Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (622. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iamalegend

Tahminen kaç gün içinde geçti? ve bu sorunu yaşadıktan sonra assistive touch u dahamı fazla kullandın yoksa home tuşunu aynı şekilde kullanmaya devammı ettin? açıkçası 3150 tl ye aldığım bir cihazın böyle bir sorun çıkarmazsı beni baya üzdü.

vallaha ben öyle takılmıyorum yaa bir an öyle dikkatimi çekmişti sonra kendiliğinden geçti he bu 1 ay sürmüş olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

quote:

Orijinalden alıntı: realburaq

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Omega

Nasilsiniz?
    Sorunlarinizi alinti ile belirtin :)₺

dostum facebooka girdiğim zamanda hep eski haberleri gösteriyor 10-15 saat öncesinin bunun bir çözümü yok mu?

Uygulamada yeni eklenenleri goster gibi bir secenek var ona basarsan yenileri gosterir.

nerde hocam bulamadım ben

Sağ alttaki 3 çizgi var uygulamayı açınca ona tıklayınca en yeniler yazması Lazım her girdiğinizde bu şekilde açmanız Lazım, yada en azından benim bildiğim kadarıyla öyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: merenkisa

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: realburaq

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Omega

Nasilsiniz?
    Sorunlarinizi alinti ile belirtin :)₺

dostum facebooka girdiğim zamanda hep eski haberleri gösteriyor 10-15 saat öncesinin bunun bir çözümü yok mu?

Uygulamada yeni eklenenleri goster gibi bir secenek var ona basarsan yenileri gosterir.

nerde hocam bulamadım ben

Sağ alttaki 3 çizgi var uygulamayı açınca ona tıklayınca en yeniler yazması Lazım her girdiğinizde bu şekilde açmanız Lazım, yada en azından benim bildiğim kadarıyla öyle

Teşekkür ederim buldum hocam.

• İos 8.1 yükleyelim mi tavsiye edermisiniz?

• bütün tereddütlerime rağmen güncellemeyi itunes üzerinden yaptım, yeni Iphone olarak ayarlamadım, şarj konusunda durum şu şekilde, gün içerisinde %80 wifi kullandım. Program açısından herhangi bir sorun yaşamadım, wifi problemim yok. 7.1.2 ile arada fark göremedim, gayet stabil.

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrydaFriend -- 4 Kasım 2014; 20:44:44 >
  • Arkadaşlar 1 hafta olmadı cihazı alalı. 3 tane nokta nokta küçük izler var. Hiç bir darbe almadı. Ekran koruyucu aldım ama kılıfı hiç sevmiyorum. Acaba çok mu hassas bu telefon ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihEnesKoc.

Arkadaşlar 1 hafta olmadı cihazı alalı. 3 tane nokta nokta küçük izler var. Hiç bir darbe almadı. Ekran koruyucu aldım ama kılıfı hiç sevmiyorum. Acaba çok mu hassas bu telefon ?

Ölü pikseldir hocam büyük ihtimalle. İstanbuldaysanız zorlu apple store yada akasyadakine götürün yoksa servise verin garanti kapsamında değişim olur cihazınız.

• reachthetop kullanıcısına yanıt
    Hocam ekranda değil de sıkıntı kasada kılıf kullanmak istemiyorum çok kaba gösteriyor ekran koruyucu bile takmayacaktın ama o bari olsun dedim kasa da sim kartın hemen yukarısında 3 tane nokta nokta izler var görülmesi zor .bende şüpheye düştüm acaba çok mu narin bunun kasası diye sizlere sorayım dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawyer.ÖUL

İos 8.1 yükleyelim mi tavsiye edermisiniz?

Yükleyip olumsuz geri bildirim yapan cok arkadaş oldu. Bende o yüzden yüklemedim, önceki sayfalarda güncelleme hakkında yorum yapan arkadaşlar var onları da okuyun ama bana kalırsa sizde güncelleme için acele etmeyin ve bekleyin.

• 8.1 yükledim gayet stabil kasma donma v.ş hiç bir problem yok fakat sarj süresi biraz kısaldı mi ne 7.1.2 te göre :s

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar 5s e 240fps slow motion video cekimi ne zaman gelecek varmi bir duyum? Iphone 6 ile ayni kameraya sahip sonucta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8.1 sürümünde wifi sorunu yaşıyan varmı az çekme gibi telefonu yeni aldım ama wifisinde sorun var gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: tibitermo

Arkadaslar 5s e 240fps slow motion video cekimi ne zaman gelecek varmi bir duyum? Iphone 6 ile ayni kameraya sahip sonucta

bence 240 fps den önce otomatik odaklanmayı düşünmeliyiz vede kameraya ait özellikler bunlar aynı kamera olsa 5s tede olurdu bu özellikler bakalım inşallah gelir ikiside
  • quote:

Orijinalden alıntı: mapıt

8.1 sürümünde wifi sorunu yaşıyan varmı az çekme gibi telefonu yeni aldım ama wifisinde sorun var gibi

bence çekim kalitesi çok iyi ama 8.1 de kopmalar oluyor düzeltilir oda güncellemeyle..
  • yeni sürüm az çok ne zaman gelir pek bilmiyorum ne kadar sürede bir geliyor ama :s şu telf. çalarken açma tusuna basınca hemen acsa ve sarj konusunda iyilestirme yapsa bana yeter . ufak seyler ama sinek mide bulandırır demişler biran önce cıksada düzeltseler.
  • Sorunlar devam ettiğine göre 8.1 e daha geçmeyelim o zaman.

• Lawyer.ÖUL kullanıcısına yanıt
    Operatör çekim sorunu devam ediyor diğer bir telefon full çekerken Bu en fazla 2-3 diş çekiyor şarjı çabuk dolarken bir o kadar da çabuk boşalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 5 Kasım 2014; 20:42:00 >
  • adam john kullanıcısına yanıt
    hocam kopmalar değilde wifiye geç bağlanıyor özellikle mesela tuş kilidindeyken açar açmaz hemen bağlı olmuyor geç bağlanıyor mesela iş yerinde yanımda arkadaşın s4'ü var o daha iyi çekerken benimki daha az çekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mapıt

hocam kopmalar değilde wifiye geç bağlanıyor özellikle mesela tuş kilidindeyken açar açmaz hemen bağlı olmuyor geç bağlanıyor mesela iş yerinde yanımda arkadaşın s4'ü var o daha iyi çekerken benimki daha az çekiyor

hocam kıyaslama yapmadım diğer chazlarla daha bu yüzden bu konuda yardımcı olamıcam kusura bakmayın
  • kardeşim eklersen sevirim iphone 5s uzay grisi 16 gb teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.