Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (590. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 588589590591592
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu hangi yetkili servise götürmemi tavsiye edersiniz Ankara için. İstanbulda olsam zorlu centera gönderirdim fakat ankara içinn değişim isteyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: applem26

quote:

Orijinalden alıntı: irresistible86

9 aylık iphone 5s kullanıyorum. İkinci sayfadayken whatsapp dan veya başka bir uygulamadan mesaj geldiğinde ona tıkladığımda, beyaz bir ışık şeridi oluşuyor ekranın sol köşesinde. Ben bu sorundan dolayı değişime götürcem telefonu. İphone 6 ile üzerine para versem değiştirme seçeneği sunarlar mı . Yaşayan var mı öğrenmek istiyorum.

Yalnızca aynı model renk kapasitedeki cihazla degisim yapıyorlar yani iphone 6 talep edemezsiniz para bile teklif etseniz, ancak alacağınız degisim cihazını kullanmadan iyi bi fiyata satıp sıfır iphone 6 alabilirsiniz. Yurtdışındaki apple storelarda zaman zaman kampanya yapıyorlar , eski iphoneu alıyorlar degerince hediye kartı veriyorlar ve yeni bi iphoneu daha ucuz alabiliyorsunuz. Gecen genius ile konuşmuştum bu kampanyaların yakında zorlu apple storeda da olacağını söyledi

Teşekkürler hocam. Onu bilerek gideyim yetkili servise.

• quote:

Orijinalden alıntı: iozbakis

Vatandan bayram öncesi 1849 ile spay gray ile aranıza katıldım ilk günde 8.0.2 ile güncelledim hiç problemi yok hatta daha iyi oldu bir kaç uygulama ile tavsiye ederim. Tel düşünen arkadaslar samsung falan hiç bulaşmayın hayat varmış bee

Hosgeldin aramiza
    Hayirli olsun

• benim tukcell T50 yi yenisiyle değiştirmişler :D Açmadan satıp iphone 5s mi alsam yaa

ekleme: değiştirmemişler serefsizler anakartını değiştirmişler neyse sorun değil anneme verip o kullanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih5555 -- 10 Ekim 2014; 13:48:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih5555

benim tukcell T50 yi yenisiyle değiştirmişler :D Açmadan satıp iphone 5s mi alsam yaa

kesinlikle

• hocam beni eklememişsiniz benide ekleyin

uzay grisi 32 gb İ5S
  • bende yeniyim yaklaşık 1 hafta oldu hani o kadar karşıydım ki bi android kullanıcısı olarak çok direndim ama en sonun da iphone ile tanışmak istedim silver 16gb aldım. Şimdi bazı arkadaşlar haklı olarak 6 alsaydın diyebilir ama inanın arada belki çok büyük maddi tutar yok ama 5 ve 5s in dizaynı ve boyutu çok ideal. S3 mini kullanıcıydım 2 senedir oda 4 inc boyutuna sahipti.1 haftalık süreçte çok aşırı memnunum hani bu kadar komplike ama bi o kadar sade menuler ayarlar felan. yeni yeni çözüyorum eğer bir sorunum olursa sizleri rahatsız ederim. Şimdiden teşekkürler.
  • İphone 5s gayet ideal boyutu. bn de iki uc ay sonra alcam ins.

• zorda olsa 00:12 de randevu almayı başardım
    ayın başında aldığım iphonum un değişmesi için talebim olacak hayırlısı
  • Teşekkürler Daha iyileri sizlerin ve arkadasların olsun inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: iozbakis

Teşekkürler Daha iyileri sizlerin ve arkadasların olsun inşallah

Insallah hocam tek bir sorun da bana pm atmaniz veya konuya yazmanizi rica ederim

• iki gün önce siyah genpalı sıfır 5s 16 lık aldım benim eski htc yi iyi paraya verip takasla aranıza katıldım
    içinde 7 yüklü 8 e geçmedim sizlerin görüşleri,tecrübeleri dolayısıyla
    sarj olarak çok memnunum.
    fakat iki sorunum var yardımcı olabilirmisiniz?
    1- apple store dan yükleme yaparken ekranı kaydırınca ekranda titreme oluyor başka biyerde olmuyor.nedendir,yazılımsal heralde ve 8 e geçmediğimden mi oluyor ki?
    2-türkcell kullanıyorum 3g de whatsapp ı çok yavaş yeniliyor,wifi de çok hızlı,nedenini çözemedim,face de geç açılıyor gibi,ios 8 e geçmediğimden uygulamalar sıkıntı mı çıkarıyor ki_
    bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim.
    bir de kılıf alacağım spigen hybrid slim kılıf mı alıym 45 liraya yoksa apple ın orjinal deri kılıfını mı ne önerirsiniz.
    teşekkürler saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral1840 -- 10 Ekim 2014; 13:58:53 >

• Merhaba arkadaşlar,

Telefonu kapattıktan sonra tekrar açtığımda mesajlaşmalarım silinmiş oluyor, sebebi nedir? iCloud'la alakalı mı diye baktım ama göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ümit Güzel

Arkadaşlar htc ONE telefonumu servis süresi aşılması sebebiyle şikayet ederek iade etme aşamasındayım. Şu An kullandığım t50 ise beni çıldırtıyor. Telefonu parçalanarak önce yeni telefon almam lazım.Bu süreçte sizlerin objektif cevaplarınıza ihtiyacım var.

Iphone 6 tasarım olarak bende Ipod Touch hissi uyandırdığı için 5s almayı düşünüyorum. Sizce ne kadar doğru?

Performans olarak 5s sıkıntı çıkarırmı?

Evet yokmu yardımcı olacak?

• 1 ay önce aldıgım 5S imi satıyorum.İlgilenenler dükkanımı inceleyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanCbn -- 10 Ekim 2014; 15:39:54 >
  • Arkadaşlar şarj kablosu lazım fakat kısa arıyorum parmak kadar :) Harici batarya için internetten baktım microsonic diye bir markanın var fakat kullanan arkadaşlar varmı problem çıkarır mı? Kaliteli bir kablomu tavsiye bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

1 ay önce aldıgım 5S imi satıyorum.İlgilenenler dükkanımı inceleyebilir.

fiyat çok uygun hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

Merhaba arkadaşlar,

Telefonu kapattıktan sonra tekrar açtığımda mesajlaşmalarım silinmiş oluyor, sebebi nedir? iCloud'la alakalı mı diye baktım ama göremedim

Bilen yok mu ya...
  • arkadaşlar bir sıkıntı var ios 7.1.2 sürümündeyim.
    Facebookta arkadaş bul kısmında rehberi kullanıyorum
    ama bilmediğim isimler çıkıyor, hangi numara hangi facebook
    kişisine ait bulamıyorum ya da tam tersi hagi facebook kişisinin
    numarası hangisi. bunu nasıl öğrenebilirim?
    rehberde tanımadığım isimler facebookta arkadaş bul kısmında
    rehberi kullandığımda nasıl çıkıyor hala anlamadım.
    Biraz karmaşık oldu ama başka türlü anlatamadım.
    herkese iyi günler
  • gold brosüründe iphone 5s 1.800tl inmiş
  • 
Sayfa: önceki 588589590591592
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.