Şimdi Ara

Apple Iphone 5s mi Sony Xperia Z2 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar ben 1 2 ay icerisinde telefon alicam hayatimda hic ios kullanmadim yani 5s i gercekten cok istiyorum tasarim ve apple marka oldugu icin yani bi taraftada kamerasi 20.7 mp ve 4k destegi olan yani donanim lark daha iyi olan bir telefon var
    Ama sorunda su mesela xperiada 2.5 ghz lik islemci var buna rağmen 5s kendi uygulamlarini daha hizli aciyor ( ayarlar galeri safari kamera vb ... ) hatta videolari var yani gönlüm 5s al diyor ama mantigimda z2 al diyor valla kafam cok karışık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Z2 daha iyi.

• Bataryası kötü 5sin. Yoksa tabi ki performans anlamında rakibi iphone 6. Kamera konusunda iyidir 20 mpyi pek abartmamak gerek sonuçta z1dede 20 var rezalet çekiyor fotoları. Buyuk ekran ve iyi batarya istersen kesinlikle z2. Özellikle film dizi vs izlemek için birebir. Uzun omur stabilite ios kalitesi dersen 5s. Sonuçta ikiside amiral model.

• Kardeş tabikide 5s

• quote:

Orijinalden alıntı: berkanenes

Arkadaslar ben 1 2 ay icerisinde telefon alicam hayatimda hic ios kullanmadim yani 5s i gercekten cok istiyorum tasarim ve apple marka oldugu icin yani bi taraftada kamerasi 20.7 mp ve 4k destegi olan yani donanim lark daha iyi olan bir telefon var
    Ama sorunda su mesela xperiada 2.5 ghz lik islemci var buna rağmen 5s kendi uygulamlarini daha hizli aciyor ( ayarlar galeri safari kamera vb ... ) hatta videolari var yani gönlüm 5s al diyor ama mantigimda z2 al diyor valla kafam cok karışık

iphone 6 desen i6 tercih et diyebilirdim ama 4 inç ekran 2 milyar. Al kaliteli bi z2 kafan rahat olsun
  • z2 daha ön planda.
    İşlemci hızına kafanı takma fazla 5s ve z2 nin işlemcileri yakın performanstalar.
    2k para verip te bana günü çıkaramayan bi telefon satacaklar
  • Bencede z2 elma armuttan daha cazip bir cihaz,batarya yok bit kadar ekran sd kart yok sağlamlık falan oralara hic girmiyorum bile.

• android cephesinde 5s i tek değişecegim telefon htc m8 olurdu.
  • Arkadaslar oncelikle fikirleriniz icin tesekkur ediyorum ben her telefonu bizzat tek tek inceledim Htc One M8 de kullanilan arayüz harbiden cok kötü hekede asagi dogru menü yü gorunce hemen vazgectim ayrica 4 ultra piksel brz dusuk kaliyor digerlerinin arasinda Sony Xperia Z2 ye gelecek olursak hizi gercekten cok iyi yani cok akici bir arayüzü var begendim ama beni cezbetmedi yani ben farklilik istiyorum yani ios kullanmak istiyorum ben bu telefonu uzun süre kullanicam yani android almak pismanlik oluyor o yuzden 5s alicam gibi bu arada batarya benim icin onemli degil bana sabahtan aksam 6 7 ye kdr sarji yetsin ytr li sonucta z2 nin yada m8 in 1 günü gecen bir bataryaya sahip degiller yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkanenes -- 6 Ekim 2014; 0:32:22 >
  • quote:

Arkadaslar oncelikle fikirleriniz icin tesekkur ediyorum ben her telefonu bizzat tek tek inceledim Htc One M8 de kullanilan arayüz harbiden cok kötü hekede asagi dogru menü yü gorunce hemen vazgectim ayrica 4 ultra piksel brz dusuk kaliyor digerlerinin arasinda Sony Xperia Z2 ye gelecek olursak hizi gercekten cok iyi yani cok akici bir arayüzü var begendim ama beni cezbetmedi yani ben farklilik istiyorum yani ios kullanmak istiyorum ben bu telefonu uzun süre kullanicam yani android almak pismanlik oluyor o yuzden 5s alicam gibi bu arada batarya benim icin onemli degil bana sabahtan aksam 6 7 ye kdr sarji yetsin ytr li sonucta z2 nin yada m8 in 1 günü gecen bir bataryaya sahip degiller yani

Z2, 5s ten yaklaşık 2 katı daha fazla batarya süresi sunuyor.
    İphone alacaksan 6 ya yönel küçük ekran bi zamandan sonra illallah ettirir.

• BerkhanBalta kullanıcısına yanıt
    Brz fazla atmışsınız o 2 katı kağıt üstündeki değer şu anda 5s in normal kullanımda pili çok rahat 10 saati bulur z2 ise maks 15 saat oda cok zor yani benim için 10 saat yeterli ki ztn ben normal kullanımında brz aşağısında kullanırım daha çok eve gelince kullanırım yani şarj problemi hiç sorun olmaz
  • Z2yi tasarım olarak begenmediğim için 5S derim.

• Lumia 930 al

• Sagolun yorumlariniz icin asla ve asla lumia dusunmuyorum yani para verip alinacak telefon degil
    Evet hocam helede o z2 deki alt ve üst teki gereksiz bosluklar var onu ekran olarak kullansaydi belki daha şık durabilirdi ama ben artik fikrimi degistirmicem 5s alcam gold rengi

• Hiç düşünmeden 5s al pişman olmazsın
  • umutter U kullanıcısına yanıt
    Evet 5s almaya karar verdim.

• berkanenes kullanıcısına yanıt
    Boyutu hoşuna gidiyosa bataryası önemli değilse al depolama alanınada dikkat et hafıza kartı takılmıyor.
  • Z2 alinir bana göre

• quote:

Sagolun yorumlariniz icin asla ve asla lumia dusunmuyorum yani para verip alinacak telefon degil
    Evet hocam helede o z2 deki alt ve üst teki gereksiz bosluklar var onu ekran olarak kullansaydi belki daha şık durabilirdi ama ben artik fikrimi degistirmicem 5s alcam gold rengi

Sana önerim Silver ya da Space Gray alman. Gold sararmış gibi duruyor
  • Z2 efsane telefon. Zaten sony efsana bir marka. Z2 al 10 yıl temiz temiz kullan

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.