Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kronossus

quote:

Orijinalden alıntı: Dusman52

Güzel kardeşim gördüm. Ama senin dediğin öyle bişey değil. Renkler ve zevkler tartışılma diyorsan o zaman devamında ben goldu sevmiyorum siyahı seviyorum dersin saygı duyarım. Gelmişsin yok kız rengi yok erkek rengi diye kanı oluşturuyorsun ona kızdım. Öyle diyerek biz gold kullananlara farklı bi açıdan bakmış oluyorsun. Biz bu rengi alırken güzel durduğu için aldık. Üzerinde for woman yada for man yazmıyordu..bilmem anlatabildimmi

Kesinlikle katiliyorum.Ben de rengini cok begendigim icin ve farkli oldugu icin GOLD almistim.Zaten altin degil daha cok sampanya rengi ve hala iyi ki almisim diyorum bu rengi.O yuzden GOLD kullanicilarina boyle rahatsiz edici,tahrik edici yakistirmalar yapmayin.Bu mantikta hala insalarin var olmasi zaten sasirtiyor beni.Kim neyi begeniyorsa onu alir.Hatirlamiyorum kimdi biri ''sapina kadar erkegim'' diyordu Biz de sapina kadar erkegiz kimse kimseye o yonden birsey demiyor,diyemez de!!!

Ben dedim :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dusman52 -- 6 Mayıs 2014; 14:54:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Güzel kardeşim gördüm. Ama senin dediğin öyle bişey değil. Renkler ve zevkler tartışılma diyorsan o zaman devamında ben goldu sevmiyorum siyahı seviyorum dersin saygı duyarım. Gelmişsin yok kız rengi yok erkek rengi diye kanı oluşturuyorsun ona kızdım. Öyle diyerek biz gold kullananlara farklı bi açıdan bakmış oluyorsun. Biz bu rengi alırken güzel durduğu için aldık. Üzerinde for woman yada for man yazmıyordu..bilmem anlatabildimmi

Kesinlikle katiliyorum.Ben de rengini cok begendigim icin ve farkli oldugu icin GOLD almistim.Zaten altin degil daha cok sampanya rengi ve hala iyi ki almisim diyorum bu rengi.O yuzden GOLD kullanicilarina boyle rahatsiz edici,tahrik edici yakistirmalar yapmayin.Bu mantikta hala insalarin var olmasi zaten sasirtiyor beni.Kim neyi begeniyorsa onu alir.Hatirlamiyorum kimdi biri ''sapina kadar erkegim'' diyordu Biz de sapina kadar erkegiz kimse kimseye o yonden birsey demiyor,diyemez de!!!

Ben dedim :)))

Iyi demissin dostum Adam hala israr ediyor ''Bana gore kadin rengi'' diyerek hala tahrik ediyor.Boyle sacma sapan,anlamsiz ve gereksiz dusuncede insanlar var ya diyecek soz bulamiyorum.Bu kadar kisi ve lafin uzerine israr etmesi 4 kose kutu icinde bir hayat suruyor demek.

• arkadaşlar şu telefonda, gelen uyarı seslerini değiştiremiyor muyuz? uyarı derken, mesela oyunlardan gelen (asphalt, zynga) uyarılar, ya da twitter'da favorilendi, retweetlendi uyarılarını????

bir de "sesler" menüsünün içindeki twitter sesi hangi sesi kapsıyor? ne tweet atınca ne de retweet alınca o ses çıkmıyor. ne işe yarıyor?

yeni twitter kullanmaya başladım da
  • Maxıs kullanıcısına yanıt
    ekranı dönrümeyip sabit kalmasını sağlayan şeyden mı bahsediyorsun acaba ? ya da arka planda yenileme yapan uygulamaların yenileme yaptığı zaman çıkıyor olabilir..
  • iPhone 5s'imle cekilmis resim ornekleri.Buyrun!
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: tikerboy

ekranı dönrümeyip sabit kalmasını sağlayan şeyden mı bahsediyorsun acaba ? ya da arka planda yenileme yapan uygulamaların yenileme yaptığı zaman çıkıyor olabilir..

Araştırdım 7.1 deki bir bugmuş bu app store dan herhangi bir uygulama indirdiginiz zaman bazen bu simge çıkıyor ve restart atıncaya kadar gitmiyor.Sanki arka planda sürekli veri alışverişi yapıyor gibi gözüküyor.Oto update ve arka plan veri alışverişini kapatsanızda fayda etmiyor.7.1.2 ile düzeltirler umarım.

• quote:

iPhone 5s'imle cekilmis resim ornekleri.Buyrun!

Ben telefondan resim yükleyeceğim zaman beni direk uygulamadan atıyor. Acaba sorun nedir?

