Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (913. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 911912913914915
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.gold.com.tr/iphone-5s-16gb-gold-cep-telefonu_u

Fiyatı pek uygun olmasa da gold için normal fiyat keşke biraz daha önceden deseydiniz teknosada seri sonu 1197tl ye vardı biraz araştırmak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dipitis

http://www.gold.com.tr/iphone-5s-16gb-gold-cep-telefonu_u

Fiyatı pek uygun olmasa da gold için normal fiyat keşke biraz daha önceden deseydiniz teknosada seri sonu 1197tl ye vardı biraz araştırmak lazım

bende yeni aldım cihazı gold rengi artık gelmediğini söylüyorlar atttığınız linktede zaten stok yok hiçbir mağaza ve site üzerinde

• Swap iPhone 5s'imi ne kadara satabilirim? Garantisi doldu, yaklaşık 9 aydır kullanıyorum. Kozmetiğinde sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ObtObt -- 7 Temmuz 2016; 10:42:45 >
  • Silver almaya karar verdim. Carrefour dan alıcam.

• Selam arkadaşlar iyi Bayram'lar iOS 9 final sürümü n Zaman gelecek bilgisi olan varmı ? 9.3.2 için izlediğim YouTube videolarında telefon kararlı değil gibi geldi o yüzden hala 9.2.1 de bıraktım telefonu şuan ki mevcut sürümde günceleme yapıpta bu sürümden memnun kalan Varmı ? Sizlerin kullanıcı deneyimleri bizim için en doğrusu olacaktır teşekkürler

• S.a dostlar iPhone 5s de 9.3.2 güncellemesi sonrası ahizeden ses gelmeyip sadece hoparlör veya kulaklıktan ses alan oldumu acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tecnikadamoguz01 -- 7 Temmuz 2016; 14:20:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    2. Ellere bakmanızı tavisye ederim fiyatlar oldukça uygun oluyor

• Dün ios 9.3.3 beta 5 çıktı.
    Yükledim...
  • Sadece sosyal medya ve kamera için kullanacağım.

iPhone SE yerine 5s ne kadar mantıklı?

• yumuklu sucurta kullanıcısına yanıt
    Se ileriye dönük bir cihaz. Batarya, kamera, donanım daha iyi. Ama bilemiyorum 16gb bir cihaza o kadar para vermek bana saçma geliyor. Onun yerine 5s aldım. Memnunum, her türlü işimi görüyor. Kamerası da gayet yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: yumuklu sucurta

Sadece sosyal medya ve kamera için kullanacağım.

Bi işlemci ve kamera farkı var bilindiği üzere.
    Bence paran yetse bile SE alınmaz. Gidersin 6 alırsın :D

O yüzden iphone 5s diyorum :) İşlemci ve kamera farkına 700 TL daha fazla vermek ne kadar mantıklı kı? ki 5s in kamera video çekimi kötü değil öyle iphone 5s/se le ahım şahım bi fark yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 7 Temmuz 2016; 19:00:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: se(dd)at

quote:

Orijinalden alıntı: yumuklu sucurta

Sadece sosyal medya ve kamera için kullanacağım.

Bi işlemci ve kamera farkı var bilindiği üzere.
    Bence paran yetse bile SE alınmaz. Gidersin 6 alırsın :D

O yüzden iphone 5s diyorum :) İşlemci ve kamera farkına 700 TL daha fazla vermek ne kadar mantıklı kı? ki 5s in kamera video çekimi kötü değil öyle iphone 5s/se le ahım şahım bi fark yok.

Adam işlemci farkını es geçti ya la

• zahitder kullanıcısına yanıt
    sosyal medya ve kamera için fuzili iphone se alınmaz bence 5s 1.250 tl ye rahat bulunuyor.

Bu arada
    ios 10 public beta çıktı arkadaşlar. Ben yüklemeyi düşünmüyorum şimdilik. Public beta 4 yada 5 de geçmeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 7 Temmuz 2016; 23:18:13 >
  • yumuklu sucurta kullanıcısına yanıt
    Sadece kamera ve sosyal medya kullanımı için 5s çok daha mantıklı olacaktır bencede..iphone se evet performans çok iyi ama 9.3.2 sürümünde 5sde çok güzel çalışıyor..ama ileriye dönük ios 11-12 hatta 13 yüklenecekse o zaman iphone se farkını koyar..ama bu demektirki bu telefonu 3-4 yıl kullanacakmısınız ? Eğer kullanırım diyorsanız iphone se'deki donanımın farkını göstereceği en büyük konu bu gelecekteki güncellemelerdir..şuanda marketteki oyun ve uygulamaları hem 5s hemde se iyi çalıştırıyor kaldıki 4 inç ekran oyun oynamayı çok sınırlıyor..basit zaman geçirmek için oyunlar oynanabilir ancak..yani performans ne olursa olsun bu kadar küçük ekranda oyun oynamak zaten sorun oluyor..tercih sizin..1-2 yıl kullacaksanız 5s harika olur ama yok ben en az 3-4 sene kullanacam derseniz kesinlikle iphone se derim..

• Selamlar icouddan geri yukleme yaptim ama videolarimda hep ortada yukleniyor simgesi donuyor videolari acmiyor neden ??

• Ya tabiki öyle lakin bundan 2-3 sene sonra 5s artık kasmaya başladığında (10 ya da 11 ile bu kasmalar başlayacak) belki pişman olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zahitder -- 8 Temmuz 2016; 1:29:49 >
  • Telefon 3-4 sene idare edebilir insanı. Peki insan kendini 3-4 sene idare edebilir mi ? Ölüm var millet, uyanın ! Yarına sağ çıkmanın garantisi yokken telefona bu kadar değer yüklememek gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: zahitder

Ya tabiki öyle lakin bundan 2-3 sene sonra 5s artık kasmaya başladığında (10 ya da 11 ile bu kasmalar başlayacak) belki pişman olabilir

güncelleme yapmadan kullanın

bi tek uygulama açısından sıkıntı çekersiniz

internet vs herşey kullanılır
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    İos 10 9'dan iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cannavaro1903

Silver almaya karar verdim. Carrefour dan alıcam.

Carrefour paralel ithalat satıyor bilginiz olsun resmi Türkiye garantili değil 50 tl asagi derken garanti sorunu yasamayın gene de siz bilirsiniz tabi

• 
Sayfa: önceki 911912913914915
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.