Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Seckinau

SADECE PARMAK IZI secenegi yok.

Benim istediğim kilit açarken sadece parmak izi ile açılsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sakın androide bulaşmayın s3 kullanıcısıyım paravı vurup iphone almak istiyorumm. ios 7 deki kasmalar yıldırmasın sizi yeni bir oluşum en geç iphone 6 da bütün kasmalar düzelir stabilite sağlanır.
  • zaff666 kullanıcısına yanıt
    yok iste oyle bi secenek.
  • Arkadaşlar ekran jelatini tavsiyeniz yok mu? Şöyle üstünde oldugunu belli etmeyecek ince arkalı önlü uygun fiyata. ?

• beyler telefonla alakalı bir sorum olacak, eski iphone'umdan 5s'ime icloud aracılığıyla geri yükleme yaparken durdurdum ve galeriye girince resimlerin altında bir kum saati tarzı dönen bi yuvarlak kaldı 1 haftadır gitmiyor birşeyler yüklüyo hala desem 1 haftada 24 mbit internetle neyi yükleyemiyecek ama durdurdum ve iptal ettim resimleri yüklemesini fakat düzelmedi acaba ne yapmam gerekir bilenler var mı ? resim:https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/810593/0b633de5-a1e6-4f15-bb42-ea47b59530ee.png
  • TTEC ultra şeffaf .ön ve arka yüzey için var içinde 24.90 a aldım media markttan,tam oldu ve belli bile değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reloaded16

TTEC ultra şeffaf .ön ve arka yüzey için var içinde 24.90 a aldım media markttan,tam oldu ve belli bile değil...

Birebir iphone 5s'e uyumlu mu
    Yoksa 5 için mi?
  • zaff666 kullanıcısına yanıt
    normal parolayı açarsan touch id'yi de kullanabilir duruma geliyorsun, sonra kilidi açarken parola ekranı gelmeden parmak iziyle açabilirsin.ama mesela parmak izini sadece appstoreda kullanma gibi bir özellik yok.

• Şuan en uygun nerede alan arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nizipliyim

Arkadaşlar ekran jelatini tavsiyeniz yok mu? Şöyle üstünde oldugunu belli etmeyecek ince arkalı önlü uygun fiyata. ?

Ttec marka iPhone 5S için olan arkalı önlü koruyuculardan alın, fiyatını ₺20 diye hatırlıyorum. iPhone 5 için olanlar arkada flaş kısmından dolayı uyumlu olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Milk with Oreo

quote:

Arkadaşlar ekran jelatini tavsiyeniz yok mu? Şöyle üstünde oldugunu belli etmeyecek ince arkalı önlü uygun fiyata. ?

Ttec marka iPhone 5S için olan arkalı önlü koruyuculardan alın, fiyatını ₺20 diye hatırlıyorum. iPhone 5 için olanlar arkada flaş kısmından dolayı uyumlu olmuyor.

Tekno marketlerin hangisiinde vardır teknosa da yoktu saturn de olabilir belki

• konuyu açan arkadaş veya elinde telefonu olanlardan biri video inceleme yapıp koyabilir mi ?
  • Benide ekleyebilirsiniz Apple Store dan aldım 06/12 ile 15/12 arasında teslimat yazıyor
    5s 16GB Gümüş
  • quote:

quote:

quote:

Tekno marketlerin hangisiinde vardır teknosa da yoktu saturn de olabilir belki

Ben Gold'dan almıştım ama Saturn'de de olabilir.

• istanbuls kullanıcısına yanıt
    Ben de bekliyorum aynı kılıfı hala tedarik
  • Arkadaşlar en uygun 5a fiyatı nerde paralel ithalat dahil?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MissOutlier

Ben de bekliyorum aynı kılıfı hala tedarik

Biz daha çok bekleriz gibi

• Hocam telefonum dün geldi kavuştum yaz benide 5S Space Gray 16 GB

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilişim_kurdu59

Hocam telefonum dün geldi kavuştum yaz benide 5S Space Gray 16 GB

hocam ne zaman sipariş vermiştin ?Kaç günde eline ulaştı?Güle güle kullanın...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: prank31

Acaba iphone 5in ön ve arka jelatini 5se olurmu ön taraf için çekincem 5s home tuşundaki halka ile dahamı fazla yer kaplar,arka taraf içinse çift flashın üstüne biner mi acaba

Arka jelatin flaş kısmından dolayı uymuyor ama ön tamamen uyumlu.

Saolunnn

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.