Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (912. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910911912913914
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne kadar ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Ne kadar ki ?

Fiyat degismedi ise, priz kismi 50 lira, kablo kismi 50 lira. Komple alacaksaniz 100 lira.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonu aldım uzay grisi rengi android whatsapp konuşmalarını ios e aktarma şansı varmı 3.parti yazılımlar dışında ?
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    Nereden alabilirim ? Birde ipad sarj aleti daha iyi diyorlar dogrumudur ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Nereden alabilirim ? Birde ipad sarj aleti daha iyi diyorlar dogrumudur ?

Direkt apple'dan alacaksin. İpad sarji daha hizli ancak amperi farkli oldugu icin pil omrunden yer.http://www.apple.com/tr/shop/accessories/all-accessories/power-cables

• ogameci kullanıcısına yanıt
    69+69=138 yapiyor bayagi pahali yav. 20 tl lik sarj aletleri cihaza ne gibi bir zarar verebilir ?

• 20 tl lik şarj aletleri zarar verir mi vermez mi bilemem ama, telefon da onaysız ürün uyarısı çıkar ve telefon cihazı kabul etmez. Şarj olmayabilir yani. O zaman da 20 lira boşa gider

• Want to kullanıcısına yanıt
    hocam kürdanla temizleme olayına hiç benzemiyor bu baya bildiğin her seferinde şarj olmuyor zorla şarj ediyorum
  • ilk sayfadaki imzaları kopyaladığımda olmuyor kullanıcılar klübünü imzama nasıl ekleyebilirim acaba ? birşeyleri silmem mi gerekiyor nasıl oluyor ?
  • İPhone 5S kullanıyorum
    Milrofon ve kulaklık kısmı tozla dolmuş
    Acaba elektrik süpürgesi ile çeksem bir zararı olur mu yada nasıl temizlemem lazım?

• Osmangazi Köprüsünden geçip Marmarise gittik. Yol boyunca yaşadıklarımız, navigasyon uygulamalarının bize kazandırdığı süreler ve Bayram trafiği videomuzda.

• Powerbank kullananlar hangi marka kullanıyor,gidip dandik alıp bataryaya zarar vermek istemiyorum,hangi marka almalı?

• Bende 4 varken diş fırçasının üstüne kolonya yapıp fırçalıyordum oraları. İlk günki gibi oluyodu :)

• İyi Bayramlar diliyorum herkese

• Merhaba.
    Telefonu alalı yaklaşık 1 hafta oldu.
    Menüde kasmalar hissediyorum.Açıldıktan sonraki efekt bile kasma yapıyor.Kasma da demeyeyim de sanki oyunlardaki frame atlaması gibi bir şey.
    iPhone 4te bile hatırladığım yağ gibi kayıyordu.Bu yeni ios sürümleri ile gelen bir şey mi yoksa benim telefonumda mı sorun var acaba ?
  • apple store ilk ayarlarken yaş ile ilgili bir ayar yaptım sanırım yada olumsuz oyunları engelle falan demiştim şimdi criminal case oyunu inmiyor hata veriyor acaba bu ayar ile ilgili olabilir mi o ayarı değiştirmeyi de bulamadım nereden değiştirebilirim acaba ? criminal case oyunu bir türlü inmiyor sürekli hata veriyor
  • kutudan çıkan kulaklıkları isteyen olursa satabilirim kullanmayı düşünmüyorum hiç açmadım bile düşünen varsa pm olarak ulaşabilir
  • Bazı sürümlerde ota üzerinden güncelleme yapınca bu şekilde kasmalar olabiliyor.İtunes üzerinden temiz kurulum yaparsanız büyük ihtimal sorun düzelecektir.Şu an 9.3.2 sürümündeyim ve performans ile ilgili bir şikayetim olmadı.

• Arkadaşlar 5s gold almayı düşünüyorum. En Uygun fiyata nerede bulabilirim sıfır Apple tr garantili?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cannavaro1903

Arkadaşlar 5s gold almayı düşünüyorum. En Uygun fiyata nerede bulabilirim sıfır Apple tr garantili?

Bulamazsin yok cunku.

• 
Sayfa: önceki 910911912913914
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.