Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (1153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11511152115311541155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kruezberq

Pil değişiminde, batarya değişim ücreti ne kadar alırlar.

6s plusın 3300 mah deji 105₺ ekstra üzerine ne kadar eklenir ?
    iphone 6 ile 8 plus arası pil ücreti apple resmi servislerinde 319 tl X ve üstü için 449 tl yazıyor sitesinde
  • Donanımhaber’in mobil sürümünde safari için indirdiğim reklam engelleyiciler reklamları engellemiyor. Sizlerde durum nedir? Yıldım bu sitenin reklamlarından!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thephantomoftheopera kullanıcısına yanıt
    Orjinal çok pahalı gerçekten

• bsliali kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Ben sanırım eksik ifade ettim; dışarda herhangi bir telefoncuda DEJİ marka pil taktırmak istediğim de 105₺ değeri olan pil için ne kadar ödeme yaparım.

Kendim değiştirmeye kalktığımda 105₺, bunu telefoncu değiştirirse ne kadar olur. Belki değiştiren arkadaşlar vardır ondan dolayı sordum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kruezberq

Anladım hocam. Ben sanırım eksik ifade ettim; dışarda herhangi bir telefoncuda DEJİ marka pil taktırmak istediğim de 105₺ değeri olan pil için ne kadar ödeme yaparım.

Kendim değiştirmeye kalktığımda 105₺, bunu telefoncu değiştirirse ne kadar olur. Belki değiştiren arkadaşlar vardır ondan dolayı sordum.
    Telefonuyla göre değişir. Bence maks 5-10₺ almaları lazım çok kolay bir işlem aslında...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar iphone 6 icin 2200mah mu yoksa 3300mah mi alinmali ? yuksek mah in herhangi bir sikintisi var mi patlama gibi vs iphone 6 icin ?

sizler ne onerirsiniz ?

• merhaba. emektar iphone 6 elimden düştü. ekranda çatlaklar var fakat dokunmatik çalışıyor. sanırım sadece ön cam değişimi yapılabiliyor. fakat fiyatlara baktım biraz 70-100 lira arası öncam değişimi. aliexpress'de 15 dolar ekran olarak. gg'de 75 tl. ekranı değiştirebilirim kendim fakat öncam değişimi ustalık isteyen bir olay. ne yapiyim bilemedim. başına benzer durum gelen var mı?
  • N11 den alacağın ekranı takmak sadece 10dk. Ben aliexpressten üzerinde ön kamera, home butonu olan full ekranı almayı düşünüyorum

• FelixCrail kullanıcısına yanıt
    Ekran takmak değil cam değişimi diyor hocam.

• 85tl ye cam alıp takmak için uğraşmaktansa 120-130tl ye full ekran daha mantıklı değil mi?

• .HonouR. kullanıcısına yanıt
    Ekran orjinal mi hocam. Orjinalse cam değişimi yapabilirsin. Eğer orjinal ekranı uyguna bulabilirsen tamamen değiştirmen daha iyi olur.

• oksiladoo O kullanıcısına yanıt
    İkiside değil. İphone 6 nin orjinal mah değeri 1810 mah dir. Aynı değerde olan pil var deji de. Onu takip kullanin onerim bu

• serdaryigiter S kullanıcısına yanıt
    cok tesrkkur ederim serday bey cevabiniz icin, diger yuksek kapasiteli olanlar kullanildigi taktirde sikinti yasayan falan duydunuz mu hic ?

ya da yuksek mah degerli batarya alinirsa ne gibi sikintilar cikabilir ?

Sıkıntı yaşayani duymadim. Sıkıntı olacagini da düşünmüyorum. Fakat orjinal degerler le kullanmak en iyisidir diye düşünüyorum.

Ben Dejinin 2200 amperliğini kullanıyorum. Çok memnunum. Hiçbir sıkıntı olmadı 6 da

• Arkadaşlar dün Zorlu Center da cihaz değişimi yaptılar. 7 ay garantisi devam eden sıfır iPhone 6 var elimde (gri 32 GB) düşünen olur ise İstanbul içi elden satabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Katip3463

Arkadaşlar dün Zorlu Center da cihaz değişimi yaptılar. 7 ay garantisi devam eden sıfır iPhone 6 var elimde (gri 32 GB) düşünen olur ise İstanbul içi elden satabilirim.
    Fiyat ne kadar hocam ?

• kykyky kullanıcısına yanıt
    Hocam kutu yok. Kulaklık yok. Sadece şarj aleti var. 1800 tl

• Herkese iyi akşamlar,iPhone 6 için ekranı cam olmak üzere arka ön tam koruma sağlayan kap önerebilir misiniz?Aliexpress'ten de ürün önerisi alabilirim.
  • Arkadaşlar merhaba, babamin telefonunda güncelleme sonrasında mobil veri çalışmaz olmuş. Boyle bir sorun yaşayan var mı ? Apple kullanmadığım için ben pek anlamıyorum 😂

• 
Sayfa: önceki 11511152115311541155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.