Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1041. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10391040104110421043
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    360 kere şarj etmişsin. Telefonun şarjını tamamen bitir ve sonra 3 saat şarjdan çekme.
    Ve pil durumunu da pek kafaya takma . Pildir bu dolar boşalır :) Bişey olursa zaten garantiden halledersin sıkıntı yapma.
  • mehmet97089 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah :) ben telefonu 2. El aldım 16 ay garantisi var direk iClouddan yükledim temiz kurulum yapmadım yani. Acaba ondan Kaynaklı bir sorun mu
  • Taksitli olarak en uygun nereden alabilirim şu anda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler spigenden hangi kılıfı öneriyorsunuz 6s için ? bir tane cüzdanlı olan var kullanışlı geldi sizce alınır mı ?http://www.spigen.com.tr/iPhone-66s-Kilif-Spigen-Wallet-S-Cuzdan-Black,PR-624.html
  • Bugün 5s ten 6s plusa geçtim
    İlk kurulumda iCloud yedeği ile kurmak istedim ama yedeği çekemedi bende fazla uğraşmayıp yeni bi iPhone olarak kurulumu tamamladım
    Şimdi de iCloud içindeki 5s yedeğimi silmek istiyorum ama silemiyor
    Bu sorunu Nasıl aşarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chaka kullanıcısına yanıt
    Bende sizin gibi yapıcam cok yakında ilk izlenimini öğrenebilir miyim hocam boyutla alakalı

• Mmertkk kullanıcısına yanıt
    Çok çok düşünerek aldım 6 mı plus mı diye
    Ama kesinlikle pişman değilim
    Yine de kullanım alışkanlıklarınızı gözden geçirin derim
    En doğru kararı siz verirsiniz başkalarının lafına pek kulak asmayın 😊

• Arkadaşlar cihazı kulağınızs yaklaştırıp hızlı bir şekilde sallayınca arka kameradan OİS in sesi geliyor mu acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: -Senyor-

Arkadaşlar cihazı kulağınızs yaklaştırıp hızlı bir şekilde sallayınca arka kameradan OİS in sesi geliyor mu acaba ?

Geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

beyler ofiste telefonumu bu şekilde buldum, müdürün yanına gidip geldim 10dk. sabah yoktu. ekran koruma kullanmıyorum rahatsız ettiği için bir de 6s dedim çizilmez dedim demez olaydım. videolarda falçata tornavida bıçak sürtüyorlar bir şey olmuyor bu nasıl olur aklım almıyor biri mi yaptı kendiliğinden mi oldu ben mi bilmeden yaptım içim yanıyor. tırnak takılıyor sürtünce öyle derin çizik.

• TROJ T kullanıcısına yanıt
    hocam sanki çizik değilde resmi çektiğiniz telefonun gölgesi gibi duruyor.
  • TROJ T kullanıcısına yanıt
    Ekranı görünce benim de içim cız etti.
    Bende de tam tersi bir durum söz konusu telefon/tablet v.s. aldığımda kutudan çıkarır çıkarmaz ekran koruyucu ve kılıfı takmadan kullanmaya bile başlayamıyorum.

Sürekli ekran koruyucu kullanıyorum normal kullanımda bir şey olmuyorda,

Cebimde yanlışlıkla bozuk para veya anahtarlık varken telefonu aynı cebe koyunca anında ekranda çizikler beliriyor.
    Videolardaki bahsettiğiniz testleri pazarlama stratejisi olarak görüp aldanmamak lazım.

Çok geçmiş olsun.
  • -Senyor- kullanıcısına yanıt
    Hocam bende inanmıyorum 1 ayda %3.6 kayıp gösteriyor bende böyle olması imkansız neden derseniz telefon şarjdayken oyun filan bırak mesajlaşma bile yapmadım şarj %5 lere geldiginde tam dolu sarj yaparak kullandım hep yani dikkatli kullanırım ama bu programa göre öldürmüşüm 1 ayda

• Arkadaşlar %13 kaybım var 361 sarjda çok fazla değil mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kaç döngü olduğunu ve pil kaybını nereden öğreniyorsunuz?

• Su ios10 un insalllah sarj sorununu cozerler. Tamam beta falan ama farkedilir derecede sarj yiyor. Geride donmek istemiyorum. cunku 9.3.3'e gore oldukca hizli ve seri. Umarim sarj sorununuda en kisa zamanda cozerler.

• Arkadaşlar,
    O programla her pildeki kaybı kontrol ettiğinizde farklı değerler verecektir.

Pil içerisinde sensör olmadığı için program, matematiksel olarak pildeki değerlere göre size bir sonuç çıkarırmış,
    telefonu her ne kadar istediğiniz gibi şarj edebilirsiniz deselerde pili %40-%80 arasında tutmak pilin ömrünü uzatır diyor bazı siteler,
    %20 altına surekli pili bitirip %100 şarj yapmak pilin ömrünü kısaltır diye yazıyor bazı siteler,
    kimi de pili %5 'e kadar veya kapanan kadar bitirip sonra full şarj edin diye yazıyor veya söyleniyor.

Dikkat etmeniz gereken pili kaç kere şarj ettiğiniz değil, telefonu/tableti şarj ederken aşırı yük altında şarj etmemeniz. Oyun/Video/Render v.b. işlemci ve gpu'ya yüklenen programlardan uzak durulması.

bu son yazdığıma ben kendim şahit oldum;
    S3 kullanırken sürekli telefon şarjdayken oyun oynadığımdan pil şişip kapak açılır hale gelmişti bir süre sonra ve pil çok çabuk bitiyordu.
    birde güneş altında v.s. de lokasyon açık iken de çok ısınıyor telefon o tarj işlemlerde telefonun pil performansını büyük ihtimal kötü etkileyecektir.

istediğiniz kadar iyi baksanızda pil ilk yıldan sonra verim vermemeye başlayacak çok kafaya takmaya gerek yok bir çok kişi zaten telefonu değiştirmiş oluyor, halen kullanıyorsanız sanırım 300 civarı şuan pil değişimi apple da, yeni bir telefon yerine pil alır kullanırız.
    yapacak bir şey yok, durum bundan ibaret.
    yanlış bilgi yazmış olabilirim alıntı şeklinde gitti bu mesajım hep

Pili düşünmeden huzurlu telefon kullanmalar

• Merhaba,

Ayarlar - Genel - Profiller ve Aygıt Yönetimi

burda olması lazım eğer duruyorsa.
  • Şimdi Nasıl şarj edeceğimizi şaşırdık valla :)

• Saki3d kullanıcısına yanıt
    Hocam genelde öyle bir seçenek yok, internette arastirdim orda olmasi lazim ama dediginiz gibi. İpade baktim onda var ayni yerde kaldirdim izni

• 
Sayfa: önceki 10391040104110421043
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.