Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (1174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11721173117411751176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eşimde 6s plus var bataryası bildiğin ölmüştü değiştirelim dedim internetten batarya siparişi verdim kapalı kutu içinde tornavida takımıyla batarya geldi videoları izlemiştim ne olacak yaparım dedim herşey iyi güzel giderken en son bataryanın sökülmesi kaldı sadece bataryanın altına bi yapışkan koymuşlar sakız gibi uzuyor videoda izledim adam bataryayı hafif kaldırdı sonra bantı tornavida gibi bişeye sardı çekti aynı şeyi yapayım dedim ama öyle bi yapışmış ki milim esnemiyor ben biraz zorladım alttaki yapışkana ulaşayım diye aga bu bi duman çıkarmaya başladı şu arıları kovmak için kovana dumanla müdahale ediyor ya arıcılar aynen öyle bir beyaz duman leş gibi de kokuyor telefon bi ısınmaya başladı resmen eriyecek telefon o kadar sıcak duman arttıkça arttı oda duman altı oldu göz gözü görmüyor bu alev alacak dedim ama hep duman çıkıyor ve aşırı ısındı öyle böyle değil tutamıyorsun telefonu o kadar sıcak neyse duman bitti telefonun içi aşırı sıcak elleyemiyorsun öyle izledim sakinleşmesini pencereleri açtım leş gibi koktu her yer incecik batarya fırındaki kek gibi kabardı acayip bi hal aldı yaprak yaprak açıldı telefonun rengi metalik gri o bataryanın olduğu kısım koyu sarıya döndü Allah'tan ilk başta ekran kısmını gövdeden söküp öyle bataryaya gidiliyor eğer o da ayrılmasa ekran kesin erimişti. Velhasılı ben bataryanın öfkesinin bitmesini bekledim gazını iyice çıkardı rahatladı gavura dalar gibi daldım söktüm attım yeni bataryayı taktım ve çalıştı şu an gayet iyi gidiyor. Tam o sırada şu geçenlerde Instagram WhatsApp falan çöktü ya tam ona denk gelmiş hanım batarya değişiminden sonra Instagram açılmıyor bunun internetine bişey olmuş dedi bozdun herhalde dedi ben tabi 2dk da ninja reflekslerimle olayı öğrendim Instagram falan çökmüş dedim genel bi sorunmuş dünyada dedim o olay bitti. Şimdi telefonu bozdun bana yeni telefon al dese o kısım kolay alırım ama bana iPhone 13 pro 1tb al diyor. İçimden diyorum inşallah bozulmamıştır diye. Neyse bu da böyle bir anımdır siz siz olun yetkili bir serviste değiştirin bu tarz parçaları ben yaparım ne olacak demeyin elinizdeki cihaz çöpe gidebilir. Ha bunu niye yaptın derseniz buradaki telefoncuların %95 i sahtekar yani sen batarya değiştir diye verirsin birkaç yerini de bozar sana verir bataryan değişir başka masraflar açılır çevremde bu sorunları yaşayan çok kişi var adam anlamam da demiyor alıyor bozup veriyor uğraş dur aylarca. Yetkili servis şart pahalı da olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 13 Ekim 2021; 8:50:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• A kalite ürün hocam sitede düzgün bir site olduğu için buradan alabilirsin fiyatıda uygun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sağolasın. Yok şaka değil. Hanım ben ayfondan başka telefon kullanmam diyor çok inatçı bu konuda yoksa şimdiye çoktan sıfır telefon almıştım ayfon işi bozuyor. Şu anki telefon 2. Ayfon u zaten

• Valla batarya sıfır. Telefon bozulana kadar kullansın o zaman bakarız çaresine

• Benimde oyle olmustu. Kabloyu oynatinca sarj aliyordu. Kipirdatinca gidiyordu. Kürdanla sarj soketinin icini temizledim. Sorun ortadan kalkti sorunsuz sarj oluyor.

• aynı durum bende de var hocam çözerseniz haber edersiniz rica etsem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler hocam haber verdiğiniz için soketi nerden ne kadara almıştınız acaba?

• Arkadaşlar iPhone 6 da Amazon uygulamasını kullanamıyorum.Bunun bir çözümü varmı acaba?

• atasayar A kullanıcısına yanıt
    maalesef safari kullanmanız lazım

• Maalesef Safari kullanıyorum da
    Belki bir yolu vardır diye sormuştum

• Yavaş yavaş uygulamalar yazılım desteklerini çekmeye başlıyorlar. Shazam, Linkedln, Amazon gibi uygulamaların yanına Google Fotoğraflar ve Storytel'de eklendi... :)

• raptap kullanıcısına yanıt
    hocam artık yapacak bir şey kalmadı, whatsapp harici tüm uygulamalar kasıyor artık miladını doldurdu. ekonomi bu kadar kötü olmasaydı da androide mahkum kalmasaydık

• iphone 6

bu sabah watsup güncellemesi geldi son 1 ayınız şeklinde bir bilgi aldım

bir ay sonra uygulama kullanılamayacak mı ?

• barbaroseldurmaz B kullanıcısına yanıt
    IOS sürümünüz nedir?

https://www.facebook.com/unsupportedbrowser

Whatsapp IOS10 üstünü destekliyor

• sürüm 11.4

teşekkür ederim

• Arkadaşlar merhaba önceki sayfalarda muhakkak konuşulmuştur ancak sormak istiyorum. İphone 6 cihazım için pil değişimi yaptırmak istiyorum. Orijinal pil alma şansım var mı? Orijinal imkanı yoksa güvenilir pil markası olarak hangi markayı ve nereyi tavsiye edersiniz?

• hanımın iphone 6 plus'ını satarak onu da android ekosistemine geçirdik ve iphone macerası bitti bizim için. merak edenler için cihazı 1500 tl'ye satttım. 64 gb oldukça temizdi.

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Bak işte iPhone ikinci el yönünden güzel hakkını yemeyelim şimdi yeni cihaz olarak ne aldınız hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt

Hanıma poco x3 pro aldım 5800'e. Donanım ve özelliklerine göre çok iyi cihaz.

• 7 yıllık iPhone 6 vs 7 yıllık Samsung Note 4
    https://www.youtube.com/watch?v=T1TUp0kAjNwhttps%3A%2Fyoutu.be%2FT1TUp0kAjNw&feature=youtu.be

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11721173117411751176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.