Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (584. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 582583584585586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiyatlara bak arkadaş hem geç geldi hemde çok yüksek.3.658 Llira ne ya acaba alan oldu mu hiç :)

Fiyat Bilgisi (HepsiBurada.Com)
    16 GB 5S SPACE GREY(Uzay Grisi) 2698 TL
    16 GB 5S GOLD (ALTIN SARISI) 3658 TL
    16 GB 5S SİLVER (BEYAZ) STOKLARA GİRMEMİŞ
    Fiyat Bilgisi (Avea)
    16 Gb İphone 5s 2199 tl peşin ilk üç ay 100 mb internet bedava
  • 5S uzay grisi kullananlar arkaşlar boya atması, dökülmesi ve çizik durumu nedir bilgi verebilir misiniz?Ben kılıfsız ön ve arka jelatli kullanmayı düşünüyorum da....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_v_p -- 4 Ekim 2014; 4:19:33 >
  • Merhabaa arkadaşlar.Cihazım iOS 7.1.2 sürümünde.Bilgisayar ile bluetooth alışverişi olmadığı için jail yapmak geldi aklıma.Normalde ihtiyaç duymuyordum.Sizce gerekli mi?
  • HERKESE IYI BAYRAMLAR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi bayramlar arkadaşlar.

10 aydır 5s kullanıyorum telefonu seviyorum fakat sıkıldım biraz htc m8 aklımı çok çeliyor ne yapsam bilemedim m8 den ip 5s e geçen varmı?
    tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.
  • Telefonun %100 den %99a düşme süresi size ne kadar mesela Wi-Fi açıp whatsapp ve facebook a girdim 27 dakikada 98 oldu?

• quote:

Orijinalden alıntı: adagio16

iyi bayramlar arkadaşlar.

10 aydır 5s kullanıyorum telefonu seviyorum fakat sıkıldım biraz htc m8 aklımı çok çeliyor ne yapsam bilemedim m8 den ip 5s e geçen varmı?

Peder de var hocam com memnun,ama 5s gecilir mi bence gecilmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Furkanİpek

Telefonun %100 den %99a düşme süresi size ne kadar mesela Wi-Fi açıp whatsapp ve facebook a girdim 27 dakikada 98 oldu?

Hocam sayesinde benimde 30dk 100 olunca hemen cekmiyoriz 30 dk bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Omega

quote:

ip 5s ten devam diyorsun yani
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Omega

quote:

ip 5s ten devam diyorsun yani

Bence

• m_v_p kullanıcısına yanıt
    Kılıf ve jelatinsiz kullanıyorum herhangi bir sorun yok,dikkat ettiğim nokta masaya sert koymamak,anahtarlık,madeni para ile aynı cebe koymamak ve yere düşürmemek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi bayramlar.

6 nın tasarımı gerçekten kötü forever 5s diyorum ben. Ehatsapp ve twitter sorunu bende de var.

• elinde 5 veya 5s bulunanların 6 serisine geçmeleri için herhangi bir sebep göremiyorum. 7 serisiyle herşey yerine oturacaktır. 6 serisi benim görüşüme göre tam bir fiyasko.
  • heran bi çıkgınlık yapıp m8 e geçebilirim m7 kullandım 5s ten önce çok memnundum ondanda bakalım arada değişiklik şart seneye ip 6 ya geçerim :)
  • Zaten 1 saat falan bekletiyorum bazen 40 dk da düşüyor bazen 20 dk Birde telefon pil kullanım süresi tamamen dolduktan sonra diyor zaten tam doldurmuştum kalın metin yaptım yeniden başlattı o yüzden mi acaba

• Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim 16 gb 5s uzay grisi modelini kullanıyorum, telefonu yaklaşık 1 ay önce aldım ve daha telefonda yeni yeni bir sorun oluştu, ses açma ve kısma tuşlarında bir gevşeme oldu ve daha bugün farkettim yani ses tuşlarına basmadan yani dokunduğumda tuş biraz içine kaçıyor. Acaba değişim olurmu yoksa ne yapmalıyım ?

• Arkadaşalar bu telefon çekmiyor bu nedir ya 2500 lira ver 100 liralık telefonun çektiği yerde çekmesin türkcell kullanmasam hatta problem var dicem yazıklar olsun 8.0.2 kullanıyorum problem teldemi sürümdemi

• quote:

Orijinalden alıntı: okyanusum1453

Arkadaşalar bu telefon çekmiyor bu nedir ya 2500 lira ver 100 liralık telefonun çektiği yerde çekmesin türkcell kullanmasam hatta problem var dicem yazıklar olsun 8.0.2 kullanıyorum problem teldemi sürümdemi

surum de hocam

• Ardslar 8.02 yi telden gormuyor bunu cozen varmi

• Bende 16 gb altınla geldim

• 
Sayfa: önceki 582583584585586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.