Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (735. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 733734735736737
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sitesinden kart ile alabilirsiniz. Türkiye'ye gönderim var.
  • Dostlar aradan üç beş sayfaya baktım ama pil kullanım sürelerinizi atabilir misiniz acaba ip6 ile 5s atasında kaldım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar.Yakın bir zamanda Iphone 5s 16gb Space Gray almayı düşünüyorum.2000TL den fazlasını vermek istemediğim için Vatan'dan alıcam herhalde.Apple Garanti'li yazıyorlar ama emin olamadım.Bana kalsa Apple Store'dan alırım ama Dolar ve vergiler sağolsun 2.250TL.Sizce bir sorun çıkar mı?Vatan'dan almış olan arkadaşlardan özellikle yorum bekliyorum.Şimdiden teşekkürler hayırlı ramazanlar :)
  • iPhone 5s'i 8.3 ile kullananlar genel olarak memnun musunuz? 30 Haziran'da 8.4 çıkacağı için belki jb yaparım diye 8.3'e geçmeyi düşünüyorum.
    *8.1.3 kullanıyorum ve gayet memnunum aslında.
  • Beyler 2.el iphone 5s alirsam acaba batarya vs problem yasar miyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Livemau5

Beyler 2.el iphone 5s alirsam acaba batarya vs problem yasar miyim ?

Bu alacağınız cihazın kaç yaşında olduğuna, sahibinin telefonu ne şekilde kullandığı ve şarj ettiğine bağlı bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feather

quote:

Bu alacağınız cihazın kaç yaşında olduğuna, sahibinin telefonu ne şekilde kullandığı ve şarj ettiğine bağlı bir şey.

Hocam durust satici bulmak cok zor.Yani adamin telefonu nasil kullandigini da bilemeyiz nasil sarj etti falan . en iyisi 0 heralde,en uygun nerden bulabilirim ?

• quote:

quote:

quote:

Hocam durust satici bulmak cok zor.Yani adamin telefonu nasil kullandigini da bilemeyiz nasil sarj etti falan . en iyisi 0 heralde,en uygun nerden bulabilirim ?

Orası öyle tabi ki. Fakat kasa vs. temiz ise alıp bataryasını değiştirtebilirsiniz. Vatan'da uygun olduğu söyleniyor. Araştırmanız lazım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orası öyle tabi ki. Fakat kasa vs. temiz ise alıp bataryasını değiştirtebilirsiniz. Vatan'da uygun olduğu söyleniyor. Araştırmanız lazım.

Sagolun hocam.Ben bi bakayim fiyatlara

• Telefonu hafiften salladığımda üstteki açma/kapama tuşundan çıt çıt çıt ses geliyor. Bu bir sorun mudur arkadaşlar?

• ObtObt kullanıcısına yanıt
    Bende de geliyor,önceki iPhone cihazlarım da da rastladığım bir durumdu,şuana dek sıkıntı yaşamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meraba arkadaslar o kadar yoğun kullanmama rağmen 6 aylık cihazımdan aldığım sonuç 3g wifi gün boyu açık oldu ekran parlaklığı otomatikti ios 8.3

• quote:

Orijinalden alıntı: fenomertcan

Merhabalar.Yakın bir zamanda Iphone 5s 16gb Space Gray almayı düşünüyorum.2000TL den fazlasını vermek istemediğim için Vatan'dan alıcam herhalde.Apple Garanti'li yazıyorlar ama emin olamadım.Bana kalsa Apple Store'dan alırım ama Dolar ve vergiler sağolsun 2.250TL.Sizce bir sorun çıkar mı?Vatan'dan almış olan arkadaşlardan özellikle yorum bekliyorum.Şimdiden teşekkürler hayırlı ramazanlar :)

Bazı arkadaşlar almıştı forumda vatandan apple storeye seri no girdiklerinde garanti bir yıl gözüküyordu turkcellden bende aldım çoğu kişininde bir yıl gözüküyor dedi ama benimki 2 yıl gözüküyor böyle bi ironi var piyasada alırken bunu konuş derim

• quote:

Orijinalden alıntı: İmcomprehensible

quote:

