Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar pazartesi günü yapılan WWDC 2014 etkinliğinde Apple'ın kendi cihazları için hazırladığı duvar kağıtları çok güzel olmuş , tavsiye ederim.

hepsini tek linkte topladım.

buyrun

indirme linki :http://turbobit.net/hwc7zr3390k6.html

alternatif link : http://www.hitfile.net/HsOi
  • quote:

Orijinalden alıntı: barocker

arkadaşlar pazartesi günü yapılan WWDC 2014 etkinliğinde Apple'ın kendi cihazları için hazırladığı duvar kağıtları çok güzel olmuş , tavsiye ederim.

hepsini tek linkte topladım.

buyrun

indirme linki :http://turbobit.net/hwc7zr3390k6.html

alternatif link : http://www.hitfile.net/HsOi

Tsekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kanoute K kullanıcısına yanıt
    Hocam yer imlerindeyse, adres çubuğuna tıklayınca aşağıdaki gibi çıkıyor bende.. Şifreli halini aldıysanız yer imlerine şifre de sormuyor..

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• Arkadaşlar safariden donanımhabere giremiyorum modem ara yüzü direk çıkıyor. Başka siteye girişte bu sorun yok.

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi General. -- 5 Haziran 2014; 12:00:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih1441

Telefonu gold'dan alan var mi ? Serviste sorun cikar mi ordan alsam

Gold adini duydunmu uzaklas abi sakin alma verdigin paraya acirsin sonra kendine soversin

ess elektronin die bi servis olusturmuslar golda ait oraya gonderiorlar seni ama cozum yok :)

Ben oradan samsung mega aldim basim agridi sen o hataya dusme

• bim bamm bom çok şükür dostlarr benim de artık iphone goldum varr
  • Arkadaşlar telefonu sallayınca çık çık diye ses çıkıyor tuş açma kapama düğmesinden sizde de böylemi ?
  • Batman007 B kullanıcısına yanıt
    evet üst düğmeden ses çıkıyor bu gayet doğal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman007

Arkadaşlar telefonu sallayınca çık çık diye ses çıkıyor tuş açma kapama düğmesinden sizde de böylemi ?

hocam bnde de var aynı sorun aslında ben sorun etmedım sende etme enıstemde de var yıne aynı
    ıphone 5 lerde kılıt tusu bozulma sorunu vardı sanırım sertlıkten oturu ondan hfıf kasıtlı gevsek yapılmıs
  • Batman007 B kullanıcısına yanıt
    hocam bu başlıkta 91381293821 kez konuşuldu heralde. evet normal herkesin öyle
  • 5S Black Grey 16GB ile aranıza katıldım.
  • Valla üstad sayıyı görünce hakkaten saydı heralde dedim güldüm inanki....

• sergeant43 S kullanıcısına yanıt
    saysam bu kadar çıkardı heralde
  • Alacaklar beklesin bence ne kaldı şurda iphone 6 ya :)
  • Evet kuvvetle ihtimal....en güzeli teferruatla uğraşmayıp bu harika cihazın tadını çıkarmak .Önceden telefon kullanmıyormuşuz

• Arkadaşlar ne olacak bu iphone un sarjı

2 senedir iphone a geçmek için bekliyorum,2 sebep vardı biri aptal klavyesi ki ios 8 ile swiftkey geliyor artık bu sorun değil.Diğeri ise sarj süresi

Çevremdekiler yok parlaklık kısıyor yok 3g kapatıyor çırpınıyor bir gün kullanmak için,bende galaxy s3 var allahın belası cihazın tek iyi tarafı sarjı.3000 mah batarya var 1 gün ne yaparsam yapayım bitmiyor. Sizlerin sarjları nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: enevre

Alacaklar beklesin bence ne kaldı şurda iphone 6 ya :)

hocam şu bir haftaya amerikaya gitme durumum var iphone 5s mi alsam karar veremedim,açıksası htc m8 in falan fiyatı iphone a göre çok daha pahalı (yanlış bakmadıysam tabi)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar selam
    iphone 5s için taşınabilir şarj cihazı arıyorum. ufak olması ve hızlı şarj etmesi önemli. alıp kullandığınız iyi bir ürün var mı ?

mesela bu iş görür mü ?
    http://www.hepsiburada.com/liste/case-4u-tasinabilir-sarj-cihazi-2200mah-siyah-cep-telefonu-tablet-mp3-fotograf-makinesi/productDetails.aspx?productId=telsarjcs4u22mhsi&categoryId=60004584

• LegendM kullanıcısına yanıt
    hocam, yazınızda biraz abartma sezdim kusura bakmayın.. galaxy s3'ün şarjı "1 günde ne yaparsam yapayım bitmiyor" diyorsanız, 5s'i 3 gün falan kullanırsınız heralde.
    etrafınızdaki 5s kullanan arkadaşlar muhtemelen çok aktif kullanıyorlar telefonu 3g, oyun vesaire...
    ben 1 günü çıkaramamayı bırakın, ertesi gün en kötü 20%-25%'te şarja takıyorum 7 aydır kullandığım 5s'i...
  • Onurel kullanıcısına yanıt
    Hocam m8 hiç alma çok kaba bir telefon her tarafı kasa olmuş telefonun valla bekleyin bence ekimin başında alırsınız elinizdeki telefon idare edecek şekildeyse hiç değiştirmeyin çünkü pişman olabilirsiniz keşke demezsiniz :)
  • 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.