Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu konuyu açan arkadaş konudan bi haber ve ilgilenmiyor artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Öyle salakça bir alıntı yapman gerekiyor mu illa. Üstelik emir kipi kullanarak!

ortalıkta seni ilgilendiren bişey göremedim kıl tanesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda211

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Öyle salakça bir alıntı yapman gerekiyor mu illa. Üstelik emir kipi kullanarak!

ortalıkta seni ilgilendiren bişey göremedim kıl tanesi

sözlerini sana iade ediyorum. senin gibiler yüzünden konuları okumak o uzun alıntılar yüzünden işkence oluyor ve bundan dolayı da beni ve benim gibileri ilgilendiriyor. buna kafan basmıyor sanırım. bunun yerine cevapla kısmını kullanabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

Şu konuyu yukarı çıkarıp durmayın.
    Bu konuyu açan arkadaş konudan bi haber ve ilgilenmiyor artık

Valla mor da yazsan bazıları anlamıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    alternatif ana konu var mı? yeni açıldı oda fos çıktı? yok mu bir yiğit koca forumda adam akıllı ana konu yüretebilecek?
  • drsafa61 D kullanıcısına yanıt
    1- 8 saak ekran süresi aliyorum ortalama sürekli oyun oynuyorum 3g sürekli açik evde de wifi kullanıyorum 5s de 5 saat ekran süresi aliyordum .. 8 saat çok tatminkat bir süre. ss lerde vardi ama silmişim...tekrar ss alip size pm aticam saygilar
  • hb_kosovali kullanıcısına yanıt
    10 gündür kullanıyorum sürekli sol cebime koyarim. çok ince bir slikon kilif aldim oda çizilmesin diye... bükülme falan yok su anlik. çok extreme bi güç kullanilmazsa bükülmez diye düşünüyorum,gerçekten çok aşiri ince çünkü. ihtimali varmi,var. valla ben denemedim eğer cebimde de bükülürse kaldirir atarim bir daha da apple ürün almam.
  • arkadaşlar ipg marka jelatin aldım fakat uygulama şeklinde baktığımda deterjanla falan yıkanıp o şekilde yapılıyor,açıkçası tıstım hiç kullanan oldumu bu markayı IPG..
  • Arkadaşlar YouTube de 1080p video izleyemiyorum en fazla 720 var normal mi yoksa sorun mu var ?
  • Arkadaşlar 5s kullanıyorum batarya durumları nedir şarj ne kadar gidiyor özellikle 6 plus ın ne kadar gidiyor bataryası güçlü olduğu için onu daha çok merak ediyorum. 5s i yeri geldiğinde 2 sefer şarja takıyorum genel olarak 1 kez. deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  • Arkadaşlar merhaba dubai'de iphone plus 64 gb fiyatlarını bılen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican88

arkadaşlar ipg marka jelatin aldım fakat uygulama şeklinde baktığımda deterjanla falan yıkanıp o şekilde yapılıyor,açıkçası tıstım hiç kullanan oldumu bu markayı IPG..

Korkmadan uygula, ben kullandım. Cihazı tamamen kapa ve öyle uygula ama çok da kuru yapma yoksa güzel yerleştiremezsin filmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: -KuTLuBeY-

alternatif ana konu var mı? yeni açıldı oda fos çıktı? yok mu bir yiğit koca forumda adam akıllı ana konu yüretebilecek?

Valla sozkonusu apple cihazlar olunca pek konuya rağbet olmuyor. Daha önceki 5 ve 5s konularından biliyorum çünkü. Bu cihazları kullananlar biraz bencil genellikle. İşleri düştüğünde istedikleri bilgiyi alıp sonra da toz olurlar. İstisnalar kaideyi bozmaz elbet, bazıları üzerine alınmasın lütfen ama bu gerçek çünkü bir kaç tane apple cihaz kullandım ve android kullananlara kıyasla bu dikkat çekiyor.

• arkadaşlar 1 hafta önce iphone 6 16 gb gold aldım.fakat haritasında bir sorun var.bulunduğum yeri doğru göstermiyor.200m-300m ilerde gösteriyor.Böyle bi sorun yaşayan var mı?
  • norton772 kullanıcısına yanıt
    katılıyorum.. ben birde şöyle bir kanaate vardım. ios android e göre daha standart bir sistem dolayısıyla sorunları yok denecek kadar az ve kişiselleştirme yönünde de çok kısıtlı.. oysa android tam tersi herşeyiyle oynayabiliyor değiştirebiliyorsun. bu şekilde bakacak olursak android kullanıcılarının daha çok konuşacağı konu ve sorun ortaya çıkıyor.. örnek kişiseltirme için bile 100 kişi fikir paylaşıyor.. ama yinede bu iphone kullanıcılarını aklamaz. illaki sorun yaşayan çıkıyor yada ios kullanamayan çıkıyor soru soruyor cevap alamıyor.

umarım açıklayı olmuştur
  • Arkadaşlar bu iPhone 6 daki ashpalt 8 grafik kalitesini beğenmedim sanki çözünürlükte bir sorum varmış gibi arabalar hep tırtıklı oyun gercekte mi böyle yoksa güncellememe gelip oyunun çözünürlüğü yükselecek mi ??

• İphone 6 cihaz aldim. Arkadaslar isik suzmesi var sanirim anlamadik moralimiz bozuldu..

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: -KuTLuBeY-

katılıyorum.. ben birde şöyle bir kanaate vardım. ios android e göre daha standart bir sistem dolayısıyla sorunları yok denecek kadar az ve kişiselleştirme yönünde de çok kısıtlı.. oysa android tam tersi herşeyiyle oynayabiliyor değiştirebiliyorsun. bu şekilde bakacak olursak android kullanıcılarının daha çok konuşacağı konu ve sorun ortaya çıkıyor.. örnek kişiseltirme için bile 100 kişi fikir paylaşıyor.. ama yinede bu iphone kullanıcılarını aklamaz. illaki sorun yaşayan çıkıyor yada ios kullanamayan çıkıyor soru soruyor cevap alamıyor.

umarım açıklayı olmuştur

Çok doğru özetlemişsin .

• Merhaba arkadaslar, bugun Turkcell'den alinma siyah Note4 bulunuyor, hayalimde siyah Iphone6 almak vardi ama siyah Note4'u alip siyah Iphone6 ile takaslamak istiyorum.

Cihaza hat falan takilmadi sadece normal kullanildi.%3'luk sarj gitti o kadar.

Istanbul icin tercihimdir.

0538 636 14 95

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SDEOEUS -- 29 Ekim 2014; 21:21:39 >
  • Merhabalar, aranıza 64gb Silver iphone 6 ile katılmaktayım.

Öncelikli sorum, sim kartımın pin kodunu nasıl değiştirebileceğim hakkında yardım istemek.

Hayırlı akşamlar.
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.