Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar en uygun iPhone 5s nerededir paralel ithalat da dahil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bugün Turkcellden almış bulunuyorum peşin olarak 2.200 liraya :)

Bi sorun var ama. AppStore uygulama indirirken,

Doğrulama Gerekiyor

Satın alma işlemi yapmak üzere ödeme bilgilerinizi doğrulamak için Devam'a dokunun.

Böyle bir şey söylüyor ama zaten ücretsiz bir uygulama bu indirdiğim. Twitter ve instagram.

Ne yapmam gerekiyor acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JimmyJimmy

Bende bugün Turkcellden almış bulunuyorum peşin olarak 2.200 liraya :)

Doğrulama Gerekiyor

Satın alma işlemi yapmak üzere ödeme bilgilerinizi doğrulamak için Devam'a dokunun.

Böyle bir şey söylüyor ama zaten ücretsiz bir uygulama bu indirdiğim. Twitter ve instagram.

Ücretsiz de olsa satın alma işlemi olarak geçer. Normal şifrenizi girin veya parmağınızı okutun. Eğer uygulamada "Ücretsiz" ibaresi varsa zaten sorun olmayacaktır :)
  • Antutu sonuclariniz nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dem0nade

quote:

Orijinalden alıntı: JimmyJimmy

Bende bugün Turkcellden almış bulunuyorum peşin olarak 2.200 liraya :)

Doğrulama Gerekiyor

Ücretsiz de olsa satın alma işlemi olarak geçer. Normal şifrenizi girin veya parmağınızı okutun. Eğer uygulamada "Ücretsiz" ibaresi varsa zaten sorun olmayacaktır :)

Gereken işlemleri yapıyorum fakat suan araştırdığımda önceki konulara bakıp, itunnes üzerinden bağlayıp bi defaya mahsus indirmem gerekiyormuş :)

• Ekran kilidini açmak için sağa kaydırıyorum fakat herhangi bir değişiklik olmuyor.Bu dediğim sorun her zaman olmasa da arada sırada olmaya başladı.Benden başka yaşayan var mı?

Parmak izi okuyucu ile açılınca açılıyor bu durumdayken.
  • iphone kullanicisi biri olarak iPhoneyi Iphone yazmandan utandim o basligi duzeltelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • StarzL kullanıcısına yanıt
    Teşekkür Ederim.. Bende bugun okulda denedim Full Çekiyodu 3G ile , Demekki Çekim gücünden kaynaklanıyor Telefonla alakalı degil.
  • ilk fotoğrafı 4s ile ikinciyi 5s ile çekmiştim.uzaklıklar aynı, zoom kullanıldı ve odaklama yapıldı lakin aralarında kötü bir fark var, bunu nasıl çözebilirim bilmiyorum ayarı falan mı var acaba gerçi tüm modlarla denememe rağmen beyaz tahtadaki yazılar net değil.

diğer fotoğrafta da yakın çekim yapayım dedim, 3-4 cm yakından, ama bir türlü net görüntü elde edemedim

edit:4sde 8 mp, 5sde 4.2 mp çekmişim bu nasıl oluyor

edit 2:demin bir fotoğraf çektim onda da 2736x1824 çekti yani 5 mp, şu anda çektim onda da 8 mplik çekti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le Blanc -- 26 Kasım 2013; 20:59:17 >

• Bişi sorucam iPad adaptörü ile iphone şarj edersek bataryaya olumsuz etkisi olurmu ? Daha hızlı şarj etmek istiyorum iphone 5S'imi

• quote:

Orijinalden alıntı: salihbocX

quote:

Orijinalden alıntı: ocean

arkadaşlar kısmetse yarın bir vodafone bayisinden 2111 TL iphone 5s 16 gb siyah alıcam ama ellerinde gold u kalmamış işin açıkcası gold u hiç canlı görmedim gold u da 2350 tl başka bir yerde buldum genpa garantili arada 240 tl gibi bir fark var o farka değermi gold kullanan arakadaşlar söylerse yada gören v.s.

maalesef bayilerin büüyük terbiyesizliği bende 2300 tlden aldım genpadan ama bi abaktım akşam genpa sitesinde gold renk 2149 tl idi yani bence gold al ama benim gibi 2300 tl verme bu adamlara renk ayrımı sadece bizim ülkemizdeki kötü zihniyetin eseri

Eyvallah kardeş saolasın vallahi bugün almadım açıkcası bir yere daha gireyim derken daha ucuza buldum yaw 2000 tl peşine veririm diyor genpa garantili bir yerde 2000 tl bir yerde 2800 e var nasıl oluyor bu piyasadan haberlerimi yok ne anlamadım...

