Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (499. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kaç adam opensource kelimesini anladı şimdi bi kaç kişi sadece sen android in içine girip istedğini yaparsın bnde yaparım sıkntı deil root yap onu yap bunu yap tamam güzel ee kardeşim yazılımcı deil ben gibi anlamaz babam anlamaz kız arkadaşm anlamaz o zaman işler değişiyor ben bugüne kadar bi defa telefonumu root etmişliğim yok android e uygulama yazmak bile içimden gelmiyor artık bi tane macpro alırım iphone ile beraber 10 numara 5yıldz bu tabi benm şahsi görüşüm senin görüşüne de saygım ve katılmadan da edemiyorum open olması büyük avantaj tabiki.

Ama iphone un da bi tadına bakalım neymiş ne değilmiş o kadar insan kullanıyor bu insanlar bu kadar paraları bu cihaza nie veriormuş o gözlede bakalım. O yüzden herkesin kendi tercihi tabi=)

Baktık olmadı gider satar bi android daha alırız ;)
  • koengineer K kullanıcısına yanıt
    Komik şey. Fanatiklik yapmıyorum diyip fanatikligin dibine vurmussun da haberin yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chevanton -- 27 Haziran 2014; 17:06:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar, beniim bilgisayarımda bütün şifrelerim notpad dosyasında yazılı,
    bu dosyayı ben iphone da atmak istiyorum ama çözemedim, yardımcı olursanız sevinirim.

Not: dosyayı mail e atıp oradan telefona indirdim türkçe karakterlerde sorun oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih1441

quote:

Orijinalden alıntı: speedman

quote:

Telefonu her şarja taktığımda değil de bazen taktığımda şarjdayken ısınıyor neden olabilir

yedekleme yapıyor olabilir.hücresel veriyi kapatın

Öyle de denedim ama yine ısındı. Apple uzmanından randevu aldım bir de ona soracağım

Şarjdayken ısınması normal bir şey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O yavaşlama her cihaz için geçerli değil. Mesela htc one yada lg g2 de böyle bir sorun yoktu. Bu tarz problemlerin bir sebebi aslında samsung'un kullandığı salak touchwiz arayüzü. Fazla yüklenmiş bir arayüz olduğu için zorlanıp şişmelere sebep oluyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: iDenis

quote:

quote:

quote:

Telefonu her şarja taktığımda değil de bazen taktığımda şarjdayken ısınıyor neden olabilir

Öyle de denedim ama yine ısındı. Apple uzmanından randevu aldım bir de ona soracağım

Az bi ısınma değil ve her seferinde olmuyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Açık uygulama bıraktıysanız wi-fi açık bıraktıysanız ya da arkadşaın dediği gibi 3G açık bıraktıysanız telefon ısınır hatta havaya göre bile ısınıyo örneğin gündüz hava sıcakken evin içindeyken şarjda yanıyor telefonum geceleri balkonda şarjdeyken bir gram ısınmıyor etkiliyor her şey

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Açık uygulama bıraktıysanız wi-fi açık bıraktıysanız ya da arkadşaın dediği gibi 3G açık bıraktıysanız telefon ısınır hatta havaya göre bile ısınıyo örneğin gündüz hava sıcakken evin içindeyken şarjda yanıyor telefonum geceleri balkonda şarjdeyken bir gram ısınmıyor etkiliyor her şey

Aynı sorunu bende yaşadım ios 7 bugu. İcloud ayarlarından belgeler ve verileri kapatıpta denerseniz olur diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: TheHealer

16gb uzay grisi ekle dostum

Konu sahibi banlandı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hepinize iyi geceler. Benim touch id ile ilgili sorum olacak. Touch id her zaman aynı hızda okumuyor parmagımı bazen 3 sn bekliyor böle bir sorun yaşayan var mı?

• Cümleten selamın aleyküm. Arkadaşlar ip5s almayı düşünüyorum ama 1200-1500 arası temiz TR garantili bir 5s bulma imkanım var mıdır?

Bu arada kullanıcı yorumları, yani sizlerin telefon hakkında düşünceleri nedir? Memnun olmadığınız bir yanı var mı? Space gray modelinde soyulmalar oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: can59

Cümleten selamın aleyküm. Arkadaşlar ip5s almayı düşünüyorum ama 1200-1500 arası temiz TR garantili bir 5s bulma imkanım var mıdır?

Bu arada kullanıcı yorumları, yani sizlerin telefon hakkında düşünceleri nedir? Memnun olmadığınız bir yanı var mı? Space gray modelinde soyulmalar oluyor mu?

Telefon güzelde , o fiyata bulursan kesinlikle alma.1500 liralık kumar oynamaya gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam. Bir konuda yardımınızı isteyeceğim. Telefonda iphone ile gayet mutluylen sonra büyük ekran sevdasına kapıldım ve Htc, Samsung şimdide lg ile devam ediyorum. Fakat gözüm hep iphoneda kalmıştı ve onlarca programı satın alıp kullanmıştım. Simdi ikinci hattıma yine iphone almayı düşünüyorum. Yaklaşık 3 senelik bir aradan sonra almış olduğum daha önceki programlarımı yine kullanabilecek miyim? Bu arada 5S alıcam.

• Arkadaşlar akıllı saat almak istiyorum. İnternette cookoo smartwatch gördüm hoşuma gitti. Alıp kullanan veya başka bir saat kullanan var mı yardımlarınızı bekliyorum

• Arkadaşlar şarj konusunda Sony Xperia Z2 ile karşılaştırabilir misiniz ? Çok mu geri de İphone 5s ?
  • mandrake M kullanıcısına yanıt
    Appstore kimliğin ve şifren duruyorsa kullanabilirsin tabii.

• beyler apple kimliği kaydedemiyor muyuz. appstoredan bişey indirirken sürekli şifre istiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bundeskanzler

beyler apple kimliği kaydedemiyor muyuz. appstoredan bişey indirirken sürekli şifre istiyor.

Touch ID kullan

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

O yavaşlama her cihaz için geçerli değil. Mesela htc one yada lg g2 de böyle bir sorun yoktu. Bu tarz problemlerin bir sebebi aslında samsung'un kullandığı salak touchwiz arayüzü. Fazla yüklenmiş bir arayüz olduğu için zorlanıp şişmelere sebep oluyordu.

markası olmayan netbookta 2.2 froyo kullandım yavaşlama yoktu... iSheepler eski SAMSUNG kllanıcısı olduklarını belli ediyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

O yavaşlama her cihaz için geçerli değil. Mesela htc one yada lg g2 de böyle bir sorun yoktu. Bu tarz problemlerin bir sebebi aslında samsung'un kullandığı salak touchwiz arayüzü. Fazla yüklenmiş bir arayüz olduğu için zorlanıp şişmelere sebep oluyordu.

markası olmayan netbookta 2.2 froyo kullandım yavaşlama yoktu... iSheepler eski SAMSUNG kllanıcısı olduklarını belli ediyorlar...

Ben de eskiden samsung kullandım, halen de severim aslında samsung'u ama çözemediler işte bazı sorunları bir türlü.

• 
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.