Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (623. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeşim eklersen sevinirm iphone 5s uzay grisi 16 gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

Operatör çekim sorunu devam ediyor diğer bir telefon full çekerken Bu en fazla 2-3 diş çekiyor şarjı çabuk dolarken bir o kadar da çabuk boşalıyor.

şebeke seçimiyle ilgili bir sorun olabilir o.
    70-75db sinyal kalitesi var ken -100db lere düşüyor bendede
  • 8.1.1 yükleyen var mi bana hala gelmedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Hocam o beta sürümü değil mi ? Final sürüm saha çıkmadı diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam o beta sürümü değil mi ? Final sürüm saha çıkmadı diye biliyorum.

Evet 8.1.1 beta dan bahsediyorum bu yükleyen arkadaşlar nasıl yükledi güncelleme den bakıyorum 8.1 güncel diyor

• Bildirim Merkezinden Borsa'yı nasıl kaldırıyoruz arkadaşlar?

Ayarlara girmeden normal bildirim ekranını açıp en alttaki düzenle seçeneğinden kaldırıyormuşuz arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IraArel -- 7 Kasım 2014; 12:29:27 >
  • techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Hocam Udid kaydın varsa yüklersin. Ya da başka yolları da var internetten bak. Ama telefon işlerinden anlamıyorsan hiç elleme. Ne zaman final çıkarsa o zaman yükle.

• quote:

Hocam Udid kaydın varsa yüklersin. Ya da başka yolları da var internetten bak. Ama telefon işlerinden anlamıyorsan hiç elleme. Ne zaman final çıkarsa o zaman yükle.

Az çok bilgim var da final beklemek ve normal bir kullanıcı olarak yüklemek en iyisi o zaman

• IraArel kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - Bildirim Merkezi - Borsa :)
  • 16 gb space gray

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 7 Kasım 2014; 10:06:09 >
  • zozorla kullanıcısına yanıt
    Öyle bir seçenek yok hocam. Defalarca baktım yok.
  • IraArel kullanıcısına yanıt
    hmm benim 7.1.2'de aynen dediğim gibi.. sizin ios 8 ise değişiklik yapılmış olabilir.
  • zozorla kullanıcısına yanıt
    Evet hocam ios 8. Bunla geldi zaten :D

Nasıl olduğunu da buldum editledim ilk mesaja. Teşekkürler ilginiz için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IraArel -- 7 Kasım 2014; 12:30:04 >
  • arkadaşlar ıclod işe yarıyormu
  • Beyler bugün deneyebildimde i6'yı , ekran daha beyaz(benim 5s hafif sarı kalıyor) yani bilenler vardır iphoneda hafif sarımtırak bir renk vardır (vardı) sanırım o i6 ile düzeltilmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone için Office programları çıkmış ben cihaza power pointi sorunsuz indirdim lakin World de hata verdi,cihazı kapatıp açtım yine aynı.

• Arkadaşlar internet ayarları konusunda bana yardımcı olabilecek birisi varmı telefonu alalı 5 ay gibi bir zaman oldu Vodafone cep net Sınırsız internet kullanıyorum hat Kontörlü inanılmaz derecede yavaş internet Bağlantım videoları bile yavaş Açıyor 15 20 dakika bekliyorum 3 dakikalık video için sadece video değil facebook diğer siteler heryerde aynı bu yavaşlık Vodafone müşteri hizmetlerini aradım bizde sıkıntı yok diyorlar Zorlu'ya gittim Vodafone müşteri hizmetlerine yönlendiriyorlar bir çözüm bulamadım 😒

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

iPhone için Office programları çıkmış ben cihaza power pointi sorunsuz indirdim lakin World de hata verdi,cihazı kapatıp açtım yine aynı.

Word ü indirdim bir sorun yok.

• Iphone 5s ten android cihazlara bluetooth ile nasıl resim veya müzik gönderebilirim?

Edit: iphone da yeniyim daha önce muhakkak sorulmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackshow -- 7 Kasım 2014; 22:00:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adam john

quote:

Orijinalden alıntı: tibitermo

Arkadaslar 5s e 240fps slow motion video cekimi ne zaman gelecek varmi bir duyum? Iphone 6 ile ayni kameraya sahip sonucta

bence 240 fps den önce otomatik odaklanmayı düşünmeliyiz vede kameraya ait özellikler bunlar aynı kamera olsa 5s tede olurdu bu özellikler bakalım inşallah gelir ikiside

ikisinin gelmesi de imkansız.

iPhone 6 da kullanılan odaklama sistemi özel bir sistem. Faz algılamalı otomatik odaklama

Ayrıca yine 240 fps de gelemez. Çünkü 240 FPS iPhone 6 daki A8 işlemcisinin görüntü işlemcisinin bir özelliği (ISP). İşlemci bu hızı yakalayabilmek için özel olarak hazırlanmış diyebiliriz.

Appstore da 240 kare/sn cekmeye yarayan uygulamalar gördüm sanırım. fakat tabiki bu hızı ancak çözünürlüğü düşürerek elde ediyorlardır. Apple ın slo-mo su kalitesi beklemek yanlış olur.

Ben en çok selfie burst Mode un 5S e gelmesine çok sevindim. Çünkü a7 bunu yapabilen bir işlemciydi. Arka kamera da zaten yapabiliyorduk. Apple sağ olsun esirgemedi bize verdi. Ama diğer özellikler imkansız.

• 
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.