Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (1088. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10861087108810891090
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güvenlik ve stabilize anlamında 10.3.3 bence kullanılabilecek en güzel iOS 10 sürümü. Hazır imzalar kapanmamışken yüklemenizi öneririm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    10.3.3 telefonun wifi modemi yazılımı üzerinden hacklenmesini sağlayan bir güvenlik açığını kapatıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS 11'e güncelleyecek var mı ?
  • Kabiz Civciv kullanıcısına yanıt
    Ben her zaman söylüyorum iOS 11 6 ve 5S için şu an çok hantal kalıyor. 11.1 hatta 11.2 çıkana kadar güncellememek en doğrusu.

• Kabiz Civciv kullanıcısına yanıt
    darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    Ben dfu moda alıp güncelledim yani sıfırdan ve en temiz kurulumu yaptım açılış süresi dışında bir yavaşlık sezmedim hatta efektler yüzünden daha akıcı gözüküyor telefon.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D94B02D8B -- 19 Eylül 2017; 21:16:41 >
  • Genel sistem performansı olarak uygulamalarda saçmalama ve gereksiz şekilde çökmeler oluyordu ve bu sorunlar beta 10 ile devam ediyordu. iOS 10'a dönünce farkı hissettim. Animasyonların hızlanması tamamıyla göz boyamak adına yapılmış bir durum. Yoksa cihaz uygulamayı açmak için her türlü bekletiyor.

• Merak eden arkadaşlar bu videodan karşılaştırmaya bakabilir. Sonuç çok açık ortada zaten.https://youtu.be/P5zDh0rEAQ0

• darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    şu şekilde düşünüyorum ben. bir tanesi ios 10'un en stabil sürümü diğeri ise daha yeni çıktı.güncellemeler geldikçe biraz daha düzeleceğini düşünüyorum şahsen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myret Alpin

Ben dfu moda alıp güncelledim yani sıfırdan ve en temiz kurulumu yaptım açılış süresi dışında bir yavaşlık sezmedim hatta efektler yüzünden daha akıcı gözüküyor telefon.

Kardeş uygulamaların açılış süresinde falan bi yavaşlama falan varmı. Karşılaştırma cideolarında göründüğü kadarı ile animasyonlarda falan bi yavaşlma söz konusu değil fakat açılış süresi yavaşlamış. Bunun sebebi nedirki sonuçta uygulama aynı uygulama.

Ayrıca dosyalar uygulaması nasıl. Resim müzik gibi dosyaları görebiliyomuyuz. Sownload yapabiliyomuyuz yeni sürümde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Myret Alpin

İlerleyen günlerde batarya deneyimlerini de paylaşırsan sevinirim.
  • Avenged Sevenfold. kullanıcısına yanıt
    Zaten bundan dolayı insanların yüklemesini önermiyorum. Biri doyum noktasına ulaşmış öbürü ise buglarla dolu ve hantal. Biraz sistemin oturması için süre tanımak lazım. Zaten iOS 10 hemen eskitecek değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkgamer_gs

Zaten bundan dolayı insanların yüklemesini önermiyorum. Biri doyum noktasına ulaşmış öbürü ise buglarla dolu ve hantal. Biraz sistemin oturması için süre tanımak lazım. Zaten iOS 10 hemen eskitecek değil.

aynı şekilde düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avenged Sevenfold.

quote:

Orijinalden alıntı: darkgamer_gs

aynı şekilde düşünüyorum

Yani sizce ios 11 bu telefonda (ilerleyen güncellemelerle birlikte) ios 10 gibi stabil ve hızlı çalışabilecekmi

• 3d multitasking yoksa 11 yüklemekte yok. Ben sizin kronik çıt çıt home tuşu probleminizi duymak zorundamıyım. Bir kolaylığı adamlar kafasına göre kaldırıyor ya. Bakiyim valla gerizekalı

• klawye kullanıcısına yanıt
    illaki daha stabil olacaktır ama ios 10'daki kadar olur mu bilemem tabii orasını yine de arkadaşın attığı video da çok bi kasma bir şey yok düzelir gibi yakında
  • ios 11 ile muhakkak yavaşlayacak telefon. Uygulamanın açılış süreleri artacaktır. Pil süresi ise kısalacaktır. Her sürümde yavaş yavaş telefon ölüyor. Bu bir gerçek. Ben 10.3.3 sürümünde kaldım. Bu sürüme de geçmeyecektim fakat 11 çıkacağı için son birkez güncelleme yapayım dedim.
  • 6 plus var, güncelledim ve bana gayet hızlı geldi. SAçma şeyleri var ama 11'in. Özellikle de wifi konusu. Onun dışında memnunum şu an. Özellikle de hücresel verinin ayarlara gitmeden açılabilmesini sonunda getirdiler.
  • i6 için iOS 11 yavaşlatma sürümü olacak (şahsi görüşüm). Şuan 10.1.1 kullanıyorum ve memnunum. Şuan istediğim tek bir şey var o da telefonu 10.1.1 sürümü ile shift+restore edebilmek.
  • iPhone'un bağlantısı kesildiği için iTunes, "furkan iPhone'u" adlı iPhone'u yedekleyemedi hatası alıyorum. 10.3.3 versiyonu kullanıyorum.
  • Bir süre daha 10.3.3'de kalırım. Yeni güncellemelerle daha stabil çalışacaktır 11, o zaman güncellerim.
  • 
Sayfa: önceki 10861087108810891090
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.