Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1035. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10331034103510361037
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Garanti kapsamında eğer 400 döngü sonrası miktarını unuttuğum şekilde kapasite kaybı olursa apple ücretsiz değiştiriyordu sanırım.

Garanti dışı olarak ise telefoncular teknik servisler pil değiştirebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mmertkk kullanıcısına yanıt
    Ne 300 ü kardeşim akü mü değiştiriyor adam ? :D

• quote:

Orijinalden alıntı: byserhatt

En az 80 tl

Pil değişimi 275 TL. 80 TL. ye anca telefoncularda değiştirebilirsiniz.
  • Apple sitesinde pil değişimi 275 gözüküyor hocam

• arkadaşlar babamın bir arkadaşı siyah iphone 6s plus 64 gb satıyor pasaport kayıtlı 3 aylık ve temiz cihaz sizce ederi nedir ve pil konusunda memnun musunuz ? kaç saat ekran süresi alıyorsunuz ortalama ?
  • Yükledim ben ama boş gösteriyor

• Bende pil kaybı şu an %10 civarı bir şey. Üç ay sonra bir yılı dolduracağım. Eğer 400 döngüde normalin üzerinde kayıp olursa ücretsiz değişim mi veriliyor? Cidden pil performansı anormal derecede düştü. Yahu hiçbir şey yapmadığım halde sadece 1 saat 17 dakika içinde %85'e düştü pil. Sinir oldum iyice.

Edit: Şimdi 83 oldu. Dakika başı düşüyor sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 29 Temmuz 2016; 14:42:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Bende pil kaybı şu an %10 civarı bir şey. Üç ay sonra bir yılı dolduracağım. Eğer 400 döngüde normalin üzerinde kayıp olursa ücretsiz değişim mi veriliyor? Cidden pil performansı anormal derecede düştü. Yahu hiçbir şey yapmadığım halde sadece 1 saat 17 dakika içinde %85'e düştü pil. Sinir oldum iyice.

Apple 500 tam döngüde %20 kayıp öngörüyor, bunun üzerinde bir kayıp söz konusu ise 1 yıl içerisinde pil değişim talebinde bulunabilirsiniz.
    Sorun donanımsal veya yazılımsal olabilir. Son sürüme güncelleme yapmanızı tavsiye ederim.
  • fofer kullanıcısına yanıt
    Cihaz zaten son sürüm. Yazılımsal bi sorun olduğunu sanmam. Telefonu şarja takıp ateş topuna döndürene dek oyun oynamışlığım vardır. Kesinlikle pilden kaynaklı.

• Beyler 6s plus kullanıyorum. Daha önce telefonumu araç şarjında sorunsuz şarj ediyordum. Ne olduysa artık araç şarjına takıyorum telefonu. Şarj bildirimi geliyor fakat batarya dolmuyor. Sorun kabloda mıdır yoksa araç şarjında mıdır?
  • quote:

Bende pil kaybı şu an %10 civarı bir şey. Üç ay sonra bir yılı dolduracağım. Eğer 400 döngüde normalin üzerinde kayıp olursa ücretsiz değişim mi veriliyor? Cidden pil performansı anormal derecede düştü. Yahu hiçbir şey yapmadığım halde sadece 1 saat 17 dakika içinde %85'e düştü pil. Sinir oldum iyice.

Benimde pil aynı durumda, cihazı alalı 6 ay oldu... Çok can sıkıcı bi durum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar hala ios 10 beta 3'e geçip tekrar 9.3.3'e geri geçebiliyor muyuz? İos 10 beta 3'ü denemek istiyorumda.
  • alihanoncul kullanıcısına yanıt
    Beta sürüm olduğu için geçebilirsin

• HowlingHero kullanıcısına yanıt
    Pil teknolojisi değişse mAh arttırmak yerine devrim olacak ama asıl soru şu bu devrimi hangi şirket yapacak?
    Yapan şirket kazanacak

• quote:

Cihaz zaten son sürüm. Yazılımsal bi sorun olduğunu sanmam. Telefonu şarja takıp ateş topuna döndürene dek oyun oynamışlığım vardır. Kesinlikle pilden kaynaklı.

Sıkıntınızın cevabı bu mesajınızın içerisinde. Şarja takılı şekilde aşırı ısı yaratacak şekilde kullanım pilinizi günden güne mahveder.
  • HowlingHero kullanıcısına yanıt
    Şarja takıp oyun oynuyor muydun?

• quote:

Orijinalden alıntı: gülcan25

Birini dün birini şimdi çektim.

220 şarj döngüsüne %8 lik kayıp biraz falza bataryayı ısındırdığınız belli telefon ısındığında kulanıma ara verin 45 derecenin üstü pili öldürür.
    benim telefonum 290 döngüye sahip ve batarya kaybı %5.

• İki mesaj önce %82 idi şimdi %40 oldu. Hatta mesajı yazarken %38'e geldi.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    batarya kalibrasyonu yaptın mı?
  • Batarya degisim ucreti 275 tl apple yetkili servislerinde.

Bilmiyorsunuz afedersiniz cahilligiizle bide onla bunla aku mu bu diye maytap geciyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastShip -- 29 Temmuz 2016; 17:31:08 >
  • 
Sayfa: önceki 10331034103510361037
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.