Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11661167116811691170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trt bandrolü ile yeni cihazlara 300tl gibi bir zam gelicek deniyor, aslı varmı bu işin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apple programları kaç mb tutuyor bilginiz var mı acaba? mesela haritalar programı yine olmamış bence. google haritalar daha iyi bu konuda. mesela 2 programda da aynı yere gitmek istiyorum. apple haritalar programı yolu uzatıyor.

hangi apple programı kaç mb yer kapladığını bilsek iyi olur. var mı bunun bir yolu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 17 Eylül 2016; 12:57:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

apple programları kaç mb tutuyor bilginiz var mı acaba? mesela haritalar programı yine olmamış bence. google haritalar daha iyi bu konuda. mesela 2 programda da aynı yere gitmek istiyorum. apple haritalar programı yolu uzatıyor.

hangi apple programı kaç mb yer kapladığını bilsek iyi olur. var mı bunun bir yolu?

Youtube da daha yeni izledim. Yerleşik uygulamaların tamamını silsende 156 mb falan yer açılıyormuş. O yüzden silmeye değmez. Bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobalt_evan -- 17 Eylül 2016; 13:00:02 >
  • Dostlar Win 10 yüklü bilgisayarıma İtunes günncellemesi yaptım ancak şimdi itunes cihazı görmüyor.
    Ne yapmam lazım.?
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

apple programları kaç mb tutuyor bilginiz var mı acaba? mesela haritalar programı yine olmamış bence. google haritalar daha iyi bu konuda. mesela 2 programda da aynı yere gitmek istiyorum. apple haritalar programı yolu uzatıyor.

Benimki 64gb. O yüzden hangisi ne kadar kaplıyor bakmadım. Sadece kullanmadığım için sildim. Bende google, apple, yandex navi ve yandex haritalar var. Hepsini yerine göre kullanıyorum.

• İPhone 6 da kullandığım şarj aletini 6s dede kullanabilir miyiz?

• @BJK@ kullanıcısına yanıt
    5ten beri aynı şarj kullanılıyor. Kullanabilirsiniz hepsi aynı.

• fasson kullanıcısına yanıt
    Ramazan bayramından sonra geldi o zam hocam. Ip5s ye 150 TL civarı bi artış olmuştu. Diğerlerine de daha fazla olmuştur sanırım

• iOS 10 da sarzı çok yıyor 9.3.5 yArımsaatte yüzde 1 oranı düşüş olur du SIM'de yüzde 5 düşüş oluyor

• Beyler whatsap grubumuz kurulmuştur katılmak ısteyenler numaralarını pm den atsınlar

• HB'de 6s 16 gb 2600 TL gözüküyor, piyasada en uygun burası sanırım..

fiyatı daha düşük olan yer var mıdır Sıfır olarak, yada en düşük fiyatı ne oldu bu telefonun? 2600 TL az para değil :/

32 gb çıkacak mı ve de fiyatı ne olur bilen var mı :)
  • arkadaşlar iOS 9.1 nasıldı hatırlayan var mı? Elime bir 6s geçti de güncellesem mi diye düşünüyorum.
  • MAXville kullanıcısına yanıt
    AppleStore web sitesinde;

32GB 2750 TL (gönderim 2-3 hafta diyor)
    128GB 3150 TL

Şahsi önerim 16GB bir süre sonra yetmeyecek Facebook uygulaması bile olmuş 100 küsür mb. Daha bunun müziği var fotoğrafı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsgnera -- 17 Eylül 2016; 15:36:18 >
  • şimdi gördüm konuya yazdıktan sonra..

6s plus'ın fiyatı sanırım o, 6s 32 gb havale ile 2640 oluyor, daha mantıklı..

daha önce iphone almadım, kullanmadım, bu apple store'a kayıt açtıgımızda aynı üyeliği telefondaki store için de kullanabiliyor muyuz?

