Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
22.735
Cevap
222
Favori
779.272
Tıklama
Giriş
    318 Mesaj

2 sene mi? İyimser bir tahmin mi yoksa ütopya mı?ne desem bilemedim:)ben en fazla 6 ay diyorum.benim android tarafında kullanılabilir bulduğum Motorola serileri moto g ,moto x vs.turkiyede ise HTC ve asus markaları bence androidi en iyi yorumlayan markalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bozkırın Tezenesi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3477 Mesaj
    Bu cihazı tam 2 yıldır kullanıyorum.3310 gibi kullanırsanız 10 saat bile kullanım alabilirsiniz.
    Ben ekranı kapatıp kulaklıkla müzik açarak 13 saat kullanım almışlığım var.
    Daha telefonu dün alanlar gelmiş burda 6 saat 7 saat kullanım alıyorum diye övünüyor.
    Bunların %90 ıda kullanım süresini ekran açık kalma süresi zannediyor.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Arkadaşlar 32 GB sıfır buldum fiyatı 1344 TL. Sizce almalı mıyım? Fiyat normalden düşük. Acaba dolandırıcı veya yurtdışı cihaz mı diye düşündüm. Ne diyorsunuz arkadaşım hemen alacak telefonu. Veyahut bildiğiniz sıfır 32 GB uygun fiyata satan bir yer varsa onları da düşüneceğiz.

Edit: 5 imiş. Bi anlık dalngınlığıma geldi 5s sandım. Var mı arkadaşlar uygun fiyatlı bulabileceğimiz bir yer?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-5-32gb-cep-telefonu-firsat-206898935

Hocam 32GB 5S'i şuan Apple Store hariç bir yerde bulamazsınız diye tahmin ediyorum. Mağazalarda 16GB sürümleri satılıyor.
    |
    |

• Yüzbaşı
    953 Mesaj

Beyler çok anlamam ama kullanım nasıl?

Bir de bu uygulamaların önbelleğini nasıl temizliycez? Facebook olmuş 400küsur mb 😄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chill Out -- 4 Şubat 2016; 1:30:55 >
    ARKADAŞLAR SS LER GELDİ Mİ BİLMİYORUM AMA PİL SÜRESİ AZ GİBİ GELDİ NORMALDE 6 SAAT AŞAĞISINDA EKRAN ALMAM AMA 3G YOĞUN KULLANDIM BUGÜN HAT 6 SENELİK VAR RAHAT ONDAN MI BİLMEM AMA GÖRÜŞLERİZİ DE Bİ ALMAK İSTEDİM (3.5 saat ekran 22 saat bekleme %16 kalan şarj)
    Bu arada 5s ile ilgili kafanızda soru işareti oluşmasın almak isteyen kaçırmasın bu cihazı fiyatı artabilir.
    |
    |

• Teğmen
    185 Mesaj
    ARKADAŞLAR SS LER GELDİ Mİ BİLMİYORUM AMA PİL SÜRESİ AZ GİBİ GELDİ NORMALDE 6 SAAT AŞAĞISINDA EKRAN ALMAM AMA 3G YOĞUN KULLANDIM BUGÜN HAT 6 SENELİK VAR RAHAT ONDAN MI BİLMEM AMA GÖRÜŞLERİZİ DE Bİ ALMAK İSTEDİM (3.5 saat ekran 22 saat bekleme %16 kalan şarj)
    Bu arada 5s ile ilgili kafanızda soru işareti oluşmasın almak isteyen kaçırmasın bu cihazı fiyatı artabilir.
    |
    |

• Teğmen
    185 Mesaj
    Hocam bu tough armor case mi ben de görmüştüm de cihazı tam sarıyor mu ve sinyale etkisi var mı onu soracaktım almayı düşünüyorum
    |
    |

Orijinalden alıntı: dipitis

Hocam bu tough armor case mi ben de görmüştüm de cihazı tam sarıyor mu ve sinyale etkisi var mı onu soracaktım almayı düşünüyorum

Slim armor.
    |
    |
    Yeni 4.5G simkartların şarja etkisi varmı arkadaşlar?
    |
    |
    |
    |

Cihazınızı şarjda kullanmayınız
    Kabloları hassas olabiliyor usb kablosu ve kulaklık kablosunu dikkatli kullanın değerli çünkü
    Uzun ömürlü kullanacaksanız kutusunu kaybetmeyin satarken değeri yükseltir
    Onun dışında cihazı kılıfla kullanın yeter kaçırmadan alın hayırlı olsun

|
    |
    BayramBey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam belki şuan g4 iyi gibi görünebilir ama 1-2 seneye emin olun 5s in iyi olduğu belli olur.
    Ayrıca iphone dikkatli kullanıldığında pil ömrü lg yi 2 ye katlayabiliyor arkadaşımda var pil ömrümün çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim 5s in ikimiz de son sürümdeyiz ben 9.2.1 o marshmellow 6.0

|
    |
    EMREEYMN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam üstüne 1000 liracık verirseniz düşünebilirim

|
    |
    Firestorm191 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Cihazınızı şarjda kullanmayınız
    Kabloları hassas olabiliyor usb kablosu ve kulaklık kablosunu dikkatli kullanın değerli çünkü
    Uzun ömürlü kullanacaksanız kutusunu kaybetmeyin satarken değeri yükseltir
    Onun dışında cihazı kılıfla kullanın yeter kaçırmadan alın hayırlı olsun

İlk öncelikle cevapınız için çok teşekkür ediyorum.Renk olarak Black düşünüyorum, sizce nasıl?
    |
    |
    Bahsedilenler: dipitis

bu cihaza en gider renk space gray hocam black diye tabir ettiğiniz bendeki de bu renk.
    |
    |
    BayramBey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bu cihaza en gider renk space gray hocam black diye tabir ettiğiniz bendeki de bu renk.

Haydaaa, ben Black ile Space Gray'i farklı zannediyordum.İnternette biraz araştırdım ve şimdi siz deyince anladım o Iphone 5'in Black'iymiş Neyse zaten gönlümdede o renk vardı.Herşey için teşekkür ederim.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kawaiibabygirl -- 5 Şubat 2016; 15:59:13 >

Orijinalden alıntı: Kawaiibabygirl

Dün aldım arkadaşlar 9.2 sürümüyle geldi söylemeliyim ki performans konusunda gayet iyi pil de idare eder sıradan bir kullanıcı için yeterlidir. Almayı düşünen herkese önerim 👍🏽

Hayırlı olsun nerden kaça aldınız ?
SEO
son dakika
Canlı Tv izle
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.