Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1039. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.507
Cevap
310
Favori
1.290.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10371038103910401041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar, iphone 6s 64 gb almayı düşünüyorum. TR Apple garantili fiyatı 3650 tl ve benim bütçemi aşıyor.
    kayıtsız cihaz 2300TL pasaport kaydı max 300tl tutuyor= 2600tl
    Paralel ithalat cihaz 2950tl'ye n11de var(50tl maxipuan veriyor) 2900'e gelmiş oluyor.

Sormak istediğim 2 soru var;

1- 1 yıl fazladan garanti için Apple Türkiye cihazına bu farkı vermeye değer mi?
    2- paralel ithalat veya pasaport kaydı ile aldığımız cihazın 1 yıllık garantisi sürecinde arıza durumunda sadece tamirat mı oluyor yoksa değişimde yapılabiliyorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ngrkem

merhabalar, iphone 6s 64 gb almayı düşünüyorum. TR Apple garantili fiyatı 3650 tl ve benim bütçemi aşıyor.
    Paralel ithalat cihaz 2950tl'ye n11de var(50tl maxipuan veriyor) 2900'e gelmiş oluyor.

1- 1 yıl fazladan garanti için Apple Türkiye cihazına bu farkı vermeye değer mi?
    2- paralel ithalat veya pasaport kaydı ile aldığımız cihazın 1 yıllık garantisi sürecinde arıza durumunda sadece tamirat mı oluyor yoksa değişimde yapılabiliyorlar mı?

1 yıl apple 1 yıl ithalatçı garantili cihazların hepsine apple storun garantisi olmuyor bazı serilerde apple bu cihazlara garanti veriyor onlarda Avrupa serileri onları bulmakta kolay olmuyor ve diyelimki 200-300 tl kar edicem diye bu cihazı aldınız herhangi bir sorunda cihazı İstanbul'daki Apple Store getirmeniz gerekiyor başka türlü apple den destek alamazsınız tüm bu dediklerim olumlu karşılanırsa cihazınız apple tarafından garantiye alındı cihazın arızasına göre değişim yada onarım işlemi yapılır. Nacizane tavsiyem bulaşmayın o tarz cihazlara yeri gelir 300 tl sizi 1000 tl lik masraftan kurtarır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 7 nin çıkış tarihi ile ilgili bi haber var mı

• TAGRNT kullanıcısına yanıt
    Her yıl Eylül'de tanıtılır, o zaman çıkış tarihleri verilir.
    Ekim gibi gelir gene TR'ye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scopiora

Her yıl Eylül'de tanıtılır, o zaman çıkış tarihleri verilir.
    Ekim gibi gelir gene TR'ye.

Fiyat hakkında ne kadar olur sizce

• TAGRNT kullanıcısına yanıt
    İphone 7 32 Gb 3250
    İphone 7 plus 32 Gb 3650 tl

32-128-256 diye gidecek sızıntılar doğruysa. Sızıntı bilgiler ve fiyatlar bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: marjinal7140

quote:

Orijinalden alıntı: ngrkem

merhabalar, iphone 6s 64 gb almayı düşünüyorum. TR Apple garantili fiyatı 3650 tl ve benim bütçemi aşıyor.

1 yıl apple 1 yıl ithalatçı garantili cihazların hepsine apple storun garantisi olmuyor bazı serilerde apple bu cihazlara garanti veriyor onlarda Avrupa serileri onları bulmakta kolay olmuyor ve diyelimki 200-300 tl kar edicem diye bu cihazı aldınız herhangi bir sorunda cihazı İstanbul'daki Apple Store getirmeniz gerekiyor başka türlü apple den destek alamazsınız tüm bu dediklerim olumlu karşılanırsa cihazınız apple tarafından garantiye alındı cihazın arızasına göre değişim yada onarım işlemi yapılır. Nacizane tavsiyem bulaşmayın o tarz cihazlara yeri gelir 300 tl sizi 1000 tl lik masraftan kurtarır.

Ama 300 tl lik bi fark yok ki

• quote:

Orijinalden alıntı: byserhatt

İphone 7 32 Gb 3250
    İphone 7 plus 32 Gb 3650 tl

32-128-256 diye gidecek sızıntılar doğruysa. Sızıntı bilgiler ve fiyatlar bunlar.

Teşekkürler hocambaya pahalı olacak gibi 64 de olması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TAGRNT -- 1 Ağustos 2016; 2:36:00 >
  • 6s plus 128 lik 4500 küsür lira yahu i7 nasıl 4bin altı oluyor ? Biz boşuna kı saydık o kadar parayı ?

• Telefonumu servise verecegim eger degişim olursa dıfır cihaz gelir. Bugune kadar hep icloudda yedekliydi telefon. Fakat pc ye bir kez ilk aldıgımda bagladıydım sonra hiç bağlamadım. Pc de yedeği yok. Sıfır cihazı sadece iclouddan mı geri yukleyecegiz. İphone konusunda acemiyim birazda.

• marjinal7140 kullanıcısına yanıt
    kafasız24 K kullanıcısına yanıt
    pasaport kaydı olan cihazda 1050tl fark var.
    paralelde 750 tl.
    tecrübesi olan arkadaşlar bilgi verirse çok sevinirim.

istanbulda yaşamıyorum bir sıkıntı olursa elden mi götürmemiz gerekiyor? kargo ile gönderemiyor muyuz?
  • 6s plus ios 9.3.2 gece ucak moduna cektim 10 saatte 1 pil yemis sizin gece ucak modundaki tuketimleriniz nasil?

• 6s cihazım var, ekim ayında almıştım. Son bir ay içinde iki kez ahizeden ses gelmeme sorunu yaşadım, konuşma esnasında sadece hoparlör tuşuna basınca ses alabiliyorum, telefon kulaklık takılıymış gibi algılıyor, sesi yükseltince kulaklık sesini yükseltmiş oluyorum. Reset atınca geçti ama durup dururken neden olmaya başladı anlamadım, bu sorunu yaşayan başka kimse var mı, sizce sorun geçmesine rağmen servis yoluyla değişime gitmeye çalışmalı mıyım?

• Arkadaşlar 7 mi 7s mi bekleyelim.
  • byskandal B kullanıcısına yanıt
    İphone'dan ne beklediğine göre değişir bunun cevabı

• quote:

Orijinalden alıntı: byserhatt

İphone'dan ne beklediğine göre değişir bunun cevabı

ne bekleyecez.

5s 'in 5 ten daha iyi olduğu, 4s daha çok tutulduğu, üstüne üstlük 6s 'in 6 dan daha çok tutuluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byskandal

Arkadaşlar 7 mi 7s mi bekleyelim.

Elindeki telefon nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

Orijinalden alıntı: byskandal

Arkadaşlar 7 mi 7s mi bekleyelim.

Elindeki telefon nedir?

5
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastShip

6s plus ios 9.3.2 gece ucak moduna cektim 10 saatte 1 pil yemis sizin gece ucak modundaki tuketimleriniz nasil?

Amaç ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammet77

quote:

Orijinalden alıntı: LastShip

6s plus ios 9.3.2 gece ucak moduna cektim 10 saatte 1 pil yemis sizin gece ucak modundaki tuketimleriniz nasil?

Amaç ne?

Blok

• 
Sayfa: önceki 10371038103910401041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.