Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (1130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11281129113011311132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iPhone 6'ımın ekranın sağ alt tarafında gevşeme vardı galiba kronik problem, geçenlerde düşürdüm ekran tamamen açıldı vidalardan ekranı tutan çıta kırıldı galiba, bunu nasıl tamir edebilirim bilgisi olan yada daha önce başına gelen oldu mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savage038 -- 30 Mayıs 2018; 10:39:30 >
  • iPhone 6 için iOS 11.4 yorumlarını merakla bekliyorum. Ya da 12'yi mi beklesem bilemedim. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canocan_07 kullanıcısına yanıt
    iOS 12’yi bekle derim. Ben betalardan itibaren kullanıyorum ve sonuç halen kötü 10’a göre özellikle ram yönetiminde. Umarım 12 ile düzgün hale getiriri şu yazılımı Apple.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iOS 11.4 kuran oldu mu? Performans nasıl?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    iOS 12 6 serisinin sonudur . 11.4 ilk izlenim iyi diyebilirim .

• sentiel kullanıcısına yanıt
    5S için 12 gelme ihtimali var diyorlar. Öyle bir durum olursa 13’ü de 6’ya verirler. Tabii 4 zamanı gibi yeni tasarımla falan cihazını canına okurlar.

Teşekkür ederim. WhatsApp güncellemesi ile mesaj içeriğini göstermesi dışında şu anda problem yok 10'da. Fakat sanıyorum ki bir süre sonra mecburi geçeceğiz. E telefon yenilemek de hayal oldu artık. Üstelik %20 zam geleceği de kesinleşti. Artık 2.el ancak bakarız.

4 e 7.1.2 ile 4s 9.3.5 ile nasil cöktüyse, 6 icin de kaçınılmaz olacaktır. Aman diyim ;)

• Telefona ios 12 developer beta 1’i yükledim. İnanılmaz akıcı resmen ios 9 zamanlarına döndü. Hem de daha ilk beta. ios 11 ve 10’da olanlara şiddetle tavsiye ederim
  • bu telefon konusu ne enterasan bişey arkadaş biri diyor benim tel öldü kullanılmıyor birisi yüklemeyin diyor başka birisi çıkıyor eskinden daha hızlı akıcı yükleyin diyor kime inanacağımızı şaşırdık :)
  • ios 11'e dönüş imkanımız oluyor mu yüklersek?

• Armadon kullanıcısına yanıt
    Evet.
  • Tam tersi ios 12 resmen 6 serisi için çıkıyor

Lansmanda 6 plus örnek göstererek uygulamaların %40 daha hızlı açıldığını söylediler .
  • sentiel kullanıcısına yanıt
    Tam tersi ios 12 resmen 6 serisi için çıkıyor

Lansmanda 6 plus örnek göstererek uygulamaların %40 daha hızlı açıldığını söylediler .

• galaxyg kullanıcısına yanıt
    lansman linki varmı?
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    11.3.1’deydim 12’yi yüklemeden önce. ios 9, 10, ve 11’i kullandım aynı telefonla. 11 zaten rezalet bir sürüm ama 12 geçiş animasyonlarıyla olsun hızıyla olsun bana ios’in eski dönemlerini hatırlattı :) Umarım pil de iyi performans verir ama sanmıyorum pek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KirecburnuCakali -- 5 Haziran 2018; 19:8:55 >
  • ben 10.3.3 de kaldım hocam ip6 ların 11 performansları rezalet telefon bana göre çöp oluyor
  • iphone 6 için IOS 12 epey umut vadediyor. Ben 10.3.3'te kaldım 11'in yorumları kötü diye. Sanırım Eylül'de ilk sürümden itibaren IOS 12'ye geçeceğim. :)
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Bence de 12’nin final sürümü çıkana kadar bekleyin ben 10.3.3’ten fazla memnun değildim 11.3’e geçtim onda da çok sorun vardı ama şuan 12 ile çok güzel performans alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

lansman linki varmı?
    https://www.apple.com/apple-events/june-2018/

• 
Sayfa: önceki 11281129113011311132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.