Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (786. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: navigator_

Beyler 2013 aralıktan beri 5s imi kullanıyorum. Batarya çok çabul bitmeye başladı, dün %8 den bi anda kapandı. Baya sinir etmeye başladı. Ne önerirsiniz, kalibrasyon yap diyenler var, yok mu pratik bir çözüm?
    İos 8.4.1 yüklü

Batarya performansı zayıflamıştır cihazın. 2 yıldır kullanınca normal bu sorunlar. Aynı sorun bende de var benim cihaz da 1.5 yıllık. Bataryayı değiştirmek gerek ama ben 4-5 saat kullanım alıyorum pek sıkıntı olmuyor.
  • Nasıl değiştircez hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Nasıl değiştircez hocam?

Apple Store'a götürürseniz ücreti mukabilinde değiştirebilirsiniz. Ücret hakkında pek bilgim yok. Ancak mahalle telefoncularına götürmeyin cihazı. İçine edip bırakırlar.
  • navigator_ N kullanıcısına yanıt
    Ben de o zamandan beri kullanıyorum ve batarya aynı şekilde. Artık ömrü doldu maalesef.

• Maliyeti nedir bu batarya olayının?
    Ve de bende Ekran gevşemesi var, 1 kez yete düştü ekranın belli noktalarına dokununca içe göçüyo, dokunmatığinde bı sıkıntı yok ama, komple bakım mı yaptırsam :)

• quote:

Maliyeti nedir bu batarya olayının?
    Ve de bende Ekran gevşemesi var, 1 kez yete düştü ekranın belli noktalarına dokununca içe göçüyo, dokunmatığinde bı sıkıntı yok ama, komple bakım mı yaptırsam :)

Benimde batarya degişmem lazım ve ekranda oynama var en uygun şekilde nasıl hallederim çözüm arıyorum

• İos 9'un performans durumundan memnun mu kullanan arkadaşlar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kripoli

İos 9'un performans durumundan memnun mu kullanan arkadaşlar?

Değiliz hocam. 9.1 konusuna bakarsan çoğunluk şikayetçi.

• Kripoli kullanıcısına yanıt
    İos 8 kullanirken telefonu bozulana kadar kullanirim diyordum, ios 9 kurduktan sonra telefondan sogudum. 9.2 de duzelmezse satmayi dusunebilirim.

• Litheart kullanıcısına yanıt
    Zaten ben şuan tel bakıyorum hocam bu 9.1 beni epey soğuttu. Tel 5s.
    Huawei P8, Sony Z5 veya lg G4 alacam.

• O kadar kötü demek , anladım teşekkürler cevaplarınız için

• Yeni guncellemelerle toparlayacaklar arkadaslar sakin telefonunuzu satmayin. iOS10 cikinca da 6S disindaki hicbir cihazin hemen guncellenmemesi gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba birkaç sorum olacaktı.Şimdi telefonumu eşime devrederek ben Android bir telefona geçiyorum.Telefonumun içindeki resim,müzik ve rehberi diğer telefona aktarma işini büyük ölçüde çözdüm ama mesela notlar kısmında aldığım notları veya takvimde işaretlediğim hatırlatmaların tümünü Android’e aktarmanın yolu var mıdır?Birde telefonu eşime vereceğim için uygulamaları tek tek yüklememek açısından ona yeni icloud hesabı açıp telefonda yüklü olan uygulamaların bu yeni açılan hesaba aktarılma şansı var mıdır?Yeni bir hesap açmakta şart değil esasen ama icloud yedeklemeden benim daha önce çektiğim fotoğraflarla birleşmemesi veya rehberlerin birbirine girmemesi için başka bir yol aklıma gelmediği için yeni hesap açmayı düşündüm.
  • quote:

Arkadaş 6 plus kullanıyor o bile memnun değil 8e geçmeye uğraştı bi ara onu gördükten sonra ben hiç niyetlenmedim bile.

• Katılıyorum dostum 9.2 ile biraz daha stabil olacaktır diye umuyorum ben de. ios10 bizim için yük olacak gibi duruyor. illaki deneyip tecrübe edecek arkadaşlar olur.
  • İstanbulda kesin bu işi çözecek teknik servis vardır. Ben izmirdeyim, burda Kvk vb. garantili servislerde yaptırabilirim ama bu ekran oynaması için en kötü 200 Kağıt alırlar. + batarya nasıl değişiyo bilmiyorum ama onun da maliyetli olduğunu düşünüyorum. Bana 300-400 e patlıyacaksa hiç girmem bu işe!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rdmsy

quote:

Arkadaş 6 plus kullanıyor o bile memnun değil 8e geçmeye uğraştı bi ara onu gördükten sonra ben hiç niyetlenmedim bile.

Hocam hiç gerek yokmuş o zaman şimdi geçmeye , teşekkürler..

• Telefon şarj esnasında herhangibir bildirim ve benEri birşey gelmemesine rağmen belirli aralıklarla titriyor. Sebebini bilen var mı?

• 16 gb siyah renk ile katıldım aranıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: avataraang18

16 gb siyah renk ile katıldım aranıza

Hoşgeldin kardeşim

• 
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.