Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (733. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 731732733734735
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zor hocam ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panticus

Zor hocam ya

hadi yaa o kadar çabuk mu bitiyor şarjı bende s3 mini var 1500 miliamper batarya var o bile kurtarıyor beni telefon zaten toplam 3 saat fln elimde kalıyor gerisi murfakta tezgahın üstünde
  • şimdi sadece sosyal medya kullanıyorum yetmez mi bana pili ?
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle söyliyim sistem tabi tam oturmuş değil daha ilk beta ilk defa bu kadar uyumlu gördüm telefon için demek ki 6S ile gerçekten sağlam bir sürüm geliyor ios6 gibi.Daha önce jailbreak li kullanıyordum cihazı sırf dedim şu klavyeye bir göz atayım ama daha herhalde beta olmasından kaynaklı olacak ki 6 harflik bir kelimeyi yazarken hemen hemen 4 üncü harfi yazdıktan sonra yukarıda yazacağın kelimeyi gösteriyor.Hani ortalamalarını alıp hangisi hangisinden sonra kullanılmış ya da en son yazılmışa göre gözükse daha iyi olurdu inan ki jailbreak te akıllı Türkçe klavye on numaraydı.Neyse telefonu tam şarj etmeden kurmuştum yarın tam sürümden sonra ekran görüntülerini de paylaşırım.Ama ilk 80 ve 60 arası gözle görülür şekilde düştü sonra yavaşladı şu an 14 civarı bakalım 10 un altına düşünce şu yeni batarya modunu deneyeceğim bu arada yüzde 20 nin altına düştüğünde düşük güç moduna geçilsin mi diye uyarı verdi belki de sağlıklı verim alabilmek için yüzde 20 den sonra bu modu kullanmamız daha verimli olacak gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferhat415

şimdi sadece sosyal medya kullanıyorum yetmez mi bana pili ?

Çatır çatır yeter arkadaşım, hiç. Endişe etmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam Sürüm çıkınca nasıl olacağı belli olur Beta ile uğraşılmaz :) 8.3 kullanıyorum ama 8.4 bekliyorum suan

• Telefonunda vuruk,çizik vs olan be bundan rahatsız olan bana pmden ulaşsın.

• Bu telefon daha ne kadar güncelliğini sürdürür yani alsam ne kadar süre kullanabilirim ve sarrjı kac saat gıdıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ferhat415 kullanıcısına yanıt
    Ön kameradan memnun kalırsınız hocam.
    Sosyal uygulamalar içinde wifi ile kullanırsanız yeter artar bile.
    3g de biraz zorlar tabi ki çekim gücüne bağlı.
    İphone ların şarjı anlatıldığı gibi kötü değil..
    Yeterki batarya şağlam olsun.
    Telefon sıfırsa sorun olmaz.
    Ben s3 den geçtim ve s3 günde iki kez şarj ederdim 5s i yatarken takıyorum sadece.
    Yani S3 mini ne yapıyorsa 5s katlarını yapar her yönden,şarj da dahil.

Düzenleme :eksikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral1840 -- 22 Haziran 2015; 1:22:41 >
  • Prince Oberyn P kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon 16 gb kapasite 11.9 olarak gösteriyor kullanılabilir kapasite de 11.8 olarak gözüküyor ios8 daha önce kullanmadım o yüzden bir şey diyemicem.
  • BurakBey3545 B kullanıcısına yanıt
    1 yıl hatasız 1 yıl orta 1 yıl ortalamanın altında gider hocam.Tabi bu kullandığımız yazılım ile de alakalı bakınız iphone4S 14 Ekim 2011 de çıktı şu an hala ios9 u alacak . Gerisini siz düşünün örneğin teli ios9 dan sonra güncelleme yapmazsanız 2-3 yıl rahat götürür.
  • quote:

quote:

Zor hocam ya

hadi yaa o kadar çabuk mu bitiyor şarjı bende s3 mini var 1500 miliamper batarya var o bile kurtarıyor beni telefon zaten toplam 3 saat fln elimde kalıyor gerisi murfakta tezgahın üstünde