• quote:

Orijinalden alıntı: sindirgi

gold da boya soyulması var denildi forumda konusu var yinede şahsi düşünceni bilmemem ama bir tavsiye

teşekkürler kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperq

gold aldım 6 gündür kullanıyorum ve şahsi fikrim gözüme çok hoş geliyo tabi insandan insana değişir

saolasın da bir canlı gözümle görsem nasıl duruyor ama her yerde siyahı var alıpta sonradan pişman olmak istemiyorum.
  • RR3 -Real Racing 3- oynayanlar var mı ?

Şarj nasıl gidiyor anlamıyorum.Çok hızlı şarjım tükeniyor bu oyunla,sizlerde durum nedir ?
  • Bugün Turkcell'in Optimum AVM mağazasına uğradım. iPhone 5s sordum var dediler. Ben kendime 64lük olanı ilk çıktığında almıştım, eşime de satın almak istedim. Önce sadece kontratlılara verebiliyoruz dediler, nasıl yani nakit satın alıcam neden vermiyorsunuz dedim, dışarı çıkıp bir telefon görüşmesi yaptılar, tamam beyefendi nakit verebiliriz ama sigorta paketi de almanız lazım dediler (130 tl). Hayırdır neden sigorta paketi alıyorum dedim, bu şekilde nakit veriyoruz dediler. Olmaz öyle şey napıcam ben sigorta paketini deyip tersleyince tamam beyefendi o zaman sigorta olmadan nakit verelim dediler. En son kaç para diye sormak aklıma geldi çünkü forumdan okuduğum kadarıyla şubeler kafasına göre fiyat veriyorlar. Neyse, 2400 Lira dedi kadın, 16 Gb olan model için. Dedim siz dalga mı geçiyorsunuz, magaza.turkcell.com.tr adresinde 2149 TL ye satılıyor. Kadının verdiği cevap: orası başka burası başka. Akşam iş çıkışı gittim kafam dumanlıydı daha fazla uğraşmak istemedim. Almadan çıktım. Webden alırım kimseyle uğraşmaya gerek yok.

• ocean kullanıcısına yanıt
    aynen dediğin gibi her yerde siyahı var ben bi kafede adamın birinde gördüm telefon görüşmesi yapıyodu oldukça şık görünüyodu alıcaktım zaten orda görünce hiç tereddütsüz aldım altın rengini bulmak zor biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

ilk fotoğrafı 4s ile ikinciyi 5s ile çekmiştim.uzaklıklar aynı, zoom kullanıldı ve odaklama yapıldı lakin aralarında kötü bir fark var, bunu nasıl çözebilirim bilmiyorum ayarı falan mı var acaba gerçi tüm modlarla denememe rağmen beyaz tahtadaki yazılar net değil.

diğer fotoğrafta da yakın çekim yapayım dedim, 3-4 cm yakından, ama bir türlü net görüntü elde edemedim

edit:4sde 8 mp, 5sde 4.2 mp çekmişim bu nasıl oluyor

edit 2:demin bir fotoğraf çektim onda da 2736x1824 çekti yani 5 mp, şu anda çektim onda da 8 mplik çekti

iPhone 4 ve 4S ile çektiğiniz yerden 5S ile çekerseniz daha geniş bir alanı çektiğini anlarsınız. 5S lensi bu açıdan daha geniş ve daha fazla ışığı alıp işleyen bir yapıya sahip... 4ve 4S ile gece tek sokak lambası yanan bir sokağı çekin birde 5S ile çekin fark müthiş derecede... Ayrıca siz 5S ile o tahtayı fotoğraf filtresi ile çekmişsiniz filtreyi "YOK" olarak ayarlayıp tahtaya doğru yöneltip parmağınız ile odaklama yaptığınızda tamamiyle net bir sonuç alabilirsniz...

İlk yazdığıma dayanaraktan 4 ve 4S ile "MACRO" dediğimiz şekilde nesneleri çekmek için iPhone'u tuttuğunuz mesafeye nazaran 5S ile biraz daha geride tutarak ve her zaman ki gibi parmağınız ile nesneyi odaklayarak çekeceksiniz...

• Rorschash kullanıcısına yanıt
    Aynen bu sorunun cevabı banada lazım
  • filtre kullanmadım büyük ihtimalle, yani her şeyle denedim o ara belki filtre kullandığımı buraya koymuş olabilirim ama filtre kullanmadığımda da yazılar okunmayacak şekildeydi.

her neyse, bu çekimlerdeki megapiksel farklarını neye bağlıyorsun, çok saçma değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mypolo

quote:

Orijinalden alıntı: Bilişim_kurdu59

Hocam telefonum dün geldi kavuştum yaz benide 5S Space Gray 16 GB

hocam ne zaman sipariş vermiştin ?Kaç günde eline ulaştı?Güle güle kullanın...

Hocam aslında foruma bugün girdim teknosada 3 hafta bekledikten sonra dayanamayıp Turkcell'den 2150 ye aldım Teknosa 2149 ile satışa başlamıştı 4 hafta oldu hala teknosanın stoklarında yok bende 1 lira daha verip aldım bide onu mu bekliyecektim hocam haksızmıyım.

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.