Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (588. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar ben bu aletin dns nasi degiscem.
    Comodo dns yi yaziyorum hic nete girmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omega

Telefonunuzu kablonuzla beraber,bilgisayarınza baglayıp itunes ile restore edeceksiniz

Malasef imzalar kapandı

Teşekür ederim yorumunuz için. Bir de bu imzalar kapandı ne anlama geliyor biraz açıklayabilir misiniz?
  • Bu sabaha teknosa.com dan 5S space gray siparişi vererek bekleme zulmünden kurtuldum. 5S arayan varsa tavsiye derim 100 liralık çek satıyor bir forumdaş uygun fiyattan ayrıca avantajix i unutmayın

Gruba hala eklenip isim yazılıyor mu bilmiyorum ama varsa öyle bişey eklerseniz sevinirim

Herkese iyi bayram ve iyi günler dilerim :)

Bir de imzalar çalışmıyor mu ben beceremedim sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeHLiXe

quote:

Orijinalden alıntı: Omega

Telefonunuzu kablonuzla beraber,bilgisayarınza baglayıp itunes ile restore edeceksiniz

Malasef imzalar kapandı

Teşekür ederim yorumunuz için. Bir de bu imzalar kapandı ne anlama geliyor biraz açıklayabilir misiniz?

yeni bir sürüm çıktığında örneğin ios 8 gibi, ios 8i yükledikten sonra bi süre boyunca önceki sürümlere dönüş yapabilirsiniz, ancak belli bir süre sonra apple buna imkan vermiyor. yani o süre geçtikten sonra (imzalar kapandıktan sonra) sadece ios 8 sürümleri ile restore yapabiliyorsunuz. umarım anlatabilmişimdir
  • Facebook bildirimlerini alamıyorum sorun ne olabilir :S
  • Arkadaşlar kılıf önerir misiniz Spigen marka olmak koşuluyla.Telefonu korusun istiyorum ama şık olsun ve telefonu çok kalınlaştırmasın istiyorum.Spigen sitesine bakıyorum bir sürü model var birbirinin aynısı gibi ama isimleri farklı farkı anlayamıyorum.
  • Merhaba arkadaşlar ,
    Iphone 5s 16GB kullanıyorum, normalde 950Mb boş yer kalmış telefonumda ve ben Itunes ile yedeklemesini almak istiyorum PC'me ama müzik ve uygulamalarım vs. aktarılırken nedense telefonun da hafızası doluyor ve 950Mb bir süre sonra 0'a düşüyor ve yedekleme duruyor. Normalde bilgisayara aktarırken telefonumun yedeğini neden telin hafızasından yiyor bu Itunes sebebini bilen var mı acaba? Ya da ben mi yanlış birşeyler yapıyorum. Dosya-->Aygıtlar-->Yedekle yönergesini takip ediyorum.
  • Arayan aranan kişilerin resmini nasıl tam ekran yapabiliriz

• mga93 M kullanıcısına yanıt
    Fotoğraflara girip kişiye ata diyorsun bi isim seçiyorsun bu kadar

• Arkadaşlar ios 8 de 3G/2g Geçişi yapan bir patch kurdum ve 8.0.2 ye yükledim.Ne yaptıysam 3G ye döndüremedim telefonu ne yapmalıyım??

• Telefon haftada bir takılmaya başladı. Takılınca kapatmadan düzelmiyor. İos 8.02 yükledikten sonra sıkıntılar çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi açılay -- 8 Ekim 2014; 10:39:09 >
  • Beyler aranızda hala ios 8'e geçmeyen varsa tavsiyem hiç geçmeyin, inanın en ufak farklılık yok. Yani 6'dan 7'ye geçiyor gibi bir değişim söz konusu değil. Biliyorum meraklı milletiz ama geçmeyin abi. ios 7 + jailbreak sizi yıllarca götürür. Çok bariz bir farklılık olursa geçersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: It's My Life

Beyler aranızda hala ios 8'e geçmeyen varsa tavsiyem hiç geçmeyin, inanın en ufak farklılık yok. Yani 6'dan 7'ye geçiyor gibi bir değişim söz konusu değil. Biliyorum meraklı milletiz ama geçmeyin abi. ios 7 + jailbreak sizi yıllarca götürür. Çok bariz bir farklılık olursa geçersiniz.

Geçmedim gecmeyecegim

• Geçmedim değil geç-e-medim. ITUNES üzerinden ne zaman yapmaya kalksam yarısında vs. bağlantı hatası veriyor ve işlem iptal ediliyor.

Telefonumda 16gb olduğu için tabi yer yok 5gb..

IPAD'e yükledim, bırakın değişikliği bazı görsel öğeler hiç hoşuma gitmedi. Metal iyi görsel efekt sağlamış oyunlarda hepsi bu.

IPAD + IPHONE + MAC uyumunu bekliyordum ben, daha etkin kullanmayı, onu da daha desteklemiyor gibi bi uyarı verdi başta, anlamadım gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: açılay

Telefon haftada bir takılmaya başladı. Takılınca kapatmadan düzelmiyor. İos 8.02 yükledikten sonra sıkıntılar çıktı.

aynı sorun bende de dün akşam ortaya çıktı. 15-20 saniye ekran ve hiç bir buton tepki vermedi. sanırım artık beni değiştir diyor ama 10 ay oldu alalı daha. bakalım iphone 7s-8 çıkarsa alırım o zaman. zırt pırt telefon değiştiremem.
  • Arkfslar telefon 8.02 yi gormuyor guncellemeyi kontrol ediyorum orda imlec donup duruyor uzun zamandir applr kullanicisiyim ilk defa bu guncellemede basima geldi basina gelen varmi

• 9 aylık iphone 5s kullanıyorum. İkinci sayfadayken whatsapp dan veya başka bir uygulamadan mesaj geldiğinde ona tıkladığımda, beyaz bir ışık şeridi oluşuyor ekranın sol köşesinde. Ben bu sorundan dolayı değişime götürcem telefonu. İphone 6 ile üzerine para versem değiştirme seçeneği sunarlar mı . Yaşayan var mı öğrenmek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: It's My Life

Beyler aranızda hala ios 8'e geçmeyen varsa tavsiyem hiç geçmeyin, inanın en ufak farklılık yok. Yani 6'dan 7'ye geçiyor gibi bir değişim söz konusu değil. Biliyorum meraklı milletiz ama geçmeyin abi. ios 7 + jailbreak sizi yıllarca götürür. Çok bariz bir farklılık olursa geçersiniz.

5S de geçeyimmi geçmeyeyimmi diye foruma göz atıyordum tavsiyene uyacam geçmekten vaz geçtim.
  • İPHONE 5S UZAY GRİSİ 16 GB
  • Hayırlı olsun imzayı kullanın ama eklemiyorum hocam kimseyi artık :)
  • 
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.