Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (583. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 581582583584585
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR MERHABA 2 GÜN ÖNCE 5S ALDIM BUNDAN ÖNCE İPHONE4 KULLANIYORDUM YALNIZ BİR SORUNUM VAR GENELLİKLE BU SORUN İNSTAGRAM UYGULAMASINDAN BİLDİRİM GELİNCE OLUYO YUKARIDAN İMLECİ KAYDIRIP BİLDİRİME TIKLAYINCA BAZEN ÇOK AZDA OLSA BEYAZ BİR LEKE GİBİ BİR BELİRTİ GELİP HEMEN DÜZELİYOR NEDEN OLABİLİR BU ACABA İOS 7.1.1 YÜKLÜYDÜ 0 ALDIM TELEFONU İOS 8 TAM DÜZENE GİRMEDİĞİ İÇİN GÜNCELLEMEDİMDE BİLGİSİ OLUPTA YORUM ATAN ARKADAŞLARA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
  • Xperia arc, s3 mini ve note 2 nin yanına birde 5s ekledik hayırlısı bakalım. Klavyeye bir alışabilirsem gerisi gelecek gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazen birden bire beyaz ekrnda apple logosu geliyor sonra kaldigim yerden devam ediyor neden olabilir ios 7.0.4

• Merhabalar. Mobil tel garantili 1 buçuk ay önce aldığım 5s de şöyle bi sorun var. Evde wifi kullandığımda belli bir süre sonra yavaşlama oluyor internette kardeşim iphone 5 var bu sorunu yaşamıyor. 8mbh sınırsız internet kullanıyorum. Sorun ios 8 den mi yoksa cihazda mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
  • erscab kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal 8 den
  • quote:

Orijinalden alıntı: tikerboy

quote:

Orijinalden alıntı: sekobaba

iphone 5s de wifi problemi yaşıyorum arkadaşlar sizce normal mı yoksa servise göndereyim mı ?
    modeme 1 metre uzaklıktağım ama çekim performansı çok kötü ve örneğin twitterda gezerken bi anda net düşer gibi oluyor 10 sn falan açmıyor fotoğrafları bir takılma oluyor.

Evde wifi yoktu önceleri hiç wifi testi edemedim 3g ile girerken sorun yok hızda acaba günceleme ile mı sorun oldu acaba ?
    şuanda ios 8.0.2 yüklü ne yapsam bilemiyorum sizdede böyle bir sorun var mı
    ağ ayarlarını sıfırladım kaç kere halen sorun devam ediyor

Evet arkadaşlar bende de aynı sıkıntı var ? Aynı odanın içinde 2 tane 5s var ikisi de aynı durumda ? Sanırım güncellemeden dolayı,7de böyle bişey yaşadığımı hatırlamıyorum..

Aynı sorun bende de var Whatsappta iletilmiyor bir süre saat çıkıyor, instagramda fotolar açılmıyor uzun süre sonra akış yenilemedi diyor vs.

• Teşekkür ederim. Bir de mobiltel garantililere apple bakıyor diyorlar doğru mu ya da bunu öğrenebilceğim bi yer var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: erscab

quote:

Orijinalden alıntı: tikerboy

quote:

iphone 5s de wifi problemi yaşıyorum arkadaşlar sizce normal mı yoksa servise göndereyim mı ?
    modeme 1 metre uzaklıktağım ama çekim performansı çok kötü ve örneğin twitterda gezerken bi anda net düşer gibi oluyor 10 sn falan açmıyor fotoğrafları bir takılma oluyor.

Evde wifi yoktu önceleri hiç wifi testi edemedim 3g ile girerken sorun yok hızda acaba günceleme ile mı sorun oldu acaba ?
    şuanda ios 8.0.2 yüklü ne yapsam bilemiyorum sizdede böyle bir sorun var mı
    ağ ayarlarını sıfırladım kaç kere halen sorun devam ediyor

Evet arkadaşlar bende de aynı sıkıntı var ? Aynı odanın içinde 2 tane 5s var ikisi de aynı durumda ? Sanırım güncellemeden dolayı,7de böyle bişey yaşadığımı hatırlamıyorum..

Aynı sorun bende de var Whatsappta iletilmiyor bir süre saat çıkıyor, instagramda fotolar açılmıyor uzun süre sonra akış yenilemedi diyor vs.

8 den diye duydum hocam

• Telefonu aldığım gündeki haline getirmek istiyorum. Nasıl yapabilirim? İos 7 almıştım şarjı falan çok iyi gidiyordu tek sorunu ısınmaydı. 8 e geçtiğimden beri şarj kendi kendine gidiyor. 1 günü zar zor çıkartıyorum. İlk aldığım hafta 2 gün çok rahat gidiyordu. Nerden bulaştıysak 8'e
  • Yahu arkadaşlar herkes şikayetçi şu 8 den yoksa güncellemeyelim böyle kötüyse

• quote:

Orijinalden alıntı: TeHLiXe

Telefonu aldığım gündeki haline getirmek istiyorum. Nasıl yapabilirim? İos 7 almıştım şarjı falan çok iyi gidiyordu tek sorunu ısınmaydı. 8 e geçtiğimden beri şarj kendi kendine gidiyor. 1 günü zar zor çıkartıyorum. İlk aldığım hafta 2 gün çok rahat gidiyordu. Nerden bulaştıysak 8'e

ios 7 ye donemezsin 8.1 i bekle 2g gelicekmiş o zaman duzelir

• iOS 8.1 Beta 1 yüklesek üstüne günceleme geldiğinde illa beta olanı mı yükleyecek.
    wifi sorunundan bıktım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı programlar kendiliğinden kapanıyor ana ekrana geçiyor Nereden bulaştık ios 8'e

• quote:

Orijinalden alıntı: TeHLiXe

Bazı programlar kendiliğinden kapanıyor ana ekrana geçiyor Nereden bulaştık ios 8'e

Uygulamalardan da olabilir,ama kesin çare bekliceksiniz hocam yeni güncellemelerin gelmesını tam oturan bi sürüm değil zaten.
  • 5s in ne kadar garantisi kaldığını nerden ögrenebilirim .Apple ın site linki varmı dır acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: senpaituyun

5s in ne kadar garantisi kaldığını nerden ögrenebilirim .Apple ın site linki varmı dır acaba

seri nodan sorgulama var hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: falco_love

quote:

Orijinalden alıntı: Crematex

cok sagolun ama şöyle bi durum var şimdi eskiden hücresel veri acıkken bir günü rahat rahat götürüyordü wifi haric ama şimdi onu hücresel veriyi kapadıgım halde wifi bukadr götürüyor şarzı

hocam 7.1.2 ile wifi telefonu ısıtıyor ve kullanım süresi düşüyor. İnşallah yarın ios8 ile rahatlayacağız

Vallaha rahatlamadı kimse hocam
  • İngiltere'deyim Portable Power Bank alacağım en azından 3200mAh olmalı amazon, ebay'den alabilirim önerisi olan var mı ?
  • 5s kulanıyorum lte yi açınca gprs açılıyor ios 7 kullanırken yine aynı sorun vardı konum servisleri kapalı olmasına rağmen 3G yazısını göremiyorum yukarıda.telefonu 1.5-2 aydır falan kullanıyorum 0 aldım.sizce servise yollamalı mıyım ?
  • quote:

iOS 8.1 Beta 1 yüklesek üstüne günceleme geldiğinde illa beta olanı mı yükleyecek.
    wifi sorunundan bıktım

Cevap yok mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 581582583584585
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.