Merhabalar.Yakın bir zamanda Iphone 5s 16gb Space Gray almayı düşünüyorum.2000TL den fazlasını vermek istemediğim için Vatan'dan alıcam herhalde.Apple Garanti'li yazıyorlar ama emin olamadım.Bana kalsa Apple Store'dan alırım ama Dolar ve vergiler sağolsun 2.250TL.Sizce bir sorun çıkar mı?Vatan'dan almış olan arkadaşlardan özellikle yorum bekliyorum.Şimdiden teşekkürler hayırlı ramazanlar :)

Bazı arkadaşlar almıştı forumda vatandan apple storeye seri no girdiklerinde garanti bir yıl gözüküyordu turkcellden bende aldım çoğu kişininde bir yıl gözüküyor dedi ama benimki 2 yıl gözüküyor böyle bi ironi var piyasada alırken bunu konuş derim

Hocam piyasada en ucuz satan vatan gibi,daha ucuz bulamayiz dimi ? Ayrica bu apple garantili ne oluyor ?

• quote:

quote:

quote:

Hocam piyasada en ucuz satan vatan gibi,daha ucuz bulamayiz dimi ? Ayrica bu apple garantili ne oluyor ?

evet vatan 2150 liraydı en son sen diyince baktım bu sabah 2 bin liraya düşmüş.
    Apple store garantisi şu demek applenın her hangi bi mağazasına götürüp işlem yaptırabılırsın rahatlıkla zorlu center akasya gibi diyelim bi problem çıktı genpa gibi teleservice gibi rezalet servislerde sürünmezsin bi problem çıktımı alırsın telefonunu zorlu center veya akasyaya gıdersın maksimum 1 saat içinde telefonun değişirse değişir değişmezse tamiri yapılır eline verirler ama genpaya giden hatalı telefonlar çogu zaman hatasını 2 ye katlamış şekilde geri geliyor bi arkadaş yine yazmıştı telefonun ekranında problem olduğu için genpaya yolladığı telefonun kamerası değişmişti ve ekranın altı toz çiziklerle geri gelmişti diye her neyse bu tür sorunlar yaşamaman için her zaman apple store garantisi önemlidir o yüzden dedim bunu

• quote:

quote:

quote:

quote:

evet vatan 2150 liraydı en son sen diyince baktım bu sabah 2 bin liraya düşmüş.
    Apple store garantisi şu demek applenın her hangi bi mağazasına götürüp işlem yaptırabılırsın rahatlıkla zorlu center akasya gibi diyelim bi problem çıktı genpa gibi teleservice gibi rezalet servislerde sürünmezsin bi problem çıktımı alırsın telefonunu zorlu center veya akasyaya gıdersın maksimum 1 saat içinde telefonun değişirse değişir değişmezse tamiri yapılır eline verirler ama genpaya giden hatalı telefonlar çogu zaman hatasını 2 ye katlamış şekilde geri geliyor bi arkadaş yine yazmıştı telefonun ekranında problem olduğu için genpaya yolladığı telefonun kamerası değişmişti ve ekranın altı toz çiziklerle geri gelmişti diye her neyse bu tür sorunlar yaşamaman için her zaman apple store garantisi önemlidir o yüzden dedim bunu

Cok sagolun hocam bilgilendirme icin vatandan alicam o zaman

• Hocam bende şöyle bir sorun var safaride geçmişi siliyorum fakat telefonu kapatıp sonraki zamanlarda 1-2 sn şeklinde eski google aramam ekrana geliyor bunu nasıl çözebilirim telefonumda 8.1 sürümü mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: kardiyakarrest

Hocam bende şöyle bir sorun var safaride geçmişi siliyorum fakat telefonu kapatıp sonraki zamanlarda 1-2 sn şeklinde eski google aramam ekrana geliyor bunu nasıl çözebilirim telefonumda 8.1 sürümü mevcut

Sadece google'da oluyorsa Gmail hesabın açık olabilir

• Telefonu 2013 ekim-kasım gibi almıştım fiyatına bakayım dedim geçen gün hala aynıydı teknosada bu doların yükselişi çok etkilemiş sanırım

• İmcomprehensible kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum cevabınız için hocam.Ama evkur yada operatörden almayacağım.Araştırıp yetkililere sormadan almam zaten.
  • 
Sayfa: önceki 733734735736737
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.