Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1064. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10621063106410651066
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: leventsr

quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

Ben bugün 6s 16gb aldım. Çok ani oldu. Hiç araştırmadım. Bu telefon bana kaç yıl gider. Bir de hafıza sıkıntı yaratır mı. Hafıza kartı desteği yokmuş. 100 müzik, twitter, facebook, snapchat, swatm, instagram vs. Klasik uygulamalar y0klerim. belki de 3-5 oyun yüklerim işte. Haftada da 3-5 fotoğraf ancak çekerim. Yorumlarınızı esirgemeyin lütfen

Yoğun kullanıcı değilsen çok rahat kullanırsın,yıllardır 16 gb lik telefon kullanırım sıkıntı çekmedim.

Yoğunluktan kastınız nedir,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben bugün 6s 16gb aldım. Çok ani oldu. Hiç araştırmadım. Bu telefon bana kaç yıl gider. Bir de hafıza sıkıntı yaratır mı. Hafıza kartı desteği yokmuş. 100 müzik, twitter, facebook, snapchat, swatm, instagram vs. Klasik uygulamalar y0klerim. belki de 3-5 oyun yüklerim işte. Haftada da 3-5 fotoğraf ancak çekerim. Yorumlarınızı esirgemeyin lütfen

700 tane fotoğraf var. 300 kadar da watsapp da olması lazım. Apple music kullanıyorum ve 2.4 GB alan var. 64 GB hafıza olsaydı iyi mi olurdu evet olurdu ama aldık bir kere. Şimdiye kadar videolarımı PC ye attığım için sıkışmadım ama sorun yaşarsam iCloud kullanırım. Sırf 45 GB fazla alana sapih olayım diye alırken 400₺ fazla vermek içime sinmemişti.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

• arkadaşlar iphone7 plus ne zaman duyurulur tahmini kaç tl olur isviçre gibi bir ülkeden almayı düşünüyroum orda ne zaman satılmaya başlanır medıamarkt gibi biyerden alıcağımda bide şu sızdırılan görsellerındekı gibimi olur sizce
  • NİHATCSRPNR N kullanıcısına yanıt
    Sızdırıldığı gibi tasarımdaki anten çizgileri düzenlenecek ve çift kamera.Başka albenisi yok.
    Avrupa fiyatı 900 euro olarak başlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

quote:

700 tane fotoğraf var. 300 kadar da watsapp da olması lazım. Apple music kullanıyorum ve 2.4 GB alan var. 64 GB hafıza olsaydı iyi mi olurdu evet olurdu ama aldık bir kere. Şimdiye kadar videolarımı PC ye attığım için sıkışmadım ama sorun yaşarsam iCloud kullanırım. Sırf 45 GB fazla alana sapih olayım diye alırken 400₺ fazla vermek içime sinmemişti.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Aynen bu durumdan söz ediyorum. Bu sorun bir iki sene sonra daha çok baş gösterecektir. Çok kararsızım cidden.

• PERENAL. kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun alınmış alınmıştır .. iOS 10 da kullanılmayan gereksiz iOS programları silineceği için kullanılabilir.. Sonuçta apple bunun hesabını yapmıştır.. Sadece 4K videoda Çek'im süresinde sıkıntı yaşarsın.. Özel bir anında pişman olurmusun onu bilemem.. Çünkü ileride 4K TV ler standart olacak (parça parça çekip pc ni yanında taşıyıp aktarırım diyorsan o başka .. Kimileri diyor iCloud'a taşırım WiFi olmadığı Zaman onca dosyayı internet paketinin çok olması gerekecek yüklemek için ..

• quote:

quote:

quote:

Yoğun kullanıcı değilsen çok rahat kullanırsın,yıllardır 16 gb lik telefon kullanırım sıkıntı çekmedim.

Yoğunluktan kastım,türkçe sözlükteki anlamıyla kullanmadım yoğunluğu,
    Fazla,yüksek,dolu olarak yazdım,telefona yoğun fazla yada yüksek miltarda program yüklenmemesi,yoğun fazla yüksek miktarda foto ve video atılmaması halinde olarak yoğun u kullandım.
    Kastım çok açık aslında,hasıza ile ilgili yazıyoruz konuda bu zannedtsem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leventsr -- 19 Ağustos 2016; 16:32:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: portrey

Hayırlı olsun alınmış alınmıştır .. iOS 10 da kullanılmayan gereksiz iOS programları silineceği için kullanılabilir.. Sonuçta apple bunun hesabını yapmıştır.. Sadece 4K videoda Çek'im süresinde sıkıntı yaşarsın.. Özel bir anında pişman olurmusun onu bilemem.. Çünkü ileride 4K TV ler standart olacak (parça parça çekip pc ni yanında taşıyıp aktarırım diyorsan o başka .. Kimileri diyor iCloud'a taşırım WiFi olmadığı Zaman onca dosyayı internet paketinin çok olması gerekecek yüklemek için ..