bir de 6s'in yanında kılıfı buradan mı aldınız yada nereden alsak su anda uygundur.. kullananlar hem kılıf hem ekran koruyucusu ile mi kullanıyorlar merak ettim :) Sony'den ve Android den sonra bu telefona geçiş yapalım dedik :)
    Öncelikle şimdiden hayırlı olsun. Bu yazdıklarım 6s fiyatı plus değil. 32GB sürümü yeni çıktı ve 16 ya göre daha uygun şuan. Alışveriş siteleri haliyle ellerindekileri çıkarmaya çalışıyorlar. Kılıf olarak orjinal deri olanı tercih ediyorum. Bu sabaha kadar 6s plus kullanıyordum ama büyüklüğü beni yordu artık açıkçası. Ama şöyle yapıyorum ben tam kaplama jelatin çektiriyorum ondan sonra kılıf kullanıyorum. Kılıfla cihazın arasına toz girince çizilme yapıyor çünkü. Orjinal kılıf da olsa böyle spigen vs. de olsa böyle. Önde de kırılmaz cam kullanıyorum. İmzamdaki 6s bugün geçti elime. Kılıf almadım henüz. Kılıfsız kullanmayı deneyeceğim. Ama tam kaplama jelatini yaptırdım tabii. Orjinal kılıf gayet güzel ve sağlam silikon ve deri olan her ikisini de kullandım ama tabii bütçe meselesi. Pahalı gelir diyorsan tam kaplama jelatinden sonra başka bir marka kılıf tercih edebilirsin. Ama tam kaplama jetini herkese tavsiye ederim.

• cevapların için teşekkürler..

32 gb 3750 yazmışsın ben de direkt ona bakarak 6s plus mı dedim :))

aslında 6s plus 5,5" ile daha güzel olur gibi.. büyük telefon kullanıyorum androidde ama genelde iphone kullananlar küçük telefon istiyorlar :))

bu 32 gb telefonlar piyasada su an yok sanırım, 2-3 hafta bekleme süresi ondan mı acaba? şu anda ön sipariş aldıklarından mı uygun fiyatı, artar mı 2-3 hafta sonra alsak
    Evet haklısın düzelttim. 2750 TL

fiyatların değişeceğini sanmıyorum uzun bir süre fakat Apple ilk defa bu yıl piyasayı karıştırdı 16/32 olayları etkiledi piyasayı. iPhone 7 gelince bir sürpriz yapar mı bilemem fakat değişeceğini pek sanmıyorum. bende bu sabaha kadar iPhone 6s Plus kullanıyordum. Ama android tarafındaki gibi taşıması pek kolay olmuyordu benim açımdan yine de imkanın var ise kabul etmek gerekir ki kameradaki OİS ve daha fazla batarya gibi farkları var. 6s de bataryayı BatteryCase ile farkı kapatabilirsin. Ben daha önce de 6s kullanıyordum o dönem BatteryCase vardı orjinal. Ve iki günde bir şarj ediyordum o kadar fark ettiriyor. iOS 10 da ne olur bilemem ama yine 2 gün rahat kullandırır diye düşünüyorum. Apple Watch da kullandığım için 2,5 günü gördüğüm oluyordu.

• İyi forumlar arkadaşlar.
    Telefonu yaklaşık 6 aydır kullanıyorum 3D Touch ilk basta pek kullanılır gibi gelmesede şuanda onsuz kullanamam telefonu o kadar alıştım özellikle uygulamalar arası geçişte 🙂
    730 Euro artı kayıt bedeli ile almanyadan getirtdim.2 ay önce kuzenime aldım 650 Euro ya.64 GB tercih ettim ikisindede.
    İmkanı olan arkadaşlar yurt dışından alırlar ise ekonomik açıdan çok rahat olurlar. 16 GB modelini asla tavsiye etmiyorum telefonun 2 haftada Nasıl rezil olduğuna şahit oldum. Bu cihaz en azından 2 yıl kullanılabilir sürekli birşeyleri silmekle kendinize eziyet edersiniz.

iOS 10 a güncelleyen arkadaşları cesaretlerinden dolayı tebrik ederim hala alışamadınızmı iOS ilk sürümleri hep sıkıntılı biraz bekle yahu zaten abartılacak hiçbir özelliği olmayan bi sürüm.

• Selamlar Ben de 6s 64 alarak ilk iphoneumu almis bulundum. Simdilik memnunum ama biraz farkli geldi. Telefonda pek bilinmeyen pratiklik saglayan olaylari topluca ogrenebilecegim bi kaynak bilen var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maskeli Bilo kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. öyle toplu halde bir kaynak yok arkadaşım. Bir çok işlem faydalı uygulamalar yolu ile yapıldığından istediğin konu veya bilgiyi belirleyip sorarsanız forumdan yardımcı olurlar oluruz..
  • 
Sayfa: önceki 11661167116811691170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.