Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (815. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 813814815816817
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jeocem

kesinlikle spigen'in stoktakiler işe yaramaz. @belo3 o kılıf da maşallah kurşun işlemez telefona ama fazla iri. amaca göre iyidir tabi. de yine arayışa devam. en son şunu arar vaziyetteyim. yorumlarınız neler bunun hakkında yakışmış ? s3'te de aynısını siyahını kullanıyordum.

SPECK PIXELSKIN HD GREY

http://assets.ilounge.com//images/reviews_speck/pixelskini5/6.jpg

http://assets.ilounge.com//images/reviews_speck/pixelskini5/7.jpg

Fiyatları ne ki bunların ? Amazon'da güzel kılıflar var ama çoğu TR'ye kargo göndermiyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: wand

quote:

kesinlikle spigen'in stoktakiler işe yaramaz. @belo3 o kılıf da maşallah kurşun işlemez telefona ama fazla iri. amaca göre iyidir tabi. de yine arayışa devam. en son şunu arar vaziyetteyim. yorumlarınız neler bunun hakkında yakışmış ? s3'te de aynısını siyahını kullanıyordum.

SPECK PIXELSKIN HD GREY

Fiyatları ne ki bunların ? Amazon'da güzel kılıflar var ama çoğu TR'ye kargo göndermiyor...

TR'de satana bulamadım AMAZON'dan 77 tl ye fln geliyordu sanırım kargosuyla. Bir de şunu soracağım Apple.com.tr deki Power Sport Air Jacket sert mi yumuşak mı malzeme olarak ? Aslında aradığım tam da o ama yumuşaksa.

• quote:

quote:

quote:

SPECK PIXELSKIN HD GREY

TR'de satana bulamadım AMAZON'dan 77 tl ye fln geliyordu sanırım kargosuyla. Bir de şunu soracağım Apple.com.tr deki Power Sport Air Jacket sert mi yumuşak mı malzeme olarak ? Aslında aradığım tam da o ama yumuşaksa.

Spada'nın şeffaf olanı var emin ol seni memnun edecek :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

SPECK PIXELSKIN HD GREY

Spada'nın şeffaf olanı var emin ol seni memnun edecek :)

teşekkürler sağol ;)

• jeocem kullanıcısına yanıt
    Bu gri olan güzelmiş hocam nereden alabiliriz onu acaba....?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün iphone 5s'im otobüsten inerken yaklaşık 1.5 metreden yere asfalta çakıldı ekranda çatlak yok ama birkaç yerde ezik ve kılcal çizik tespit ettim sizce bir sorun olur mu telefonuna donanımsal bir arıza olup olmadığını nerden anlarım

• Arkadaşlar merhaba vodafone kullanıcısıyım yeni internet paketi aldım telefon İnternet'e bağlanmıyor ayarları istedim mesajla vodafone gönderdi internet ayarları yüklenmiyor ekranda bu profili yüklemek için vodafone live profilini sil diyor onuda zorla buldum bu defa silmek için şifre istiyor bu şifreyi bilen varmı acaba 4 rakamlı bir şifre olmadan silmiyor telefon 5 s bilen varsa yardım bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

Bugün iphone 5s'im otobüsten inerken yaklaşık 1.5 metreden yere asfalta çakıldı ekranda çatlak yok ama birkaç yerde ezik ve kılcal çizik tespit ettim sizce bir sorun olur mu telefonuna donanımsal bir arıza olup olmadığını nerden anlarım

Kullandikca anlasilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gittikce guzel bi hal aliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

Bugün iphone 5s'im otobüsten inerken yaklaşık 1.5 metreden yere asfalta çakıldı ekranda çatlak yok ama birkaç yerde ezik ve kılcal çizik tespit ettim sizce bir sorun olur mu telefonuna donanımsal bir arıza olup olmadığını nerden anlarım

Kullandikca anlasilir.