Çok teşekkür ederim. Yorumunuzdan sonra rahatladım

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yoğunluktan kastım,türkçe sözlükteki anlamıyla kullanmadım yoğunluğu,
    Fazla,yüksek,dolu olarak yazdım,telefona yoğun fazla yada yüksek miltarda program yüklenmemesi,yoğun fazla yüksek miktarda foto ve video atılmaması halinde olarak yoğun u kullandım.
    Kastım çok açık aslında,hasıza ile ilgili yazıyoruz konuda bu zannedtsem.

Anladım hocam açıklama için teşekkür ederim

• 6s plus kullanan arkadaslara bi sorun olacak gecen bitki resmi cekiyordum yesil rengi parlak gosteriyor telefon yaprak baya bi yesilden daha parlak cikiyor genel mi bu note 5in ekranda daha bi ayri

• ya bazı uygulamalarda üstteki göstergeler büyüyo sizede oluyo mu ? watsapta felan olmuyo ama ziraat mobil felan büyüyo yukardaki göstergeler ?

• Arkadaşlar bugün home tuşuna bastım cihaz 1 aylık 6s plus bu gün 2. Kez olan bir olay basıyorum yanıt yok veya benmi çok takıntılıyım anlayamadım

• Herkese iyi forumlar... iPhone 6s Plus 64 GB cihazımı satmak istiyorum. Space gray renktedir. İlgilenenlere duyurulur. Vatan bilgisayardan alınmış ve tr garantilidir.Kesinlikle darbe çizik yoktur. İlk alındığından beri kılıf ve filmle kullanılmıştır. Yaklaşık 15 ay garantisi devam etmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atesss23 -- 20 Ağustos 2016; 0:23:30 >
  • iyi geceler arkadaşlar bugün itibari ile aranıza 6s 16gb olan modeli katıldım ilk ios deneyimim olacak inşallah memnun kalırım tavsiye verecek olan varsa tavsiyelere açığım
  • kafasız24 K kullanıcısına yanıt
    Uygulama uyumsuzluğu
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthcicek

iyi geceler arkadaşlar bugün itibari ile aranıza 6s 16gb olan modeli katıldım ilk ios deneyimim olacak inşallah memnun kalırım tavsiye verecek olan varsa tavsiyelere açığım

Öncelikle ekran koruyucu ve kılıf almanızı tavsiye ederim. Kullanım esnasında IOS veya cihaz ile ilgili aklınıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz, hayırlı olsun.

• Turkata0661 T kullanıcısına yanıt
    Bazen bende de algılamıyor ancak çok nadir. Sık olmadığı sürece kafaya takılacak bir durum değil hocam keyfinize bakın.

• arkadaşlar imei kayıtsız cihazı değişim yapıyorlar mı. telefonda ısınma problemi var sıcaklık uyarısı alıyorum 4k çekerken.

kayıt yok gitsem değişim yaparkar mı. yakın zamanda değişim yapan oldu mu .

• Arkadaşlar dün 6S 16GBlık modelden aldım . Androidden geçiş yaptım sanki külüstür arabadan son model arabaya geçmiş hissi yaşadım . Benim için tek sıkıntısı veriyi açmak için sürekli ayarlara girmek . Bunada alışırım yakın zamanda . Fakat bir sorum var . Eski sim kullanıyordum . Şimdi 4.5G sim aldım Türk Telekomdan fakat veriyi açınca 3g gösteriyor . Ayarlardan LTE'ye çevirdim , 5555e mesaj attım fakat hala 3g gözüküyor . Bunun için ne yapmam lazım ?
  • Arkadaşlar androidde uygulama yüklerken hangi izinleri istediğini söylüyordu. 6s plusta ben göremiyorum nereden bakıyoruz?

• 
Sayfa: önceki 10621063106410651066
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.