S 3 Mini'yi ne kadar kullanıyorsan bunu da aşağı yukarı aynı sürelerde kullanırsın.Benim de bundan önceki telefonum S 3 Mini idi ve ikisini de 2 güne yakın (48 Saat) kullanıyorum.Tabi S 3 Mini'ye göre ilk günler mutlaka daha az gidecek çünkü telefonu elinden bırakmak istemeyeceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: harungs1905

quote:

quote:

Zor hocam ya

S 3 Mini'yi ne kadar kullanıyorsan bunu da aşağı yukarı aynı sürelerde kullanırsın.Benim de bundan önceki telefonum S 3 Mini idi ve ikisini de 2 güne yakın (48 Saat) kullanıyorum.Tabi S 3 Mini'ye göre ilk günler mutlaka daha az gidecek çünkü telefonu elinden bırakmak istemeyeceksin

S3 mini sıkıntı hocam ya gunde 3 kez fln sarja takiyorum saat 12 de sarj %70 ti 40 dk geçti şimdi 55 e düstu deliriyorum resmen ekran parlaklığı 0 hersey kapali tek mobil veri açık 5s te böyle bi performans mi veriyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: efsane2bin6

Hocam telefon 16 gb kapasite 11.9 olarak gösteriyor kullanılabilir kapasite de 11.8 olarak gözüküyor ios8 daha önce kullanmadım o yüzden bir şey diyemicem.

Yorum için tesekkürler 2. El almayı düsünüyorum ortalama fıyatı nedır nelere dikkat etmeliyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: harungs1905

quote:

quote:

Zor hocam ya

S3 mini sıkıntı hocam ya gunde 3 kez fln sarja takiyorum saat 12 de sarj %70 ti 40 dk geçti şimdi 55 e düstu deliriyorum resmen ekran parlaklığı 0 hersey kapali tek mobil veri açık 5s te böyle bi performans mi veriyor?

Sözümü şöyle düzeltiyorum şarzı bataryası sağlam bir S3 Mini ile aynı gidiyor :) Şöyle söyleyeyim 3 G'yi sürekli açık tutup dediğin gibi 3 saat filan sosyal medyaya bakarsan facebook,twitter filan gibi yalan olmasın ama ben 24 saat diye hatırlıyorumda yine de sen 16 saat filan gider diye hesap et.Bence bataryada bir problem olmadığı sürece gayet yeterli bir performans.Daha az kullanıyorum diyen varsa bataryasının ömrü bitmiştir bana göre.

• BurakBey3545 B kullanıcısına yanıt
    1500-1750 arası fiyatlar birde alırken Türkiye cihazımı yurtdışından gelenleri fiyatı eğer uygunsa alınız.Ayrıca hiç servise gitmiş mi değişim cihazı mı garantisi ne kadardır devam ediyor.Apple store ürünü mü ilk başta bunlara dikkat edin.Elektronik şans işi ama tanıdık ile alışveriş edin ya da iyi anlayan biri ile almanızı öneririm.
  • 8.3 için jailbreak çıktı deniyor. Bilgisi olan var mı

• Bundeskanzler kullanıcısına yanıt
    evet çıktı ama bazı kaynaklarda 8.4 bugün gelebilir diyor yarın'a kadar beklicem ben
  • Whasapp'ta sorun yaşayan var mı? 2 gündür bildirim sorunu yaşıyorum. Mesaj geliyor, bildirim gelmiyor. Hiç bir şekilde görünmüyor mesaj geldiği. Whatsappı açınca tüm mesajlar geliyor.
  • arkadaşlar merhaba. 15 mayısta aldığım silver renk sıfırından farksız ip6 cihazımı nakit ihtiyacım dolayısıyla 5sle takas etmek istiyorum. En fazla 4 aylık kutusu faturası tam olan ip6ya geçmeyi düşünen arkadaşlar mantıklı teklifte bulunursa takas yapabilirim
  • 
Sayfa: önceki 731732733734735
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.