Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence efektleri kapatmaniza gerek yok etkilemez gibi o kadar çünkü icinde ayri bir sensörü oldugu icin efektler işlemciye cok yük bindirmiyor pili iyi ama bendede sabah cikarim aksam 5 e kadar toplasan 1 saat wifi acik olur aksam hepwifi de baglanirim yeter mi diye şüphem vardida yeter galiba
    Birde kamerasindan memnunmusunuz ve ekran boyutu bi zamandan sonra küçük kaliyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enevre

Bence efektleri kapatmaniza gerek yok etkilemez gibi o kadar çünkü icinde ayri bir sensörü oldugu icin efektler işlemciye cok yük bindirmiyor pili iyi ama bendede sabah cikarim aksam 5 e kadar toplasan 1 saat wifi acik olur aksam hepwifi de baglanirim yeter mi diye şüphem vardida yeter galiba
    Birde kamerasindan memnunmusunuz ve ekran boyutu bi zamandan sonra küçük kaliyormu

Ben camerasindan oldukca memnunum.Ekran boyutu benim icin en ideal olani iPhone 5s'in ekran boyutu.Cok buyuk bir adam bacagi boyunda buyuk ekranli telefonlari sevmiyorum.Telefon dedigin cebe sigmali.Ekran boyutu tam benim istedigim gibi.Buyuk ekran seviyorsaniz onu bilemem.Birazdan telefonumla cekilmis bir resim ornegi yayinlayacagim burda.Ben camerasindan oldukca memnunum.Ekran boyutu benim icin en ideal olani iPhone 5s'in ekran boyutu.Cok buyuk bir adam bacagi boyunda buyuk ekranli telefonlari sevmiyorum.Telefon dedigin cebe sigmali.Ekran boyutu tam benim istedigim gibi.Buyuk ekran seviyorsaniz onu bilemem.Birazdan telefonumla cekilmis bir resim ornegi yayinlayacagim burda.Bir sitede arastirmistim,Parallax efektinin kapatilmasi da faydaliymis ki.Ben memnunum cunku telefonu menu gecisleri arasinda daha hizli tepki veriyor ve inanin bana yag gibi akiyor.

• Kronossus kullanıcısına yanıt
    Telefon güzel ya zaten ios 8 de gelecek dahada güzel olur gerci o iphone 6 ile eylülde dagitilmaya baslar kullaniciya :)

• Dostum iMessage'i kullandigin Apple ID'nle aktif edebilirsin.Hesap bilgilerini gir ve ileri de zaten talimatlar basit ve anlasilir.Tek seferde yanlis hatirlamiyorsam 250 MB boyutunda dosyalar gonderilebiliyor.
  • Yabanci sitelerde ve ortaya cikan soylentiler iPhone 5S ile iPhone 6 arasinda cok fazla fark olmayacagi yonunde.Yalniz Apple bu sefer yine 2 tane model cikaracakmis.Birinin ekrani daha buyuk olacakmis,digerinin de ekrani buyuk olacak ve Full HD olacakmis.Bilmiyorum ama iPhone 6 ciktiginda cok yuksek fiyatlarla cikabilir.iPhone almayi dusunuyorsan benim kisisel tavsiyem iPhone 6'nin cikmasini beklemendir.Yine de karar senin.
  • Kronossus kullanıcısına yanıt
    Haklisin aslinda 3 ay daha beklenir acelem yokda zaten o kadar parayi denklestirirsek belki iphone 6 yi alabilirim ama apple genelde cok yuksetlmez fiyatlari 2200 u gecmez gibi :)

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Hocam, ben zaten ilk mesajımda " renkler, zevkler tartışılmaz" demiştim. Arkadaş ya gerçekten görmedi ki imkansız. Yada kavga çıkarmak istiyor. Neyse hayırlı günler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

gold 32 alıcaktım ama bitmiş o yüzden black almıştım

Iyi etmişsin işte.

• @enevre Umarim cok pahali olmaz.Bir cok forum gezdim sunu anladim ki tek goze carpan fark ekranla ilgili yeni gelistirmeler.Camera genel olarak yine bir onceki modellerden cok farkli olmayacakmis.

@Fenerbahce1299 Eklemeyi unuttum.iMessage iPhone kullanicilariyla ucretsiz mesajlasma,icerik paylasimi sagliyor.Guzel ve eglenceli bir uygulama.
  • Itunneste bazi oyunlar internet gerektiriyor diye biliyorum. Bu intermet gerektirenler itunneste uyari vererek yaziyormu indirmeden once ? Ben mesela dark knight rises ve gta almak istiyorum. Birde oynayan varsa gta vice city mi yoksa san andreasmi almaliyim ?

