Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (707. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7-8 Ay önce aldım ama yinede imzama ekliyim : 16 GB SPACE GREY
  • Arkadaşlar ödemem gereken fiyat aşağı yukarı nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba beyle, iphone da vpn işi nasıl oluyor, veya kendi internetimle twitter a nasıl giricem?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oncelikle selaminrlykum herkese iyi aksamlar bi sorum olacakti iphone 5s kulanicisiyim dun isiğa ihtiyacim oldu led isigi acmak istedim ama bastigim halde acilmiyordu bildirim merkezinden acmayi denemistim acilmadi bende telefonu kapatip yeniden actim duzeldi ama bunun neden oldugunu merak ettim kayangini bilen varmi varsa cok yardimci olmus olur ilk kez boyle bir hatayla karsilastim ...

• ydn06 kullanıcısına yanıt
    Bu tur kilif birtanesi arkadasimda var korumasina korur telefonu ama kalin bi kilif biliyorum ben kalin kilif sevmedigimden ince kullaniyorum ama o kiliflar kadar korumuyor tabikide ama telefonunu korumak sana bagli bisey isteyen kilifsiz kulaniyor ve hicbir cizik bile yok telefonunda dedigim gibi kilf iyi korur ama his ve tutus bakiminda telefonunu kaba ve agir gosterir ginede senin tercihin

• Prience kullanıcısına yanıt
    Hocam bende yaklasik 6-7 ay once aldim telefonu 16 gb uzay grisi telefonum memnunmusun hocam telefonundan ben memnunum gayet diger telefonlara yani androidlere kiyasla cok daha az donma veya takilma oluyor ben gayet menunum telefondan siz memnunmusunuz bunu sorucaktim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih497 -- 6 Nisan 2015; 20:41:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih497

Hocam bende yaklasik 6-7 ay once aldim telefonu 16 gb uzay grisi telefonum memnunmusun hocam telefonundan ben memnunum gayet diger telefonlara yani androidlere kiyasla cok daha az donma veya takilma oluyor ben gayet menunum telefondan siz memnunmusunuz bunu sorucaktim

Nokia E72 den geçtim ondan önce android kullanmamıstım ama andriod tabletim var 5 para etmez kasmalar falan , cok kap değistirdim heves ya ilk telefon o yüzden cizikler var ama yinese cok hos telefon ama keske 32 gb alsam diyordum hocam birde elimde olsa gold alırdım cizikleri a gösteriyor neden olsa

• Hocam ben iyiki uzay grisi almisim bu renk cok hosuma gittigi icin bu rengi aldim 16 gb da bana yetiyor ama elimde olsa 32 gb alirdim

• Beyler dayanıklılık beklemeyin bu telefondan alıcaklar için söylüyorum çalışması uygulamaları vb. harika ama dayanıklılık 0 diyebilirim slikon kılıfda 1 kere yere düştü kamerası hafif içe çöktü ve arıza verdi korumasız çok alcak masadan düştü etrafında beyaz beyaz soyulmalar oluştu onun dışında çok iyi telefon
  • iPhone 5 kullanıyorum ve nasip olursa eğer satıp 5S almak istiyorum, 6 'nın tasarımını beğenemiyorum.
  • İos 8.3 ne zaman gelir tahmini ?

• tunaevo@gmail.com T kullanıcısına yanıt
    bu ay içinde gelecek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Evet arkadaşlar bugün itibariyle son kararımı verdim. iPhone 6'daki sorunlar yüzünden kendilerinden vazgeçip 5S almaya karar verdim. Şöyle uygun fiyatlı sıfır bulsam hemen alacağım, araştırmalarım devam ediyor

selam merak ettim iphone 6 da ne sorunlar var bu şekilde karar aldınız.Açıkçası ben sadece boyutları yüzünden ve kenarlarının metal çerçeve olması sebebi ile kasasını çok beğendiğim için 5S düşünüyorum şu sıra.2 aydır iphone 6 kullanıyorum 5 den geçtim ve şu ana kadar herhangibir sorunla karşılaşmadım çevremde de 5 kişi de var biri plus hiçkimsede bir şikayet yok.Hatta bataryası en büyük artısı diyebilirim.Benzer kullanımda iphone 5 de %10 un altına düşüp şarja takıyordum İphone 6 da batarya %35 lerde oluyor , daha gün içinde bittiği olmadı .

