Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (520. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Mentalist

iphone 5s'imi satıp lg g3 aldım.
    çok pişmanın, iphone 6 çıktımı iosa anında geri dönücem, android tamamen rezillikten başka bir şey değil....

neden pişmansınız lg g3 ün eksilerini yazarmısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zozorla

Özel'e tıklayıp girdiyseniz kaydetmez hiçbirşeyi.. Sadarideyken aşağı scroll yapıp sağ alt köşedeki "tab görünümü"ne tıklarsanız, sol altta "özel" bölümünü de-aktive etmek sorunu çözebilir...

kardeşim reset atttım, eskisi gibi oldu, yine de saol
  • Son 1 haftadır batarya çabuk tükenmeye başladı. Hücresel veri ve 3G kapalı iken bile batarya seviyesi azalıyor. Hava da çok sıcak,kışın buna rastlamadım hiç. Nedeni ne sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarj yüzdesindeki yanlışlık.
    Dün gece %11de bıraktım telefonu yattım. Kalktğmda şarj %4ü gösteriyordu. Bir iki dk kurcaladıktan sonra pil yüzdesi %10a düştü diye görüntü çıktı. Yani bataryanın daha %10luk işlevi var fakat telefonda %4 olarak gösteriyor bunu.
    Sizce bu sorun geçici mi yoksa garantiye vermeli miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menladi

Şarj yüzdesindeki yanlışlık.
    Dün gece %11de bıraktım telefonu yattım. Kalktğmda şarj %4ü gösteriyordu. Bir iki dk kurcaladıktan sonra pil yüzdesi %10a düştü diye görüntü çıktı. Yani bataryanın daha %10luk işlevi var fakat telefonda %4 olarak gösteriyor bunu.
    Sizce bu sorun geçici mi yoksa garantiye vermeli miyim ?

Bir restore işleminden sonra, bataryayı tam boşalttıktan telefon bataryanız %100 dolduktan sonra 45dk-1 saat civarında sarjda bırakın ve tekrar normal kullanımınıza devam edin. Sorun tekrar ederse garantiye gönderip pil şikayetinizi iletmenizde fayda var.
  • Neredeyse 9 aydır Uzay Grisi 16 GB modelini kullanıyorum ekleyebilirsin
  • MehmeTkc kullanıcısına yanıt
    İncelemelerime ve kullanan arkadaşlarımda gördüğüme dayanarak söylemek istiyorum ki M8 gerçekten çok iyi bir telefon. Sonuçta objektif olmak gerekir diye düşünüyorum. Fakat bana göre hiç bir işletim sistemi bir iOS değil. Satın alma konusunda da satın alacak kişinin ihtiyaçlarına ve kullanımına göre karar vermesi gerekir diye düşünüyorum. Ben şahsen öyle yaptım ve iPhone'a geri döndüm. 4 inçlik ekranımla da gayet mutluyum. En azından telefonum kasmıyor ya da yavaşlamıyor. Saçma sapan batarya koruma programları kullanmak zorunda olmamak ve cihazımın her daim hızlı olması benim için şarj süresinden bile büyük bir özgürlük. Not: Şarj süresinin de akıllı bir telefon için yeterli (iyi demiyorum, yeterli) olduğunu düşünüyorum. Eski 4S'imle karşılaştırdığımda gayet iyi olduğunu düşünüyorum 5S'in. Kısacası karar sana kalmış hocam.

• Kasa açıklığı olan var mı, telefonumu 3-4 ay önce düşürdüm ve dışarıdan bakarken belli değil ancak doknunca altında boşluk var, USA den ekimde almıstım. Yurtdışına gitme durumum da yok, Zorlu Apple konustum, İzmirdeyim ordaki Genpaya gösterin dediler muht. kullanıcı hatası dicekler. Çözümleyemedim olayı henuz. Benim gibi böylw bir durum yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmeTkc

quote:

Orijinalden alıntı: darkness_ec

Zorlanmak demeyelim de insana garip geliyor tabiki. İlk 3-4 gün alışma süreci geçirdim ama ondan sonra alıştım. iPhone'un getirdikleri kesinlikle 4 inç bir telefon olduğunu unutturuyor.

