Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (482. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar internetten çok güzell bir wallpaper indirdim bunu iphone nasıl atıp duvar kağıdı oalrak kullanabilirim? (itunes 11 yüklü)

google dan araştırdım çok karıışık anlatmışlar,
  • Safari tarayıcıda reklamları engelleyen bir yazılım var mı iphone ve ipad için

****er sadece MacBook safari için var diye okudum.

Chrome a mı geçecez illaki

Teşekkür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sol_ak

arkadaşlar internetten çok güzell bir wallpaper indirdim bunu iphone nasıl atıp duvar kağıdı oalrak kullanabilirim? (itunes 11 yüklü)

google dan araştırdım çok karıışık anlatmışlar,

Önemi nerden indirdiysen iphone dan gir indir ?
  • Bir kampanya denk getiremedik. Beklemedeyiz 5S almak için :) Telefonun fiyat düşmüyor arkadaş, tamam genel olarak fiyatı pek düşmeyen bir marka ama 6 ay önce de Vatan'da 1999'du, şimdi de aynı. 6 ayda hiç mi fiyat değişmez ya :)
  • Metal ile birlikte bakalım neler olucak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sparcoo

arkadaşlar selam
    iphone 5s için taşınabilir şarj cihazı arıyorum. ufak olması ve hızlı şarj etmesi önemli. alıp kullandığınız iyi bir ürün var mı ?

mesela bu iş görür mü ?
    http://www.hepsiburada.com/liste/case-4u-tasinabilir-sarj-cihazi-2200mah-siyah-cep-telefonu-tablet-mp3-fotograf-makinesi/productDetails.aspx?productId=telsarjcs4u22mhsi&categoryId=60004584

Ben dünhttp://www.sehirfirsati.com/deals/tum-turkiye/gg-otes-bilisim-42/39875393?p=1&nlp=&CID=TR_CRM_1_0_0_156&a=1668&utm_source=newsletter&utm_medium=email&sid=2e6f38ea-f86b-4122-9f31-89880535eec3&division=tum-turkiye&uh=cdf4b180-55a9-47c6-b0bd-c80f2ec4ccaf&date=20140506&sender=rm&s=body&c=deal_title&d=deal-page&utm_campaign=gg-otes-bilisim-42-39875393 şunu aldım.Tabi henüz elime ulaşmadı ama eğer bir üçkağıtçılık yoksa bence fiyatı gayet makul ve o senin sorduğundan ebat olarak biraz büyük herhalde.

• Bende inşallah yarin aliyorum telefonu. Alinca kac saat sarja takmaliyim

• arkadaşlar ben de 1-2 hafta içerisinde yeni telefon almayı düşünüyorum aklımda m8, 5s ve nexus 5 var. içlerinde beni en çok kendine çeken iphone. tasarımı olsun, hızı olsun, kamerası olsun gerçekten çok hoş. fakat kafamı en çok yoran da iphone un bataryası. kimi yerlerde okuduğum yazılarda kullananlar, 3g, wifi açık yoğun kullanımda 4 saati geçirmediğini söylüyor, bazıları ise oyun oynarken 45 dakika - 1 saat içerisinde şarjın bittiğini söylüyor. tabii ne derece doğrudur bilemem, bu yüzden siz kullanıcılardan fikir almak istiyorum. iphone alırsam bataryası 3g (evdeyken wifi) açık ve internet-whatsapp kullanımında kaç saat götürür ? oyun pek oynamam fakat internet ve whatsapp'i çok kullanırım ve müzik de dinlerim. 3g-wifi kapalı halde müzik dinlerken kaç saat götürür onu da belirtebilirseniz sevinirim.
  • elinizdeki telefonun değerini bilin beyler, iphone 5 sahibi olarak söylüyorum.

bizim a6 çipin L3 belleği bile yok, L2 belleği 1 mb iken;
    a7 64bit desteği ile L3 4mb, L2 1 mb

düşünün artık gücü, inanılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harungs1905

quote:

