Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.509
Cevap
232
Favori
760.585
Tıklama
Giriş
    88 Mesaj
    Spada'nın şeffaf kılıfını ve TTEC'in beyaz bumper kılıfını alıcam sanırım. Biri temiz yerlerde diğeri dağa bayıra giderken kullanırım diye düşünüyorum. Önden görüntüsü bulamadım ama TTEC'in :(

http://www.ttec.com.tr/ttec-BumperCase-Koruma-Kapagi-iPh-55s-Beyaz-2PNA2005B,PR-333572.html

Orijinalden alıntı: jeocem

Spada'nın şeffaf kılıfını ve TTEC'in beyaz bumper kılıfını alıcam sanırım. Biri temiz yerlerde diğeri dağa bayıra giderken kullanırım diye düşünüyorum. Önden görüntüsü bulamadım ama TTEC'in :(

http://www.ttec.com.tr/ttec-BumperCase-Koruma-Kapagi-iPh-55s-Beyaz-2PNA2005B,PR-333572.html

Kılıf güzel , fiyat olarak ta çok iyi... TTEC firmasının ürünleri kaliteli oluyor
    |
    |

• Çavuş
    58 Mesaj
    5S telefonun üzerine oturdum herhalde.eğrilmiş.1.5 yıl garantisi var. değişim yapmazlar diye düşünüyorum. telefonu gördükçe sinirim bozuluyor ne yapmam lazım ? başka hangi şekilde değişime götürebilirim ?
    |
    |

Sadece kozmetik anlamda yanlarında çizikleri bulunan sorunsuz 5s i kaça satabilirim ? garantisi bitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İlk tavsiyem, elden satmanız yönünde. Cihaz 1300-1600 ₺ bandında alınabiliyor. İki yıldan daha fazla süre geçmiş. Garantisi yok ve kozmetik olarak çizikleri var. 900-1000₺ olabilir belki oda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    TedMosby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaslar selamlar, iPhone 5s ile iOs 9.2 deki deneyim nasildir ? Ayrica telefonu suanda alirsam hangi versiyon ile gelir bilen var mi ? Yakin zamanda alan arkadas varsa aydinlatirsa sevinirim. Tesekkurler.

quote:

Orijinalden alıntı: ata350

Arkadaslar selamlar, iPhone 5s ile iOs 9.2 deki deneyim nasildir ? Ayrica telefonu suanda alirsam hangi versiyon ile gelir bilen var mi ? Yakin zamanda alan arkadas varsa aydinlatirsa sevinirim. Tesekkurler.

Kliksa'dan 10 gün önce aldım, 9.1 sürüm ile geldi, açıkçası 9.1'den memnunum.
    9.2 tam otursun o zaman yükseltiriz.
    |
    |
    Özelden soran arkadaşlar da olmuş herkesin görmesi açısından buraya da yazayım. Turkcell.com.tr'den 28 Aralık'ta verdiğim sipariş bugün elime ulaştı. (1 Hafta) Telefon geldiğinde üzerinde IOS 9.1 yüklüydü.

Bir de sormak istediğim var : Sanki orta tuşu biraz gürültülü çalışıyor ve sert. 1 yıllık başka bir 5S'te daha yumuşak ve sessiz geldi bugün denediğimde. Zamanla mı yumuşuyor arkadaşlar ??? Yoksa benimkinde mi bir sıkıntı var ?
    |
    |
    Arkadaşlar 2 senedir lg g2 kullanıyorum ve yakın zamanda iphone 5s e geçme ihtimalim var.G2nin en beğendiğim yanı uzun şarj süresi ve bir android telefona göre stabil olmasıydı.Niye geçiyorsun derseniz sıkıldım bir de ios denemek istiyorum.Cebimden herhangi bir para çıkmayacak.Sizce 5s beni pişman eder mi?G2yle 4-5 saat ekran süresi alıyordum, normal kullanımda da 2 gün gidiyordu şarjı.Gerçi son zamanlarda bataryası eskidiğinden dolayı aynı performansı vermiyordu fakat yine çok iyiydi.50 liraya g2nin bataryasını değiştirip yine 2 gün rahat şarj etmeden kullanabilirim o sıkıntı değil.Peki 5s e geçersem gün içinde priz aramam gerekecek mi?Günü çıkartsa yeterli benim için.Günü çıkartacaksa ve bilinen bir sıkıntısı yoksa 5se geçeceğim.Genelde bu kısımda android telefonlara çok geçiriyorlar fakat g2yle 2 sene hiç bir sıkıntım olmadı stabilite yönünden bunu da belirtmek isterim.

