Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (879. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 877878879880881
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O takılmaları 6S de yapıyor tamamen ios ile alakalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 plus kullanıyorum facebook da video izleyip geri geldiğim anda 1 2 saniyelik bi donma oluyor anasayfada. sizde yaşıyomusunuz aynısını. Telefon 2. El aldım biraz garip gibi yada banamı öyle geliyor?

• Arkadaşlar şunuda ekleyeyim ek bilgi olsun😀 6 plusda telefon yüz üstü masanın üzerinde dururken arama geldiğinde ve arama 5 6 kez çaldığında telefonu kaldırıp ekrana baktığımda arama gözükmüyor ama telefon çalmaya devam ediyor. 3 4 cihazda bizzat denedim. Büyük bir yazılımsal hata diye düşünüyorum Apple'ın bunu bi an önce farketmesi gerek!

• beyler yeni fark ettim telfonun sesi az ve biraz bozuk çıkıyor ,hoporlör patlamış olabilir mi eğer patladıysa garantisi var yaparlar mı ? telefon iphone 6

• Değişimden gelen sıfır 16 Gb beyaz yurtiçi garantili cihazımı satıyorum ilgilenenler için.
    SATIŞ İLANI
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

Ben Buff kullanıyorum almışken iyisini alayım dedim.

Memnunmusunuz ? Nereden aldımız

• cihanair kullanıcısına yanıt
    İnternetten almıştım ben şimdilik sorun yok cihaz hiç düşmediği için bilemiyorum

• Beyler iyi aksamlar,apple store cihazimi swap ile degistirmisti,3 ay sonra swap cihazda da daha onceki sorunumu yasiyorum (ekran esnemesi).Apple store soruna bakar mi yoksa kullanici hatasi diye red mi eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErenA. -- 25 Kasım 2015; 22:15:43 >
  • Beyler bu samsung işlemci ve ses de cizirti sorunu sadece 6s ve 6s plus larda mı var? 6 ve 6 pluslar da yok değil mi yoksa 6 lar da kiler de mi samsung işlemci?

Cunku bu samsung işlemcilerde 6s konusunda millet daha cok ısınıyor ve şarj az gidiyor denmiş normal ıntel işlemcilere gore.

• iphone 6 için harika birşey buldum arkadaşlar.
    samsunglardaki gibi sağ tuş sol tuş özelliği getiren cam ekran filmi var
    denemek için iphone 6 ya aldım denedim çalışıyor
    tavsiye ederim

geri tuşlar çalışıyor artık

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/bufalo-iphone-6-6s-geri-tuslu-cam-ekran-koruma-197297423

iphone 6 plus için de varmış

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/iphone-6-6s-plus-geri-tuslu-cam-ekran-koruma-197297650

• dryalcinkaya D kullanıcısına yanıt
    Şaka gibi 40 Lira nedir bu ürünler için

aliexpress'de 5 dolar fiyatı var toplu alımlarda daha da ucuzluyor fiyatlar
    esnaflık kavramı sıfır oldu ülkede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saki3d -- 26 Kasım 2015; 16:34:06 >
  • iphone 6 nın fiyatı neden düşmüyor? 5s bile 1700 tl ye geriledi en azından artık 2200 bandına gelmesi lazım.
  • Arkadaşlar merhaba, whatsapp kamerası ile çektiğim fotoğraflar galeride gözüküyor, bunu engellemenin bir yolu var mı acaba? Yani androidde giden fotolar galeride gözükmüyordu ama iosta sanırım böyle bir seçenek yok 😔

• Arkadaşlar şarj yüzde 64 gösterirken yüzde 60'a vb. düşmesi normal midir? Apple destek ile görüştüm telefonda. Donanımsal bir sıkıntı olmadığını söylediler, onlara giden rapora göre. Yazılım güncellemeyi önerdiler güncelledim ama sorun çözülmedi.

Sık olan bir şey değil. Günde bir defa falan oluyor.

Teşekkürler

• dryalcinkaya D kullanıcısına yanıt
    iphone'da geri tuş olunca samsung'dan ne farkı kalır?

• güzel oldu üst tarafa sağa sola basmaya çalışmaya bıkmıştım. Fiyatlar konusunda bişey diyemeyeceğim. burda telefonculara gidiyorsun cam filme 50 tl fiyat çekiyorlar. bunda hiç olmazsa altta tuşların oluyor
  • bazen yanlışlıkla bir uygulamayı siliyorum . dokunmatik olduğundan farkında olmadan. uygulama silmeyi zorlaştırmanın bir yolu var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saki3d

Şaka gibi 40 Lira nedir bu ürünler için

aliexpress'de 5 dolar fiyatı var toplu alımlarda daha da ucuzluyor fiyatlar
    esnaflık kavramı sıfır oldu ülkede

Bu ürün ile ilgili zamanınızın varsa aliexpess linki paylaşabilir misiniz.

• Merhaba, öncelikle belirtmek isterim ki ben bu üründen kullanmadım
    vereceğim linkteki yorumlara bakarak ürünü almaya karar vermeniz sizin yararınıza olacaktır.

http://www.aliexpress.com/item/For-iPhone-6-Smart-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-iPhone6-Plus-Protective-Film-Magic-Touch-With/32483992531.html?ws_ab_test=searchweb201556_2_79_78_77_80_61%2Csearchweb201644_5%2Csearchweb201560_10&spm=2114.031010208.3.100.4vXsUV

sayfanın en altında başka satıcılarında benzer ürünleri gösteriliyor diğerlerini de incelemenizi öneririm.

• Merhaba Arkadaşlar 6 - 16 GB gold ile bende aranızdayım,

iphone 6 Kullanıcıları olarak size birşey danışmak istiyorum, yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve türkiye cihazı (tabii kılıfla kullanıyorum)

Gece mesaj yazarken farkettim 3 aydır farkına varmadım, telefonunuzda kılıf varsa çıkarın ekranın sağ alt tarafına klavyede yazı yazar gibi basın, kasadan "gırç gırç" diye bir ses geliyormu?

apple yi aradım 6 larda böyle bir sorun yok dediler, fakat ben başka tanıdıkların cihazlarında da denedim toplam 4. iphone 6 da bu ses var, sizde kontrol edip cevaplayabilirmisiniz? not: cihazda yere düşme, çarpma v.s. yok
  • 
Sayfa: önceki 877878879880881
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.