Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (881. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 879880881882883
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam çok sağol bilgi için seninkini o halde degiştilerse benimkisini kesin değişirler. Benim anlamadığım sana cihazı hemenmi verdiler beklemedinmi hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon Apple Store da düşmesi sonucu değiştirmede problem çıkarmadıklarını düşünüyorum. Apple Store olarak da Strasburg Apple Store' u hiç beğenmiyorum. Türkiye Apple Store'undan bir farkını göremedim açıkçası.. Çalışanlar ilgili gibi gözükse de oldukça baştan savma davranışlar sergileyebiliyorlar. Bu yüzden açıkçası verdikleri ürünün daha kötü durumda olmasına hiç şaşırmadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemen verdiler. 10 dakika surdu degisim.

• Normalde 3 4 hafta bekliyolarda erken vermişler seninkini

• TR_001 kullanıcısına yanıt
    Orada düştüğünü bilmiyordu. Sormadi bile. Gormedi diyecem ama kulak girişini kontrol ediyorlar. Su almış mı diye. Alip iceri gitdi birkac dakika sonra yenisiyle geldi.
    Strasbourg Apple Store ye ilk defa gitdim. Birşey diyemiyeceğim. Hatda bir yanlislik olmuş. Pazartesi aradığımda cumartesi icin randevu talep etmiştim. Perşembe ye vermiş randevuyu. Gelen maile de dikkat etmemişim. Dun gitdigimde baktilar randevu persembe olduğunu söylediler. Ama yinede sorun cikarmadilar. Sadece 30dk bekletdiler.

• Ben fransadayim. Burada hemen veriyorlar. Hatda eve yenisini getirip eskisini götürüyorlar. Ben dün stasburgda işim vardı onun için Apple Store Randevu aldım. Daha onceleri de kargoyla eve gonderiyorlardi. Telefon eve geldikten 10 icinde eskisini gonderiyorduk. Daha oncede birkac defa değişim olmuştu.

• Anladım kardeşim türkiyede o kadar kolay işlemiyo işler maalesef... Ankaradayım büyük ihtimalle istanbula gidiyo tamir için ordan git gel bi ton dolaşıyo cihaz

• Telefonum yurtdisindan alinma ve ses acma kapama tusu bazen takilip kendi kendine telefonu sessize alip cikariyor. Apple store ye gotursem degisim veya onarim yapilir mi

• Bugün 6plus 16gb modelini aldım avea dan yalnız ahize sesi çok düşük akasya da ki applestore da direk değişim yapabilirmiyim acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Turkay_34

Merhaba Arkadaşlar 6 - 16 GB gold ile bende aranızdayım,

iphone 6 Kullanıcıları olarak size birşey danışmak istiyorum, yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve türkiye cihazı (tabii kılıfla kullanıyorum)

Gece mesaj yazarken farkettim 3 aydır farkına varmadım, telefonunuzda kılıf varsa çıkarın ekranın sağ alt tarafına klavyede yazı yazar gibi basın, kasadan "gırç gırç" diye bir ses geliyormu?

apple yi aradım 6 larda böyle bir sorun yok dediler, fakat ben başka tanıdıkların cihazlarında da denedim toplam 4. iphone 6 da bu ses var, sizde kontrol edip cevaplayabilirmisiniz? not: cihazda yere düşme, çarpma v.s. yok

Bende de ayni sorun vardi.ilk goturdugumde (sabah aldilar gece geri verdiler) teknik servis ekrani degistirdi.2 hafta sonra ayni sorunu yasayinca yine gidip verdim.bu sefer 3 saat sonra cihazimi 0 ile degistirdiler.

0 cihazda da (bugunlerde) 3 ay sonra yasamaya basladim.gitsem mi gitmesem mi kafam karisik acikcasi.ayni sorundan yine bakarlar mi bilmiyorum

• Arkadaşlar itunesden ındırdıgım zil sesi tonu telefon açılıp kapanınca otomatık olarak değişiyor telefonun orjınal zil sesı tonu oluyor...

Tekrar indirdiğim zil sesı tonunu aktıf edıyorum ama çalmıyor orjınal ıphone zil sesı tonu çalıyor hala...

Bu bır hata sanırım telefondakı ?
  • Dostlar;LeTV X800 Pro'mu yoksa 6/Plus mı?Neden?

• Arkadaşlar bir tanıdığımdan iPhone 6 - 16 GB Gold aldım. Ben daha önce hiç iPhone kullanmadım. Sanırım sessize almada bi sıkıntısı varmış telefonun, ekranda çıkan çan fazladan çıkıyormuş. Ben de denedim dün sessize alıyorum çan 2 kere falan çıkıyor. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba? Çözümü nedir, ne yapmam lazım?
  • arkadaşlar arçelikten 6s plus 16 gb space gray modelini alacam dikkat etmem gereken bir şey var mı
  • CAFOz kullanıcısına yanıt
    16 GB almayın. Ben 4K resim, video çekmem diyorsanız plusda almayın. Gerçekten yazık olur 3-4 bin TL verip telefon alacaksınız ama 30 dakika video çekince hafızası dolacak? Bunu sadece video için söylüyorum kaldı ki tonla uygulama yüklüyor insan...

• sol üste bastırdıgımda bazen çıt sesi geliyor tel 2. el belge yok elimde fakat imeide garantili gözüküyor napabilirim acaba ? vida mı sıkmalıyım veya garantiye nasıl yollayabilirim istanbul appleye ?
  • Arkadaşlar iphone 6 16GB 1950 TL ye alınır mı Teknosadan Genişletilmiş garantili 15 günlük cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Arkadaşlar bir tanıdığımdan iPhone 6 - 16 GB Gold aldım. Ben daha önce hiç iPhone kullanmadım. Sanırım sessize almada bi sıkıntısı varmış telefonun, ekranda çıkan çan fazladan çıkıyormuş. Ben de denedim dün sessize alıyorum çan 2 kere falan çıkıyor. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba? Çözümü nedir, ne yapmam lazım?

?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan Mmc

Arkadaşlar iphone 6 16GB 1950 TL ye alınır mı Teknosadan Genişletilmiş garantili 15 günlük cihaz

Temizse, içinize siniyorsa alınır tabii.

• quote:

Orijinalden alıntı: HonestPower

quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan Mmc

Arkadaşlar iphone 6 16GB 1950 TL ye alınır mı Teknosadan Genişletilmiş garantili 15 günlük cihaz

Temizse, içinize siniyorsa alınır tabii.

Ürün çok temiz sağolun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 879880881882883
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.