Yaklaşık 2 saattir kullanıyorum bir sorun görmedim bundan sonra da birşey çıkmaz heralde ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sergeant43

Arkadaşlar merhaba vodafone kullanıcısıyım yeni internet paketi aldım telefon İnternet'e bağlanmıyor ayarları istedim mesajla vodafone gönderdi internet ayarları yüklenmiyor ekranda bu profili yüklemek için vodafone live profilini sil diyor onuda zorla buldum bu defa silmek için şifre istiyor bu şifreyi bilen varmı acaba 4 rakamlı bir şifre olmadan silmiyor telefon 5 s bilen varsa yardım bekliyorum

Daha önceden ekran kildi falan koyduysanız onu bir deneyin..

• Gayet güzel sonuçlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kiziroglu75

Bu gri olan güzelmiş hocam nereden alabiliriz onu acaba....?

Hocam ben de bulamıyorum ki. Yurt içinde satan bulamadım. Sadece Amazon'da ve Ebay'de var. Arkadaş 5s için de kılıf yokluğu çekiyoruz ya. Pes artık ne diyim.
  • Arkadaşlar halen alınır mı bu tel 4s kullanıyorum büyük ekranları sevmiyorum 2 sene daha gider mi her türlü işimi görür zaten de, 4si 3,5 yıldır kullanıyorum bataryası öldü artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Çikaskondikas

Arkadaşlar halen alınır mı bu tel 4s kullanıyorum büyük ekranları sevmiyorum 2 sene daha gider mi her türlü işimi görür zaten de, 4si 3,5 yıldır kullanıyorum bataryası öldü artık

4s 6s çıkana kadar her güncellemeyi aldıysa ve iyi kötü kullanıyorsa 5s de en az 7s çıkıp 4-5 ay geçene kadar her güncellemeyi alır ve sorunsuz kullanılır bence. 6s'e o parayı veremeyen ya da tipsiz bulan biri için ki ben her ikisiyim, 5S ideal.
  • Aynen öyle, şu an istesem gidip ip6 alırım da ekran olayı acayip sıkıyor beni, şu an 4s ios 9.2 kullanıyorum telefonu değişeceğim zaten diye 9.2ye güncelledim ama halen kullanılır yani abartılacak bi kasma falan yok, z3c lg g4 falan önerildi ama sanırım yine iosta kalacağım, teşekkürler

• premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim üstad şifreye ekran telefonun açma kapama kilit şifresini yazdım sildi şu an işteyim internet yok telefon zaten bağlanmıyor eve gidince wifi bağlanıp internet ayarlarını indirirse sorun çözülmüş olacak sorunun çözümü ekran kilidiymiş sağolasın teşekkürler bu sorunu yaşayan olursa böyle yardımcı olalım ayarlardan vodafone live silme şifresi ekran şifresi duyan duymayana söylesin 5 gündür çalmadığım kapı kalmadı allah razı olsun akıl akıldan üstün tekrar çok teşekkür
  • sergeant43 S kullanıcısına yanıt
    Sorununuzun çözülmesine sevindim kardeşim eyvallah

• quote:

Orijinalden alıntı: NikolayGulayev

gittikce guzel bi hal aliyor

Rekor kıracağım diye sürekli batarya'yı %1-2 kalıncaya kadar bitirmeyin, batarya, %20-10 civarı uyarı verince şarja takın telefonu.. Sadece ayda bir defa kalibre için telefon kapanana kadar kullanabilirsiniz. Apple batarya şarj konusunu okuyun.

• Arkadaslar internette gördüm 1500tl ye dusmus telefon. Kafama yattı gold rengini almayı düşünüyorum kullandığım telefon samsung s4 alalı 2.5 sene oldu bunu. Iphone 5s de bi 2 2bucuk sene götürür mü acaba donmalar falan oluyo mu çok. Almamam için bi sebep var mı. Bi yardimci olursaniz sevinirim dostlar

• 
Sayfa: önceki 813814815816817
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.