Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (787. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 20 aylık 5s im bügün sıfırı ile değiştirildi. Ön cam kalkması vardı. 1 haftada yenisi geldi. Servisten hizmetten çok memnun kaldım. Şuan cihazım sıfır böyle 2 yıl daha gider : )

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baya ince, şık ve kaliteli kılıf arayanlar bir zamanlar 50-60 tl ye satılan OZAKI kılfıları şuan kılıf +jelatin ile 9.90 tl

0.3mm Jelly i uzun zamandır kullanmaktaydım şimdi canvas olanından aldım soguk kış günleri için ideal olucaktır . Herkese tavsiye ederim 9.90 sonuçta, çin malı ne olduğu belli olmayan plasiklerden iyidir en azından

http://www.vatanbilgisayar.com/ozaki/telefon-kiliflari/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furusato -- 2 Aralık 2015; 10:56:14 >

• İlk günki şarj performansın orta parlaklık 3g full açık 5 saat ekran süresi nasıl sizce ?
  • İphone 5S'lerin fiyatı 1480 TL'ye kadar düştü. Alacak olanlar fırsatı kaçırmasın...
  • wand kullanıcısına yanıt
    Nerede o fiyat

1580e satan yerler var ama hic bu kadar dusuge satildigina sahit olmadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal dostum. 5 saat boyunca 3G mi açıktı yoksa wifi da kullandın mı ? Birde arka plandaki uygulamaları sık sık kapatıyor musn ? son olarakta IOS sürümün nedir ?
  • wand kullanıcısına yanıt
    nerede hocam bu fiyatlar. Link verir misiniz?
  • Kafam karisti
    Android e para yatirmak istemiyorum. Iphone alasaim var herkes 4s in sonu geldigi gibi 5s in de kisa zamanda gelecegini soyluyoe napayim sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Worm Holes kullanıcısına yanıt
    Hocam iOS Güncelleme yapmadan 3 sene akıcı şekilde kullanabilirsin bence tek elle kullanılan ve tek ele sigan son iyi telefon

• boatswain kullanıcısına yanıt
    Hocam duruşu zaten hoşuma gidiyor bayağı. Şuan 3 sene götürebilir miyim. Zaten telefonda yaptıklarım belli.
    Güncellemeden o kadar götürür mü beni
  • Hayırlı akşamlar arkadaşlar.. Telefonumun 10 ocakta garantisi bitecek ve Batarya dayanmıyor artık günde 3 kere şarj ettiğim zamanlar oluyor artık ve şarj kablosunda sıkıntılar var şarjdayken sürekli takıp çıkarıyormuş gibi yapıyor..

Sorum şu Önceden bir kere Genius bardan randevu alıyordum ama Akasya Apple de genius bar yerini bulamadım beni yetkili servis diye farklı yerlere yönlendiriyor. Ben telefonu bizzat Akasya Avm Apple mağazasında yaptırmak istiyorum ve Randevu alamıyorum nasıl randevu alabilirim ?
  • Bugün hepsiburadadan silver rengini aldım 1649-200 hediye çeki-50 bonus puan 1399'a geldi bana 6s'im olmasına rağmen satın aldım,hanıma diye aldım ama sanırım 6s'i ona vereceğim,gözüm hep 5s'lerde kalıyordu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Worm Holes

nerede hocam bu fiyatlar. Link verir misiniz?

Binbirçeşit.com - bizdehesapli.com vs. Apple garantisi altında , biraz daha düşer mi diye bekliyorum
  • Hatta bugun 1468 TL ye kadar düştü. İki firma arasında rekabet var
  • Worm Holes kullanıcısına yanıt
    Gider hocam iOS Güncelleme yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: thelord03

Hayırlı akşamlar arkadaşlar.. Telefonumun 10 ocakta garantisi bitecek ve Batarya dayanmıyor artık günde 3 kere şarj ettiğim zamanlar oluyor artık ve şarj kablosunda sıkıntılar var şarjdayken sürekli takıp çıkarıyormuş gibi yapıyor..

Sorum şu Önceden bir kere Genius bardan randevu alıyordum ama Akasya Apple de genius bar yerini bulamadım beni yetkili servis diye farklı yerlere yönlendiriyor. Ben telefonu bizzat Akasya Avm Apple mağazasında yaptırmak istiyorum ve Randevu alamıyorum nasıl randevu alabilirim ?

Upp..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mt28

Normal dostum. 5 saat boyunca 3G mi açıktı yoksa wifi da kullandın mı ? Birde arka plandaki uygulamaları sık sık kapatıyor musn ? son olarakta IOS sürümün nedir ?

İos 9 hocam 3g 2 saat açıktı sonra wifi otomatik parlaklıkta arka planda ise whatssap birde spofity açıktı oyun olarak ise yarım saat kadar modern combat 5 birde küçük bir oyun oynadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kripoli

İos 9'un performans durumundan memnun mu kullanan arkadaşlar?

ben gayet memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: avataraang18

16 gb siyah renk ile katıldım aranıza

hoşgeldin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Worm Holes

Kafam karisti
    Android e para yatirmak istemiyorum. Iphone alasaim var herkes 4s in sonu geldigi gibi 5s in de kisa zamanda gelecegini soyluyoe napayim sizce

android pişmanlıktır.
  • 
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.