• Yarbay
    12390 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CBGB omfug

Arkadaşlar 2 senedir lg g2 kullanıyorum ve yakın zamanda iphone 5s e geçme ihtimalim var.G2nin en beğendiğim yanı uzun şarj süresi ve bir android telefona göre stabil olmasıydı.Niye geçiyorsun derseniz sıkıldım bir de ios denemek istiyorum.Cebimden herhangi bir para çıkmayacak.Sizce 5s beni pişman eder mi?G2yle 4-5 saat ekran süresi alıyordum, normal kullanımda da 2 gün gidiyordu şarjı.Gerçi son zamanlarda bataryası eskidiğinden dolayı aynı performansı vermiyordu fakat yine çok iyiydi.50 liraya g2nin bataryasını değiştirip yine 2 gün rahat şarj etmeden kullanabilirim o sıkıntı değil.Peki 5s e geçersem gün içinde priz aramam gerekecek mi?Günü çıkartsa yeterli benim için.Günü çıkartacaksa ve bilinen bir sıkıntısı yoksa 5se geçeceğim.Genelde bu kısımda android telefonlara çok geçiriyorlar fakat g2yle 2 sene hiç bir sıkıntım olmadı stabilite yönünden bunu da belirtmek isterim.

Nasil bir kullanim tarziniz var acaba? Whatsapp kullanimi, tel gorusmesi ve internet kullanimi nasil?

5sin kronik pil sorunu mevcut. Ama 20 liraya bir powerbank alirsaniz bu bir sorun olmaktan çıkar.

• Yarbay
    7640 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

quote:

Orijinalden alıntı: CBGB omfug

Nasil bir kullanim tarziniz var acaba? Whatsapp kullanimi, tel gorusmesi ve internet kullanimi nasil?

5sin kronik pil sorunu mevcut. Ama 20 liraya bir powerbank alirsaniz bu bir sorun olmaktan çıkar.

Oyun oynamam.Yaklaşık 1,5 saat müzik dinlerim.En az 2-3 saat internette gezerim.Arada instagrama, facebooka filan bakarım.Whatsapp da yarım saat kullanırım herhalde.Telefon görüşmesi de 15 dkdır en fazla.4 saat ekran süresi alıyorum genelde.
    |
    |

• Teğmen
    201 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: adam john

arkadaşlar öncelikle konuyu iyice okumadan direk yazıyorum bu yüzden kusura bakmayın..
    telefonumun ahizesinden ses gelmiyor. arama esnasında ses arttırma tuşuna bastığımda kulaklıklar yazıyor anlamadım noldu.

sebebini ve çözüm sunabilcek arkadaşlar varmı? teşekkürler..

kulaklık girişine bişeyler kaçmış olabilir.cihaz kulaklık takıldı sanıyor.

• Binbaşı
    1398 Mesaj
    bazı arkadaşlar 6 saat ekran kullanım süresi alıyor ne yapmamız lazım arkadaşlar
    Amd Ryzen 3 1200 3.9 Ghz OC // Asus Prime B350M-K // 2X4GB Kingston HyperX Fury 2666 Mhz // Msi GTX 1050 Ti 4GT OC 4 GB // Dark Shadow 500W // Corsair Le200 120 GB Ssd // Toshiba 500 GB Hdd // WD Blue 1 TB Hdd
  • Yarbay
    3448 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: C0LDWAVE

bazı arkadaşlar 6 saat ekran kullanım süresi alıyor ne yapmamız lazım arkadaşlar

3310 gibi kullan görürsün o süreleri,3g ile max 4 saat alabilirsin.
    |
    |
    Prison Break//Lost//Game of Thrones//Mr.Robot//The Sopranos//Fringe//13 Reasons Why//Narcos//Sherlock//Friends//Shameless//The Walking Dead//Westworld//Ozark//Boardwalk Empire//Breaking Bad//Hannibal//Dexter//Black Mirror//Spartacus//End of The F***ing World//Stranger Things//La Casa De Papel// ///////////PSN:ERW_06///////////
  • Çavuş
    88 Mesaj
    Beyler bu orta tuşun sertliği sizde de aynı mı ? Sordum yukarıda da kaynadı herhalde arada. Assistive Touch kullanıyorum ama bir sorun varsa bilelim halledelim hazır baştayken.
    |
    |

Orijinalden alıntı: C0LDWAVE

Wi-Fi ile alırsın o Süreleri ama 3G ile 5 saati zor bulur.

|
    |
    iPhone da uygulama güncellemeleri neden yüksek boyutta sözgelimi Facebook'a güncelleme gelmiş 107 mb.android den yeni geçtim iosa

|
    |

üfledim kurcaladım orayı ama prinçle düzeldi
    |
    |
    kararver kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3042 Mesaj
    Arkadaşlar durduk yere telefonun dokunmatiği çalışmamaya başladı, ekran filmi ile alakalı olabileceğini düşündüm filmi söktüm ama aynı. Garantisi bitmiş Türkiye den alınan bir cihaz. Telefoncuya da vermek istemiyorum

Telefonu yeniden başlatmayı denedin mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hannibal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
e-ticaret
Lastik Fiyatları
haberler
Paykasa
Blogio
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.