• Bende de GOLD var.Cok begenerek aldim.En azindan farkini belli ediyor.Altin renge erkek adama yakismaz diye sacma sapan gereksiz tartismalara girerek birbirinizi uzmeyin.O zaman altin rengi olanlar erkek degil.Daha bu mantikta insanlar var mi ya? Ustelik telefon altin renginden daha cok sampanya rengine yakin.Sapsari degil yani.
  • eren..34 kullanıcısına yanıt
    ya black asil renk asla pişman olmadım tabiki de ben gold un önüde sarıdır diyodum beyaz gitmemiş önyüze o yüzden şimdi kafam rahat
  • Batman007 B kullanıcısına yanıt
    ekstradan yazmıyor hocam ama zaten oyunu görünce anlıyosun net gerektirirmi gerektirmez mi diye örenğin clash of clans gibi battle camp gibi oyunlar pvp ve strateji çoklu oyunculu oyunlar internet istiyor
    Güzel kardeşim gördüm. Ama senin dediğin öyle bişey değil. Renkler ve zevkler tartışılma diyorsan o zaman devamında ben goldu sevmiyorum siyahı seviyorum dersin saygı duyarım. Gelmişsin yok kız rengi yok erkek rengi diye kanı oluşturuyorsun ona kızdım. Öyle diyerek biz gold kullananlara farklı bi açıdan bakmış oluyorsun. Biz bu rengi alırken güzel durduğu için aldık. Üzerinde for woman yada for man yazmıyordu..bilmem anlatabildimmi

• mrlgms kullanıcısına yanıt
    samsung da çok iyi marka lakin telefonda değil tost makinesinde ne bileyim çamaşır makinesinde o tarz şeylerde yani sağdan soldan özellik çarparak telefon mu yapılır hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe1299

quote:

Orijinalden alıntı: Trident Of Poseidon

5s gold kullananlar soyulma yaşadımı? .Soyulmaların resmini atabilirmisiniz.
    32 gb modeli kullananlar 32 yeterlimi?

Gold kullanıyorum ufacık iz dahi yok bu tamamen kullanım ile alakaı ayrıca hep siyah seven biri olarak şunu fark ettim kenarları beyaz olunca gerçekten ios 7 ile daha bir hoş güzel görünüyor ekran

ben black 32gb kullanıyorum oldukca yetiyo yaklaşık 20gb uygulama var çok fazla foto ve video çeken biriside olmadığım için gerisi öylece kalıyo hafızanın.. ama sizin kullanım şeklinize göre fazlada gelebilir yetmyedebilir hafızası

• Dusman52 kullanıcısına yanıt
    Hala anlamıyorsan ben sana bir şey demiyorum. Doğru düzgün oku artık! Bana göre kız rengidir sana göre değildir. Herkesin fikri farklıdır ve kimse KARIŞAMAZ! Hala söylüyorum; BANA GÖRE KADIN RENGI. Seni bilemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dusman52

Güzel kardeşim gördüm. Ama senin dediğin öyle bişey değil. Renkler ve zevkler tartışılma diyorsan o zaman devamında ben goldu sevmiyorum siyahı seviyorum dersin saygı duyarım. Gelmişsin yok kız rengi yok erkek rengi diye kanı oluşturuyorsun ona kızdım. Öyle diyerek biz gold kullananlara farklı bi açıdan bakmış oluyorsun. Biz bu rengi alırken güzel durduğu için aldık. Üzerinde for woman yada for man yazmıyordu..bilmem anlatabildimmi

Kesinlikle katiliyorum.Ben de rengini cok begendigim icin ve farkli oldugu icin GOLD almistim.Zaten altin degil daha cok sampanya rengi ve hala iyi ki almisim diyorum bu rengi.O yuzden GOLD kullanicilarina boyle rahatsiz edici,tahrik edici yakistirmalar yapmayin.Bu mantikta hala insalarin var olmasi zaten sasirtiyor beni.Kim neyi begeniyorsa onu alir.Hatirlamiyorum kimdi biri ''sapina kadar erkegim'' diyordu Biz de sapina kadar erkegiz kimse kimseye o yonden birsey demiyor,diyemez de!!!

Bu kadar insanın yorumuna rağmen hala fikirlerinde ısrarlısın ya bişi demiyorum sana

• Arada bir şarz ikonun yanında tekerlegimsi dönen birşey çıkıyor ve gitmiyor telefonu yeniden başlatmadıkça neden olur bu ?

• 
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.