Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (981. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979980981982983
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zahitder kullanıcısına yanıt
    ios 9.3.5in genel sıkıntısı hocam müzik dinlerken de ekran kapanmıyor fakat 10da düzeldi

• MertayKardes kullanıcısına yanıt
    O sorun da var, tek bende oluyor sanıyorum müzik dinlerken kilit ekranında her zaman olmasa da ara sıra saati 3-5 dakika yanlış gösterme sorununu fark ettiniz mi?

ios 9da farketmedim zaten 10 kullanıyorum sıkıntısız bi sürüm bence

• Malesef hocam

• iOS 10'u tam sürümü çıktığında kurup kendimce bazı nedenlerden ötürü 9.3.5'e dönmüştüm.

Tasarımı beğenmememiş olmamdan ziyade;
    - Telefon daha geç şarj oluyordu.
    - Whatsapp grupları ve birkaç programdan ötürü internete bağlandığım anda 80-90 bildirim geldiği oluyor, bildirim penceresinde kasmalar vardı.
    - Bildirimler uygulamaya göre değil, zamana göre sıralanıyordu (ios 9 da uygulamaya göre sıralanması çok işime yarıyordu)
    - Kilit ekranında müzik ilerletme paneli çok zor oynatılıyordu.
    - Hızlı işlem menüsiühoşuma gitmemişti ve parlaklık paneli de zor oynatılıyordu, 5 denemenin 3 ünde müzik sekmesine geçiyordu.
    - Yenilenmiş müzik uygulaması berbattı (benim görüşüm bu yönde ).
    - Klavye geç geliyordu.
    - Mesajlaşma uygulamasında takılmalar oluyordu.
    - Bazen kamerayı açmama rağmen bulanık görüntü sonrası kamera gelmiyordu, ya da 3-5 saniye sonra geliyordu.

Telefonumu ios 10'a geçirmeyip 1.5 sene sonra iOS 9'lu diye satmayı planladığımdan güncelleme yapmıyorum lakin iOS 9 da yaşadığım problemler de gerçekten sinir bozucu olmaya başladı.

10'un son durumu nedir? Yukarıdaki maddelerde düzelme varsa 9 üzerinden iCloud yedeği alıp sıfır kurulum yapmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zahitder -- 27 Ekim 2016; 0:26:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zahitder

iOS 10'u tam sürümü çıktığında kurup kendimce bazı nedenlerden ötürü 9.3.5'e dönmüştüm.

Tasarımı beğenmememiş olmamdan ziyade;
    - Telefon daha geç şarj oluyordu.
    - Whatsapp grupları ve birkaç programdan ötürü internete bağlandığım anda 80-90 bildirim geldiği oluyor, bildirim penceresinde kasmalar vardı.
    - Kilit ekranında müzik ilerletme paneli çok zor oynatılıyordu.
    - Hızlı işlem menüsi hoşuma gitmemişti ve parlaklık paneli de zor oynatılıyordu, 5 denemenin 3 ünde müzik sekmesine geçiyordu.
    - Yenilenmiş müzik uygulaması berbattı (benim görüşüm bu yönde ).
    - Klavye geç geliyordu.
    - Mesajlaşma uygulamasında takılmalar oluyordu.
    - Bazen kamerayı açmama rağmen bulanık görüntü sonrası kamera gelmiyordu, ya da 3-5 saniye sonra geliyordu.

Telefonumu ios 10'a geçirmeyip 1.5 sene sonra iOS 9'lu diye satmayı planladığımdan güncelleme yapmıyorum lakin iOS 9 da yaşadığım problemler de gerçekten sinir bozucu olmaya başladı.

10'un son durumu nedir? Yukarıdaki maddelerde düzelme varsa 9 üzerinden iCloud yedeği alıp sıfır kurulum yapmayı düşünüyorum.

Hocam ben iki gün önce 5s aldım ve 9 la gelmişti ama ben direk 10 a güncelledim ve hiç bi sıkıntı yok çok şükür gönül rahatlığıyla geçin derim

• erenfb1907 kullanıcısına yanıt
    Bir türlü karar veremiyorum ya saydığım maddeler de benim için epey önemli şeyler

Hocam ben de benzer problemlerde döndüm 9.3.5 e geri (5s) . Ama şu an gayet memnunum. 10-01 den döndüm bu arada 10.1 i bilmiyorum. İlk 10.01 e geçince süper gelmişti 1 -2 hafta sonra kötüleşmeye başladı. 10.1 için de öyle olur diye Tahmin ediyorum:)

• Ben hala 9.3.2 de devam ediyorum güncellemeyi düşünmüyorum.

Arkadaşlar kılıf olarak ne kullanıyorsunuz?

• arkadaşlar kullanmakta olduğum iphone5 model telefonun ekranı çatladı az önce.
    istanbul'da nerede yaptırabilirim var mı tavsiyeniz bir yer
  • Rogerfederer1 kullanıcısına yanıt
    Şimdi geri dönüş de olmadığından doğru bir karar vermeliyim

9.3.5 imzaları hala açık mı acaba ?
  • flat_kil kullanıcısına yanıt
    Malesef hocam 1 hafta falan oldu kapanalı.

Evet verdiğiniz kararın geri dönüşü olmayacak [sm=guitar.gif

Ben telefonumun son gününe kadar iOS 10 da çok önemli aman aman birşey görmediğim sürece bu şekilde kalmaya kararlıyım. En azından daha istikrarlı

Teşekkür ederim
    Ne demek keşke açık olsaydı diyor insan

• Beyler hangi kulaklığı kullanıyorsunuz acaba

Bir yanım keşke diyor bir yanımda boşver diyor aslında kötü performans veya bir problem yaşamadım ama ios 10 da çekici bir şey bulamıyorum 5s için ne biliyim hala eski kilit sesini bile arıyorum belki bu çok değişik bir şey ama acayip bir pişmanlığım da yok hani ios 10 için
    Ben 1-2 hafta sonra sıkıntı yaşadığım için9.3.5 e geri dönmüştüm. Şarjım 2.5 saatte %5 e geliyordu bir anda 4-5 gün devam etti. Kalibrasyon falan hiçbirşey fayda etmedi. 9.3.5 e dönünce kendine geldi telefon

Ama böyle büyük bir problem yaşamıyorsanız 10.1 devam edilir tek tavsiyem her çıkan güncellemeyi iyice inceleyip öyle yükleyin çünkü 5s in sonu geliyor yavaş yavaş

• 
Sayfa: önceki 979980981982983
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.