Orijinalden alıntı: sparcoo

arkadaşlar selam
    iphone 5s için taşınabilir şarj cihazı arıyorum. ufak olması ve hızlı şarj etmesi önemli. alıp kullandığınız iyi bir ürün var mı ?

mesela bu iş görür mü ?
    http://www.hepsiburada.com/liste/case-4u-tasinabilir-sarj-cihazi-2200mah-siyah-cep-telefonu-tablet-mp3-fotograf-makinesi/productDetails.aspx?productId=telsarjcs4u22mhsi&categoryId=60004584

Ben dünhttp://www.sehirfirsati.com/deals/tum-turkiye/gg-otes-bilisim-42/39875393?p=1&nlp=&CID=TR_CRM_1_0_0_156&a=1668&utm_source=newsletter&utm_medium=email&sid=2e6f38ea-f86b-4122-9f31-89880535eec3&division=tum-turkiye&uh=cdf4b180-55a9-47c6-b0bd-c80f2ec4ccaf&date=20140506&sender=rm&s=body&c=deal_title&d=deal-page&utm_campaign=gg-otes-bilisim-42-39875393 şunu aldım.Tabi henüz elime ulaşmadı ama eğer bir üçkağıtçılık yoksa bence fiyatı gayet makul ve o senin sorduğundan ebat olarak biraz büyük herhalde.

Teşekkürler hocam. Bir inceleyim. Fiyat makul

• Muziklerimi actigimda alfabe sirasi gozukmuyor direkt internet sayfasindaymis gibi cubuk var sadece daha dun boyle bir sorun yoktu ne yapabilirim?

• Urunu alali 1 hafta oldu :) Ben de alirken sarj konusunda cok endiseliydim :) su an iyiki aldim diyorum sarji cok iyi bence ortalama bir bir bucuk saat oyun oynarim edge full acik arada 3g yide aciyorum.full internette geziyorum facebookta takiliyorum whatsapp a surekli bakiyorum parlaklik ortada sarjim %30 %35 kaliyor 2.gune ustelik :))Kesinlikle tavsiye ederim bir kac ornek resim koyuyorum ilk resim bugune ait sarjim %57 de 2.resimdekinde ise nerdeyse full oyun izledim ve youtube takildim.

• Benim bir sorum olacak mail kutumda hem Hotmail,hem şirket mailime düşen mailler sildikten sonra tekrardan geliyor.Hep yapmıyor bunu ama ara sıra tekrarlıyor
  • Beni de ekleyin hocam
    Iphone 5s silver 16 gb

• quote:

Orijinalden alıntı: semih1441

Bende inşallah yarin aliyorum telefonu. Alinca kac saat sarja takmaliyim

Cevap yok mu

• quote:

quote:

Bende inşallah yarin aliyorum telefonu. Alinca kac saat sarja takmaliyim

Cevap yok mu

2-3 saat yeterli olacaktır.
  • Ya arkadaslar dun test amacli 10 sarjla yattim sabah baktim sarj bitmis cihaz acilmior

sizce uyku modundayken gece bu kasar sarj yemesi normalmi 2 ay olmadi daha alali

• Maalesef şarj olayı bende sorun olmaya başladı. 4g ve LTE açıkken 1 günü çıkarmıyor. Sabah 8 de şarjdan alıyorum öğlen 3-4 gibi şarj 30 lara geliyor. Toplam 3-4 saatlik bir kullanım gösteriyor telefon. Şarj kütür kütür azalıyor bu aralar. Akşam geç saatlere kadar kullanmak için gün içinde bir yerde en az 30 40 dakika şarj etmem gerekiyor.

• Arkadaşlar %100 şarj ettikten sonra ilk defa böyle birşey görüyorum, sebebi nedir ve nasıl düzelir?

• Yeniden sarj ettigimde duzelir.

• 
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.