• 12nomurat 1 kullanıcısına yanıt
    Kardeş aslında ilk başta 5S almak istiyordum, fakat zaman içerisinde 3-5 daha fazla verip iPhone 6 alayım dedim ve onun üzerine bayağı bir heves yaptım. Hatta telefonu alacağımdan o kadar emindim ki, gittim 2 tane de kılıf aldım. Bütçem de mevcuttu, iPhone 6 almama ramak kalmıştı. Fakat bir taraftan da forumdaki iPhone 6 yorumlarına göz atıyordum. Derken bir gün arkadaşımla buluştum, kendisi silver iPhone 6 almış. Bükülme sorunu var mı diye sordum, o da hiç bakmadım ama bükülmemiştir cebime asla koymadım dedi. Ki kendisi çok titizdir, eşyalarını da çok dikkatli kullanır. Derken kendisinin de içine bir merak düşünce cihazını kılıfından çıkarttı ve cihaz plus olmamasına rağmen kendisinde hafifçe bir bükülme söz konusuydu. Neyse dedim yine de vazgeçmeyeyim iPhone 6 alayım. Bir süre sonra forumda bu kez de kasa açıklığı konusu dikkatimi çekti. Birçok kişi kasa açıklığı sorunu yaşadığını, bazılarında kutu açılır açılmaz, bazılarındaysa cihaz kullanılmaya başlandıktan sonra kasa açıklığı sorununun gerçekleştiğini gözledim. Yanılmıyorsam birkaç kişinin kasa açıklığında da belirgin bir ışık sızması olayı da var. Daha bugün bakmıştım hatta. Hemen o cihazı bükülen arkadaşı arayıp cihazın kasasında açılma olup olmadığını sordum, çocuk da 30 saniye kadar telefonda bekletti evet Touch-ID'nin sağ altta köşesinde açılma var deyince durup bir düşündüm. Evet bu tip problemler herkeste oluşmuyordur orası kesin. Fakat birçok kişinin de başına geldiğinden benim de başıma gelmesi ciddi bir ihtimaldir diye düşündüm. Ve bu cihaza 2.5 milyar para verip böyle sorunlarla uğraşacağıma şimdilik 5S alıp, ileride iPhone 6S'e geçerim şeklinde plan yaptım. E artık Apple da aptal değil ya 6'daki sorunları muhakkak halledecektir diye düşünüyorum.

Olay budur.

• arkadaşlar 8.3 telefonuma gelmiş ve hemen indiriyorum.
    hadi bismillah.. ha bu arada toplam 280 mb'lik bir güncelleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excalibur666 -- 8 Nisan 2015; 20:18:14 >
  • Bnde indirip kurcam. Hadi bismillah :)

• benide ekleyin hocam gold 16gb. bu arada sıfır restore ile 8.3 ü kuruyorum suan. büyük sürpriz oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OA -- 8 Nisan 2015; 21:13:33 >
  • 8.3 çıktı, dalııın

• Siri çok iyi olmuş ya :)) gayet başarılı ;)

• Telefonu servise verdim 8.3 gelmiş deneyip göndereydik iyidi :)
    Arkadaşlar pupa servisine teli yolladım ama verdikleri kağıdın altında cart curt 25 lira kitleriz haberin olsun diye bir şey yazıyor garantiye giden telefondan böyle bir ücret felan istemeyezler değil mi ? anladığım telefonda kullanıcı hatası çıkarsa ücretli onarım teklif ediyorlarmış kabul etmezsen 25 lira hoppala ve de cuppala duymamıştım yani daha önce böyle bir şey ?
  • 
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.