• Nedenini bilemiyorum dostum.Ben o konuda sorun yasamiyorum telefondan istedigim zaman resim atabiliyorum.
  • Telefonun sol üst ucu darbe almamasına rağmen kırıldı. Kesinlikle düşmedi ve darbe almadı. Acaba garanti kapsamına girer mi?

• quote:

Nedenini bilemiyorum dostum.Ben o konuda sorun yasamiyorum telefondan istedigim zaman resim atabiliyorum.

Uzun uğraşlar sonucu yüklendi :)

• quote:

Dostum iMessage'i kullandigin Apple ID'nle aktif edebilirsin.Hesap bilgilerini gir ve ileri de zaten talimatlar basit ve anlasilir.Tek seferde yanlis hatirlamiyorsam 250 MB boyutunda dosyalar gonderilebiliyor.

Teşekkür ederim öncelikle peki fonksiyonel mi yani gerekli mi sizce whatsap tan veya normal SMS den farkı nedir ? Bir de ben şuan 1 saatlik kullanımla şarj yüzde 80, 8 saat de bekleme süresi parlaklık efekt vs hep düşün mü de o kadar uzun gitti sizde ? Bir de ben sürekli 3G açık kullanırken onunda etkisi varmıdır 5s Gold 16 gb bu arada

• gelen kutusundaki aynı kişiden gelen mesajların bazılarını silip bazılarının kalmasını istiyorum ama bu özellik ios da yok heralde doğrumu. bu tür ayrıntı şeyler android de vardı?
  • quote:

Telefonun sol üst ucu darbe almamasına rağmen kırıldı. Kesinlikle düşmedi ve darbe almadı. Acaba garanti kapsamına girer mi?

Hocam fotoğrafları yüklemeyi başardım @peruwasa12

• Ha bu arada yok kadın rengi şu bu tartışması dönmüş burada renkleri bile cinsiyetleştiren orta çağ kafası yoktur hala sanırım dimi ve çevrem de bir çok iş adamın elinde hep 5s Gold var iyi kodaman adamlar kadın rengi telefon kullanıyor eziklik dimi ıphone çıkardığı modellerde ki en farklı renk bu oldu bugüne kadar ki arkadaşım siyah kullanıyor ben Gold siyah evet güzel bir renk ancak telefonun ekranına beyaz kenar daha iyi gidiyor güzellik katıyor ayrıca home tuşu da gold da çok karizmatik sürüyor çerçeveyi kaplayan renk özellikle uzun lafın kısası tabularımız çok yok şu kız rengi bu şu o bu yakında sokağa çıkamaz duruma gelinir bu kafa ile :D benim de ön yargım çoktu ama şimdi kullanan biri olarak çok memnunum kullanmayan da hala kız rengi diye lafını yapabilir uzaktan çokta umursamıyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe1299

quote:

Dostum iMessage'i kullandigin Apple ID'nle aktif edebilirsin.Hesap bilgilerini gir ve ileri de zaten talimatlar basit ve anlasilir.Tek seferde yanlis hatirlamiyorsam 250 MB boyutunda dosyalar gonderilebiliyor.

Teşekkür ederim öncelikle peki fonksiyonel mi yani gerekli mi sizce whatsap tan veya normal SMS den farkı nedir ? Bir de ben şuan 1 saatlik kullanımla şarj yüzde 80, 8 saat de bekleme süresi parlaklık efekt vs hep düşün mü de o kadar uzun gitti sizde ? Bir de ben sürekli 3G açık kullanırken onunda etkisi varmıdır 5s Gold 16 gb bu arada

Evet,fonksiyonel.SMS den farki ucretsiz olmasi ve tek seferde yanlis hatirlamiyorsam 250 MB'a kadar dosya transferi saglanabiliyor.iPhone kullanicilariyla mesajlasabiliyorsun.Whatsapp'dan farki daha genis icerik paylasabiliyorsun.Yani whatsapp'a cok benziyor.Ben kullaniyorum eglenceli.
    En son paylastigim batarya suresini genel olarak ozetleyim.
    1.Arka planda uygulama yenileme kapali,
    2.Konum servisleri kapali
    3.Parallax efekti kapali
    4.Ekran parlakligini gunduzleri ozellikle disaridayken en fazla %50'ye ayarliyorum ve aksamlari ve geceleri %0'a cekiyorum.
    Ben de genel olarak 3G'ye bagliyim gun boyunca ya da wi-fi'ye
    1 saat 25 dakika telefon gorusmesi 20 dakika kadar iMessage 1 saate yakin muzik dinleme,bir kac resim cekme,e-mailleri kontrol etme ve cevap yazma ortalama 30 dakika kadar geriye kalan sure de Facebook ve Instagram.Oyun oynamiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: alarma

gelen kutusundaki aynı kişiden gelen mesajların bazılarını silip bazılarının kalmasını istiyorum ama bu özellik ios da yok heralde doğrumu. bu tür ayrıntı şeyler android de vardı?

