Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (982. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 980981982983984
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 5s im şu an ios 10.0.2 ve 10.0.1 de de aynı sorun vardı, yurtdışı telefon

Kulaklık takınca ilk görüşme oluyor ikinci aramayı yapınca çalma sesi , karşı taraf açınca onun sesi gelmiyor, ama benim sesim gidiyormuş
    bu şekilde nereyi arasam ses gelmiyor, kulaklığı çıkarınca da aynı kalıyor, reset atmadan düzelmiyor.
    Yani kulaklık takılması arama sesi ve karşı tarafın sesini kesiyor.

Çok sıkıntılı durum bir türlü bulamadım nette bilgi. Başına gelen varmı acaba
  • Birşey sorabilir miyim ? İphone 7 lighthing kulaklığı eski iphone 5 ve 6 şarj girişlerine takılınca çalışıyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cücü* kullanıcısına yanıt
    i cloud ayarlarından safariyi aktif edin

• iphone 5e ios 10 yüklenebiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musab -- 29 Ekim 2016; 0:32:51 >
  • Musab kullanıcısına yanıt
    Evet

• bugün iphone 5S almak istiyorum.

sanırım en iyi fiyatı carfoursa da gördüm.. 1329tl idi.

bugün sıcak fırsat olur mu acaba ??

öğleden sonra alacağım..

saygılarımla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

bugün iphone 5S almak istiyorum.

öğleden sonra alacağım..

saygılarımla..

Kipa hipermarket de 1299 yazıyordu broşür de bulunduğunuz şehirde varsa bi bakın isterseniz tabi garanti durumuna dikkat edin ithalatçı mi değil mi diye

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

bugün iphone 5S almak istiyorum.

öğleden sonra alacağım..

saygılarımla..

Hocam 0 almanızı tavsiye etmiyorum.
    2. El temiz cihaz alabilirsiniz.
    Özellikle forumun 2.el kısmında referansları olan güvenli kişilerden almanızı tavsiye ederim.
    Ha bir de uzun süreli kullanmayı düşünüyorsanız 32 gb tavsiye ederim.

• 14 yaşındaki oğluma alacağim, ( bence ilk telefonu için yeterli. 2 yıl idare eder onu. liseye geçişte telefonunu yenileriz :))

tabiki TR garantili olmasını isterim.

32gb fiyatı fazla.

3-4 ay önce kızıma aynı telefonu 1299 a türkcell web den almıştım..
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Yanlis anlamayin fakat o fiyattaki bir telefon 14 yasinda biri icin sorun olabilir. Neden derseniz yolda sirf telefonu calmak icin doverler yani demek istedigim o ki kendini koruyamayacak yastaki birisi icin kotu sonuclara sebebiyet verebilir. Tabii ki sizin bileceginiz is fakat bilgilendireyim istedim.

Turkcell de sari kutu kampanyasi vardi 100TL indirim ceki hala varsa bakin derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-2 saat kullanilmis beyaz 5s 1150 pazarliksiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 14 yaşındaki oğluma aynı telefondan aldım ama yazdığınız şeylere aynen katılıyorum ve endişeleniyorum.
    Ona sık sık sokakta yürürken falan telefonla konuşmamasını tembihliyorum, ulu orta yerde telefonunu çıkarmamasını söylüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fareliköyünkavalcisi

Yanlis anlamayin fakat o fiyattaki bir telefon 14 yasinda biri icin sorun olabilir. Neden derseniz yolda sirf telefonu calmak icin doverler yani demek istedigim o ki kendini koruyamayacak yastaki birisi icin kotu sonuclara sebebiyet verebilir. Tabii ki sizin bileceginiz is fakat bilgilendireyim istedim.

Turkcell de sari kutu kampanyasi vardi 100TL indirim ceki hala varsa bakin derim.

eyvallah ,

standart telefon fiyatları zaten 1000-1500 arasında..

esasen çocuğu teknolojiden biraz uzaklaştırmak istiyorum.

bilgisayara ve telefona çok giriyor.

iphone 5s alarak ( iphone uygulamaları kısıtlı diye biliyorum) biraz uzaklaştırmayı düşünüyorum.

ayrıca iphone 5s küçük.. cebinede sığar..

yolda çevirmme olayı için yapacak bir şey yok. şansına. ( düşe - kalka öğrenecekler )

ben her zaman tembih ediyorum zaten..

• Aynen duse kalka ogrenecekler fakat kimse istemez basina bir sey gelsin. Dedigim gibi oglunuzun genellikle kullandigi yollara bakin , ne kadar guvenli , ne kadar issiz , ne kadar kalabalik. Telefon simdiden hayirli olsun.

Bir de bu arada teknoloji ile cok hasir nesir olan cocuklari kurslara yollayip hobi edindirmek en guzel yolu. Yuzme , okculuk , atcilik , basketbol tarzi seyler cok faydali oluyor. Babam beni zamaninda yazdirdiginda cok isteksizdim sonradan baktim cok zevkli faydasini da gordum. Tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La Pluie -- 29 Ekim 2016; 12:50:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zahitder

iOS 10'u tam sürümü çıktığında kurup kendimce bazı nedenlerden ötürü 9.3.5'e dönmüştüm.

Tasarımı beğenmememiş olmamdan ziyade;
    - Telefon daha geç şarj oluyordu.
    - Whatsapp grupları ve birkaç programdan ötürü internete bağlandığım anda 80-90 bildirim geldiği oluyor, bildirim penceresinde kasmalar vardı.
    - Bildirimler uygulamaya göre değil, zamana göre sıralanıyordu (ios 9 da uygulamaya göre sıralanması çok işime yarıyordu)
    - Kilit ekranında müzik ilerletme paneli çok zor oynatılıyordu.
    - Hızlı işlem menüsiühoşuma gitmemişti ve parlaklık paneli de zor oynatılıyordu, 5 denemenin 3 ünde müzik sekmesine geçiyordu.
    - Yenilenmiş müzik uygulaması berbattı (benim görüşüm bu yönde ).
    - Klavye geç geliyordu.
    - Mesajlaşma uygulamasında takılmalar oluyordu.
    - Bazen kamerayı açmama rağmen bulanık görüntü sonrası kamera gelmiyordu, ya da 3-5 saniye sonra geliyordu.

Telefonumu ios 10'a geçirmeyip 1.5 sene sonra iOS 9'lu diye satmayı planladığımdan güncelleme yapmıyorum lakin iOS 9 da yaşadığım problemler de gerçekten sinir bozucu olmaya başladı.

10'un son durumu nedir? Yukarıdaki maddelerde düzelme varsa 9 üzerinden iCloud yedeği alıp sıfır kurulum yapmayı düşünüyorum.

Başka cevap verebilecek var mı?

• Iphone 5s ile 5c arasında kaldım.Arada 300 tl fark var ikiside ikinci el olacak varmı tavsiyesi olan?
  • Hocam mağazasında çok fazla uygulama olmayan Windows'tur. Nokia lumia serilerinden bir telefon düşünebilirsiniz.
  • Vogue kullanıcısına yanıt
    İkisi de 16gb ise ve size yetecekse 5s alin derim. Zira 5-5c leri oldurmeye hazirlaniyor apple. ios 9 da gayet akici telefon ios 10 da mahvoldu

• Evet ikiside 16gb olacak.Sizce 5s ler ios 11-12 yi alır mı?Tavsiye için teşekkürler.
  • istanbul - bayrampaşa axix avm carfourSA dan 1329tl ye aldım.
  • 
Sayfa: önceki 980981982983984
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.