Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (1152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11501151115211531154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mubinilker

Sizce 10.3.3 ten son sürüme güncellemelimiyim iphone 6
    Hayır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AirSupport kullanıcısına yanıt
    Benzer bir soruyu soracaktım ama son sürüm pek verimli değil sanırsam. Ben 9.3.2 de kaldım galiba satana kadar yükseltmeden kullanacağım...

10.3.3 sürümündede aynı durum var hocam ne kadar arkada biriken gereksiz şeyleri temizlesenizde formatlanmış gibi çalışmıyor
  • Arkadaşlar yatırım amaçlı mevcut telefonumu satıp ip6 64 gb almayı düşünüyorum. Muhtemelen son sürümde. Cihazda gözle görülür donma, kasma mevcut mu ?

Arkadaşımdan alacağım touch id çalışmıyor, başka da problemi yok. Tek oynadığım oyun da pubg. Onun dışında oyun vs oynamam. Sizce 16 gb 6s mi alayım yoksa 64 gb ip6 mı ?

Telefonla yaptığım işler klasik sosyal medya. Like atar çıkarım. Haber okurum o kadar. Ortalama ekran süreleriniz nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 6s tercih ederdim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 12.1.4 ip6 64 gb kullanıyorum yağ gibi akıyor herhangi bir takılma, donma, kasma mevcut değil. Ekran süreleri biraz değişken telefonu nasıl kullandığınız ve batarya sağlığı ile alakalı. Alacağınız cihazın bataryası iyiyse 4-5 saat alırsınız ortalama. Sizin yerinizde olsam 6s 16 gb alırım madem yoğun kullanmıyorsunuz depolama sıkıntısı da olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Impheatus

12.1.4 ip6 64 gb kullanıyorum yağ gibi akıyor herhangi bir takılma, donma, kasma mevcut değil. Ekran süreleri biraz değişken telefonu nasıl kullandığınız ve batarya sağlığı ile alakalı. Alacağınız cihazın bataryası iyiyse 4-5 saat alırsınız ortalama. Sizin yerinizde olsam 6s 16 gb alırım madem yoğun kullanmıyorsunuz depolama sıkıntısı da olmaz.
    Hocam ip6 900, 6s 1300₺ aradaki farka değer mi peki ? Bu arada fotoğraf fazlalığım var o yüzden 64 olması benim için daha iyi.

• İkisinin de fiyatları uygunmuş, 6s daha performanslı bir cihaz ayrıca kamerası daha iyi bence değer. Ama depolama lazımsa bir şey diyemem 16 gb bunaltır sizi. Bir de ip6'nın touch id çalışmıyor demişsiniz, yanlış bilgi vermeyeyim ama yan sanayi ekran değişimi olanlarda çalışmıyor bildiğim kadarıyla, kesin bilgisi olan bir arkadaş varsa o yanıtlasın.
  • 4 yıl mı oldu iphone6 cıkalı arkadaslar?

• BigMuffin kullanıcısına yanıt
    kasım 2014 sanırım 4 yıl oldu biraz da geçti.
  • quote:

12.1.4 ip6 64 gb kullanıyorum yağ gibi akıyor herhangi bir takılma, donma, kasma mevcut değil. Ekran süreleri biraz değişken telefonu nasıl kullandığınız ve batarya sağlığı ile alakalı. Alacağınız cihazın bataryası iyiyse 4-5 saat alırsınız ortalama. Sizin yerinizde olsam 6s 16 gb alırım madem yoğun kullanmıyorsunuz depolama sıkıntısı da olmaz.
    Arkaplanda Spotify açın sonra takılmaya başlayın telefonda nasıl kanser ediyor. PubG’de olan FPS dropları saymıyorum bileZ

Sorun ya da bataryanızda, ya cihazınız çok eski nand birimlerin okuma yazma hızları düştü (ssd gibi düşünün) ya da depolama alanınız küçük. Spotify sürekli kullanıyorum zaten onu geçtim de, hiç oynamadığım halde pubg kurdum en ufak bir takılma yok, cihazın ekran parlıklığı en yüksek olduğundan ısınınca arada bir iki defa drop oldu, sonra cihazı soğuttum ekran parlaklığı kısık girdim 2 el attım tık yok.

Cihazı övmüyorum bu arada yanlış anlaşılmasın, ben de orjinal bataryasını kullanırken şikayetçiydim, 1.5 ay önce deji 2200 taktım cihaz kendine geldi... Cihazım iki yıllık bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impheatus -- 16 Şubat 2019; 2:38:51 >
  • quote:

Sorun ya da bataryanızda, ya cihazınız çok eski nand birimlerin okuma yazma hızları düştü (ssd gibi düşünün) ya da depolama alanınız küçük. Spotify sürekli kullanıyorum zaten onu geçtim de, hiç oynamadığım halde pubg kurdum en ufak bir takılma yok, cihazın ekran parlıklığı en yüksek olduğundan ısınınca arada bir iki defa drop oldu, sonra cihazı soğuttum ekran parlaklığı kısık girdim 2 el attım tık yok.

Cihazı övmüyorum bu arada yanlış anlaşılmasın, ben de orjinal bataryasını kullanırken şikayetçiydim, 1.5 ay önce deji 2200 taktım cihaz kendine geldi... Cihazım iki yıllık bu arada.
    Bataryası yeni değişti hocam. Cihaz 2017 Mart üretimi :/

Vallahi bende sorun yok hocam siz öyle dediniz diye oyunu kurdum denedim. Başka bir problem vardır, sıfırdan kurulum falan düzeltir belki.
  • Arkadaşlar merhaba daha önce de yazmıştım, şu an elimde bir adet iphone 6 32 GB var, ses tuşLarının o kısım hafiften yamuk, ekrana sert basınca çıt çıt ediyor. Wifi çekimi az. Sizce garanti cihaz yamukuğunu görmezden gelir mi ?

Edit: Batarya'da servis yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dik Otur -- 16 Şubat 2019; 21:35:39 >
  • Arkadaşlar merhabalar pil sağlığı yüzde 87 pil durduğu yerde sürekli düşüyor normal mi son sürüm yüklü cihaz 6 plus

• malahit M kullanıcısına yanıt
    Pilinizin değişme vakti gelmiş maalesef

• Garantisi bitmiş swap cihaza orjinal batarya mı taktırayım yan sanayi mi arkadaşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: thephantomoftheopera

Garantisi bitmiş swap cihaza orjinal batarya mı taktırayım yan sanayi mi arkadaşlar ?
    deji 2200 modelinden memnun kullanan kişiler fiyatıda gayet uygun diyorlar araştırın isterseniz
  • Pil değişiminde, batarya değişim ücreti ne kadar alırlar.

6s plusın 3300 mah deji 105₺ ekstra üzerine ne kadar eklenir ?

• 
Sayfa: önceki 11501151115211531154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.