Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (894. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 892893894895896
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefondan 9.3.2 kuramıyorum 9.3 Beta 1 güncellemesi var bundan önceki güncellemeyi ipsw gibi birşeyle yapmıstım sımdı ne yapıcağım
  • Mazzho kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam çok teşekkürler baya bi faydası oldu. telefon hediye geldi daha önce iphone kullanmamıştım hiç. windows telefondan geçince baya bi yabancılık çekmiştim.
  • arkadaşlar merhaba yaklaşık alalı 2 hafta olan 5s cihazım kullanım 5-5,5 saat alırken %20 ye kadar 26-27 saatte bekleme alıyordum ama sürekli kullanmadan ara ara kullanımla bu süreleri alırken son 2 şarjdır 12-13 saat bekleme ve 3 saat kullanımı zor görüyorum sebebi ne olabilir kullanım aynı yani genel olarak kullanım 2 saat düştü sebebi sizce nedir ne yapmalıyım teşekkürler
  • Sipigen kılıflar çok mu kalın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 4g'ye geçtikten sonraki şarj durumlarınız nasıl acaba?
  • Arkadaşlar imzalar kapanmadan 9.3.1 dosyasını indirip yükledim şimdi sorum şu: Bu 1.9 gb lık dosya bilgisayarımda duruyor. İleride iOS 10 a bile güncellesem imzalar kapanacak haliyle, ben bu dosya ile yine 9.3.1 e dönüş yapabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rdmsy kullanıcısına yanıt
    İmzası kapandımı yükleyemezsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

İmzası kapandımı yükleyemezsiniz.

Teşekkürler. 9.3.2 ye güncelleyecek arkadaşlar iyi düşünsünler hafif hafif kasmalar gözlemledim o yüzden hemen 9.3.1 e döndüm uzun bi süre kalırım heralde.

• sonunda tak etti canıma bende aldım iphone 5s

icloud he4sabı açtım şuan başka bişey yapmadım

9.3.1(13e238) yüklü

şuan güncellemeli miyim sizce telefonu?

birde telefon ne zamandır açık ne zaman üretilmiş görebilmemin bir yolu var mı?

ilk iphonum önerileriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rdmsy

Arkadaşlar imzalar kapanmadan 9.3.1 dosyasını indirip yükledim şimdi sorum şu: Bu 1.9 gb lık dosya bilgisayarımda duruyor. İleride iOS 10 a bile güncellesem imzalar kapanacak haliyle, ben bu dosya ile yine 9.3.1 e dönüş yapabilir miyim?

Hocam batarya süreniz ne durumda? 5s almayı düşünüyorum da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metabolism

quote:

Orijinalden alıntı: Rdmsy

Arkadaşlar imzalar kapanmadan 9.3.1 dosyasını indirip yükledim şimdi sorum şu: Bu 1.9 gb lık dosya bilgisayarımda duruyor. İleride iOS 10 a bile güncellesem imzalar kapanacak haliyle, ben bu dosya ile yine 9.3.1 e dönüş yapabilir miyim?

Hocam batarya süreniz ne durumda? 5s almayı düşünüyorum da

+1 bende düşünüyorum kullanıcı arkadaşlar bilgilendirip ss atarsa sevinirim
  • Metabolism kullanıcısına yanıt
    Yoğun kullanımda 4 saat civarı. 1 günü anca çıkarıyor.

• Lte açık bir günü çıkarıyor. 4 - 4.5 saat kullanım alıyorum. 2g açık WiFi açık kullanım suresi artıyor, 5.5 saat oluyor o zaman da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbhakanb -- 31 Mayıs 2016; 20:09:55 >
  • telefonu yazın arabanın torpido gözünde bıraksam sıcak sıkıntı yaratır mı neredeyse tüm gün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duketemre -- 31 Mayıs 2016; 20:22:54 >
  • vonaleee kullanıcısına yanıt
    Hocam bence güncelleyin 9.3.2 de akıyor cihaz benim telde durum böyle
    Teli ne zamandır açık olduğunu öğrenmenin yolu garantisini sorgulayın teli açınca garanti başlıyor
    Kendi hattınzda internet kullancaksanız hücresele girip gereksiz programların netini kapatın , arka planda uygulama yenilemeyi kapatın
    Sarjı biraz daha çok gitsin diyosanız konum servislerini kapatın, ekran parlaklığını manuel yapın hep aynı kalsın duruma göre açın parlaklığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RushBerry -- 1 Haziran 2016; 0:26:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalles_papaz

9.3.2 yükleyemiyorum. sürekli hata veriyor.

tek hata veren benim galiba...

