Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11671168116911701171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tesekkurler. Mesela yukardaki arkadas 3d touchun uygualmalar arasi gecisteki kolayligindan bahsetmis. Nasil bir kolayligi var ki?

Bir de 3d touch olan yere iki kere parmagimizi koyunca ekranin ust kismi bos kaliyor? Bunun nedeni nedir ne ise yarar?

Tekrar tesekkuurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maskeli Bilo kullanıcısına yanıt

uygulamalar arası geçişi bilmiyorum açıkçası. Yani neyi kast ettiğini bilemedim. Ama 3D Touch bir çok gereksiz gezintinin önüne geçiyor. Görseldeki gibi kısa yollar sağlıyor.

İki defa basma olayı da şöyle; androidden bilirsin. Parmağın yetişmediği yerlere kullanım kolaylığı için ekran küçültülür ya hani. Bunun amacı da o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maskeli Bilo

Tesekkurler. Mesela yukardaki arkadas 3d touchun uygualmalar arasi gecisteki kolayligindan bahsetmis. Nasil bir kolayligi var ki?

Bir de 3d touch olan yere iki kere parmagimizi koyunca ekranin ust kismi bos kaliyor? Bunun nedeni nedir ne ise yarar?

Tekrar tesekkuurler.

Ekranın sol kenar kısmına baskı uygulayın ilk titreşimden sonra parmağınızı çekmeden tekrar basın home tuşunun uygulamalar arası geçiş görevini görüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • menagon61 kullanıcısına yanıt
    bak ben bunu unutmuştum dostum, hatırlattığın için. teşekkürler, baya da kullandım bu özelliği ama.
  • Bende 9 la aynı gidiyor pil

• 6s plus iOS 10 ilk şarj performansı.
    Zamanla 10 saate dayanır.
    Bu kullanım %60 lte %40 wifi ile elde edilmiştir.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Herkese iyi forumlar. Arkadaşlar benim bi sorum olcaktı telefonum daha yeni ama bu güç tuşu sanki biraz içeri göçük gibi basınca insanın eline farklı bir his geliyor ses kısma açma tuşları gibi değil ses cıkmıyor tam olarak anlamadım acaba cihaz hiç yere de düşmedi bu kadar sürede güç tuşunun böyle bişey olması mümkün mü yoksa ben mi kuruntu yapıyorum biraz rahatsız etti beni :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DSGNRY

bak ben bunu unutmuştum dostum, hatırlattığın için. teşekkürler, baya da kullandım bu özelliği ama.

Usta böyle bisey unutulurmu
    Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana 🙂

AssistiveTouch 'a o kadar alıştım ki oldun valla ilk gördüğümde çok sevdiğim bir özellikti. Ama işte kullanmayınca unutuluyor. iOS 10 ile home butonunun işi bitti gibi birşey nerdeyse zaten. (yeni cihazlar için tabii)
  • arkadaşlar yurt dışından alınan telefonu türkiye de açtırdım garanti durumu nasıl olur türkiye de sorunsuz işler mi yoksa illa almanyadan aldıgım için oraya mı göndermeliyim
  • fufaze F kullanıcısına yanıt
    Telefondan girdiğim için pek inceleyemedim . Batarya kalibrasyonunu nasıl yapıyoruz

• brkdnh kullanıcısına yanıt
    http://i.hizliresim.com/qEvkzZ.png
    Tesekkurler yararliymis baya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 32 gb lik 6s plus ile 128 lik 6s plus arasında kaldım , arada 400 tl fiyat farkı var açıkçası 128 bana çok fazla gelir , 64 lük olsa arada daha iyi olurdu, sonuçta şuan telefon eski model durumunda bu parayı bu telefona bağlamaya değer mi sizce ? Samsung s6 dan geçmeyi düşünüyorum ama kararsızım biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ras0 -- 17 Eylül 2016; 19:46:23 >
  • Ras0 R kullanıcısına yanıt
    Hocam çok uygulama kullanıp telefonda film video tutuyorsanız 128 gb iyi olur ama yedekliyebileceğiniz bi bilgisayarınız varsa 32 gb alıp geçin. Bende 64 gb 6s var kullandıgım alan 20 gb max. İos 10 ile beraber telefonun sana sunduğu kullanım alanı biraz daha artıyor zaten 9.3.5 de 64 gb lık modelde 55 gb civarı kullanım alanı varken şuan 59 gb alan var boş halinde öyle söyliyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Luken Drew

Hocam çok uygulama kullanıp telefonda film video tutuyorsanız 128 gb iyi olur ama yedekliyebileceğiniz bi bilgisayarınız varsa 32 gb alıp geçin. Bende 64 gb 6s var kullandıgım alan 20 gb max. İos 10 ile beraber telefonun sana sunduğu kullanım alanı biraz daha artıyor zaten 9.3.5 de 64 gb lık modelde 55 gb civarı kullanım alanı varken şuan 59 gb alan var boş halinde öyle söyliyeyim.

Anladi 32 gb lik yeter bana ozaman.Sadece su 3 haftalik bekleme suresi sikinti :)

• 10 aylık kızım balkonda telefonu elinde hızlı sallarken 6. katdan aşağı uçurdu. Telefonun ekran koruma filmi kırılmış görüntü yok,açılmıyor ve ısınıyordu. Sizce mefta olmuş olabilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnurFB1453 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun cana geliceğine mala gelsin maşallah Allah analı babalı büyütsün

• bu mobil veriyi kısayol filan atama gibi bişey yokmu beyler her seferinde ayarlara girmek çok sıkıcı alttan çekip üste çıka o zımbırtıya filan eklenemiyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heîsenberg

bu mobil veriyi kısayol filan atama gibi bişey yokmu beyler her seferinde ayarlara girmek çok sıkıcı alttan çekip üste çıka o zımbırtıya filan eklenemiyormu ?

Hocam AppStore'da widgetlar var. Go Launcher'ı tavsiye ederim. İstediğim ayarlar kısmına bildirim merkezinden kolayca ulaşıyorum. Yalnız ios 10 yüklediyseniz şuan kısayol atayabileceğiniz widgetlar sıkıntılı. Henüz güncellenmediler. O nedenle çalışmıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 11671168116911701171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.