Kulaktan dolma bilgiler ve hemen Androide bağlama :D hangi mesajı sileceksen üstüne basılın tut fazlası seçeneğine tıkla istediğini sil

• quote:

quote:

quote:

Evet,fonksiyonel.SMS den farki ucretsiz olmasi ve tek seferde yanlis hatirlamiyorsam 250 MB'a kadar dosya transferi saglanabiliyor.iPhone kullanicilariyla mesajlasabiliyorsun.Whatsapp'dan farki daha genis icerik paylasabiliyorsun.Yani whatsapp'a cok benziyor.Ben kullaniyorum eglenceli.
    3.Parallax efekti kapali
    4.Ekran parlakligini gunduzleri ozellikle disaridayken en fazla %50'ye ayarliyorum ve aksamlari ve geceleri %0'a cekiyorum.
    1 saat 25 dakika telefon gorusmesi 20 dakika kadar iMessage 1 saate yakin muzik dinleme,bir kac resim cekme,e-mailleri kontrol etme ve cevap yazma ortalama 30 dakika kadar geriye kalan sure de Facebook ve Instagram.Oyun oynamiyorum.

Teşekkürler bende aktif edeyim o zaman hoşuma gitti :) peki aktif etmek için wifi mi gerekli ben 3G den aktif edemedim de ?

Şarj konusun da da parallex dışında hepsini bende uyguladım ama full 3G açık 4 saati anca çıkarıyorum umarım sorunlu değildir batarya :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

3.Parallax efekti kapali

Teşekkürler bende aktif edeyim o zaman hoşuma gitti :) peki aktif etmek için wifi mi gerekli ben 3G den aktif edemedim de ?

Şarj konusun da da parallex dışında hepsini bende uyguladım ama full 3G açık 4 saati anca çıkarıyorum umarım sorunlu değildir batarya :)

3'yi surekli acik tutarsan dayanmaz batarya ve aldigin sure normal tabi cunku 3G wi-fi'den daha cok bataryayi tuketiyor sebebi kullandigimiz hat uzerinden hem hat baglantisi hem de 3G dengelenmeye calisiliyor.Dikkat edersen 3G acikken hat devamli 3 ya da 4 beyaz top arasinda gidip geliyor 5 te cektigi nadir.Aktiflestirmek icin wi-fi dene eger olmazsa birseyleri yanlis yapiyorsundur o zaman google dan iMessage nasil aktiflestiririm yazarzan cozebilirsin sorunu.iMessage,iPhone kullanicilariyla whatsapp gibi internet uzerinden mesajlasmayi saglar.Ben bazen whatsapp da gorulmek istemedigim zaman iMessage uzerinden kisisel mesajlasiyorum
    Sana tavsiyem 3G'yi ihtiyacin oldugu zaman ac yani gerektigi zaman.Bataryan sorunlu degil endise etme ;-)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

3.Parallax efekti kapali

3'yi surekli acik tutarsan dayanmaz batarya ve aldigin sure normal tabi cunku 3G wi-fi'den daha cok bataryayi tuketiyor sebebi kullandigimiz hat uzerinden hem hat baglantisi hem de 3G dengelenmeye calisiliyor.Dikkat edersen 3G acikken hat devamli 3 ya da 4 beyaz top arasinda gidip geliyor 5 te cektigi nadir.Aktiflestirmek icin wi-fi dene eger olmazsa birseyleri yanlis yapiyorsundur o zaman google dan iMessage nasil aktiflestiririm yazarzan cozebilirsin sorunu.iMessage,iPhone kullanicilariyla whatsapp gibi internet uzerinden mesajlasmayi saglar.Ben bazen whatsapp da gorulmek istemedigim zaman iMessage uzerinden kisisel mesajlasiyorum
    Sana tavsiyem 3G'yi ihtiyacin oldugu zaman ac yani gerektigi zaman.Bataryan sorunlu degil endise etme ;-)

Teşekkürler az çok tahmin ettiğim şeyler di wifi hala aktif değil aktif olunca eminim daha çok fark eder 3G şuan mecbur lazım :) iyi en azından batarya da sorun yok :D saolun yardımlarınız için.

• Maxıs kullanıcısına yanıt
    appstoredan indiriyoruz hepimiz bişeyler ama ben karşılaşmadım dediğin gibi birşeyle.. umarım dediğin gibi düzeltirler
  • 
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.