• quote:

Orijinalden alıntı: RushBerry

Teli ne zamandır açık olduğunu öğrenmenin yolu garantisini sorgulayın teli açınca garanti başlıyor
    Kendi hattınzda internet kullancaksanız hücresele girip gereksiz programların netini kapatın , arka planda uygulama yenilemeyi kapatın
    Sarjı biraz daha çok gitsin diyosanız konum servislerini kapatın, ekran parlaklığını manuel yapın hep aynı kalsın duruma göre açın parlaklığı

Cevabınız için teşekkürler

Tahmini Son Kullanma Tarihi: 30 Mayıs 2018
    gereksiz uygulamaların erişimini kestim
    konumu kapattım
    arkaplanı kapattım

şimdi tek sorum güncelleme :)

öncede burada bazı şeyler okumuştum itunes ile falan yapılıyordu sanırım..

ben telefondan indirip kursam bi farkı olur mu?

yani bu işin normali nedir?

ya birde bu telefonu en iyi koruyan kılıf hangisidir...amazondan falan alırım sorun değil...kaba olsun falan hiç sorun değil
    birde ekran korucucu önerisi tabi :)

Şu kılıf
    ve
    şu film

nasıldır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vonaleee -- 1 Haziran 2016; 11:21:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

quote:

Cevabınız için teşekkürler

Tahmini Son Kullanma Tarihi: 30 Mayıs 2018
    gereksiz uygulamaların erişimini kestim
    konumu kapattım
    arkaplanı kapattım

şimdi tek sorum güncelleme :)

öncede burada bazı şeyler okumuştum itunes ile falan yapılıyordu sanırım..

ben telefondan indirip kursam bi farkı olur mu?

yani bu işin normali nedir?

ya birde bu telefonu en iyi koruyan kılıf hangisidir...amazondan falan alırım sorun değil...kaba olsun falan hiç sorun değil
    birde ekran korucucu önerisi tabi :)

Şu kılıf
    ve
    şu film

nasıldır?

Kardeşim 45 tl ye denk geliyorda gereği yok. Spigenin tr sitesinde 60 tl olması lazım aynı gün kargo. Gönül rahatlığıyla et sipariş

• vonaleee kullanıcısına yanıt
    Evet , telefonunu 2 gün önce aktif etmişsin o zaman
    Ben şimdiye kadar hep tel üzerinden güncelledim bi sorun olmadı ama bazı kişiler ıtunes üzerinden yapınca daha sağlıklı oluyo diyolar ama hiç denemedim.
    Kılıf güzel alabilirsiniz ,spigen kılıflar güzel ama kaba biraz , ekran koruyucu hakkında bilgim yok :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RushBerry -- 1 Haziran 2016; 11:47:52 >
  • quote:

Evet , telefonunu 2 gün önce aktif etmişsin o zaman
    Ben şimdiye kadar hep tel üzerinden güncelledim bi sorun olmadı ama bazı kişiler ıtunes üzerinden yapınca daha sağlıklı oluyo diyolar ama hiç denemedim.
    Kılıf güzel alabilirsiniz ,spigen kılıflar güzel ama kaba biraz , ekran koruyucu hakkında bilgim yok :D

tekrar teşekkürler güncelliyeyim ben de ozaman birazdan :)

İYF:sağ olun hocam amerikadan arkadaş gelecek önümüzdeki ay bişey ister misin dedide..ben aslında iphone se istedim ama olmadı bari 5s e aksesuar getirsin

sarj kablosu falanda isterim bari getirmişken :)
  • 
Sayfa: önceki 892893894895896
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.