Htc one m8 ile arasında kalmıştım boyut farkından, o yüzden sordum :D

Ben m8 de kullandım 5s'de. Bana göre m8'in tek eksiği biraz vasat kalan kamerası. Şarjı, stabilitesi vs çok iyi. Ayrıca bir arkadaş ıvır zıvır programlardan bahsetmiş pil koruma vs gibi. Bu programları artık yeni çıkan hiç bir android cihazda zaten kullanmanıza gerek yok çünkü hepsi iyi pil süreleri sunuyor. Şöyle örnek vereyim. Yoğun olmayan kullanımla m8 ile bütün gün 3g ve wifi açık sadece gece yatarken kapalı şarjı 2 gün gidiyordu. Şu anda s5 kullanıyorum onda aynı kullanım şartlarında 1.5 gün falan gidiyor. İphone ile 3g sürekli açık olursa günü ancak tamamlar az kullanımla. Ama edge ile kullanırsan iphone'u o zaman az kullanımla 2 günü buldurursun. Ben sırasıyla 5-note3-g2-5s-m8 kullandım şimdi de s5 kullanıyorum. Bunlar içerisinde bu cihazların hepsi stabil. En düşük pil süresini 5s ve note 3 sunuyor. Sonra g2 ve s5. En iyisi m8 şarj olarak. Öte yandan kullanım anlamında hepsi gayet stabil cihazlar. Hepsinin de birbirine artı ve eksileri var. Biraz kullanım amacı ve beklenti önemli. Tabii bir de bütçe. Mesela g2 bu anlamda en iyisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

quote:

Zorlanmak demeyelim de insana garip geliyor tabiki. İlk 3-4 gün alışma süreci geçirdim ama ondan sonra alıştım. iPhone'un getirdikleri kesinlikle 4 inç bir telefon olduğunu unutturuyor.

Ben m8 de kullandım 5s'de. Bana göre m8'in tek eksiği biraz vasat kalan kamerası. Şarjı, stabilitesi vs çok iyi. Ayrıca bir arkadaş ıvır zıvır programlardan bahsetmiş pil koruma vs gibi. Bu programları artık yeni çıkan hiç bir android cihazda zaten kullanmanıza gerek yok çünkü hepsi iyi pil süreleri sunuyor. Şöyle örnek vereyim. Yoğun olmayan kullanımla m8 ile bütün gün 3g ve wifi açık sadece gece yatarken kapalı şarjı 2 gün gidiyordu. Şu anda s5 kullanıyorum onda aynı kullanım şartlarında 1.5 gün falan gidiyor. İphone ile 3g sürekli açık olursa günü ancak tamamlar az kullanımla. Ama edge ile kullanırsan iphone'u o zaman az kullanımla 2 günü buldurursun. Ben sırasıyla 5-note3-g2-5s-m8 kullandım şimdi de s5 kullanıyorum. Bunlar içerisinde bu cihazların hepsi stabil. En düşük pil süresini 5s ve note 3 sunuyor. Sonra g2 ve s5. En iyisi m8 şarj olarak. Öte yandan kullanım anlamında hepsi gayet stabil cihazlar. Hepsinin de birbirine artı ve eksileri var. Biraz kullanım amacı ve beklenti önemli. Tabii bir de bütçe. Mesela g2 bu anlamda en iyisi.

Peki hocam siz iphone 5 imi iphone 5 c yimi öneriyorsunuz ?

Selam dostum, 5c apple için tam bir facia satış rakamlarıda ortada zaten çok fazla tutmayan bir model. 5 al derim yada biraz daha bekle 5s al. 6 çıkınca bir ihtimal fiyatları biraz daha düşer.
  • 1350 TL 'YE Arkadaşım askere gideceği için 2 aylık iphone 5s black satıyor fiyat iyimi sizde genpa garantili
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

quote:

Peki hocam siz iphone 5 imi iphone 5 c yimi öneriyorsunuz ?

Kullanmadığım bir cihaz hakkında yorum yapamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: alionderr

1350 TL 'YE Arkadaşım askere gideceği için 2 aylık iphone 5s black satıyor fiyat iyimi sizde genpa garantili

Sizmi alacaksınız hocam
    5 ve 5c aynı üründür (donanım)

5c nin arkasında plastik kapak vardır, 5'te ise o metalimsi madde. Ancak 5'lerde çizilme sorunu vardır , kasası narin, çiziliyor.

5 artık üretimden kalkıncada 5c üretime devam etti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root- -- 25 Temmuz 2014; 16:34:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theRoot7

5 ve 5c aynı üründür (donanım)

5c nin arkasında plastik kapak vardır, 5'te ise o metalimsi madde. Ancak 5'lerde çizilme sorunu vardır , kasası narin, çiziliyor.

5 artık üretimden kalkıncada 5c üretime devam etti.

Peki 5c dahamı mantıklı hocam
  • Beyler bendeki 5s sallayınca tıkır tıkır ses geliyo sizde var mı öyle bir durum

• quote:

Orijinalden alıntı: GAVURRR

Beyler bendeki 5s sallayınca tıkır tıkır ses geliyo sizde var mı öyle bir durum

Kilit tuşundan geliyor. Bütün 5S'lerde var aynı durum

• Teşekkür ederim

• Yahu bu arka planda internet yiyen uygulamalari nasil kapatiriz?
    Vallahi net paketini somurduler

• 
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.