Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim. Cep telefonumu taşıdığım cebimde genellikle mp3 playerımı da taşıyorum, sanırım kılıf ekran koruyucu ikilisine alışmam gerekecek.
  • Yedaself kullanıcısına yanıt
    Kılıf ve koruyucuya tamamen karşı biriyim ,cihazın görüntü ve inceligine zarar veriyor diye lakin Apple 5s case gerçekten kalite ve görüntü olarak benim gibi düşünen birini gerçekten memnun bıraktı size de önerim bu olacak eminim kalite ve görünüşü ile sizin alismanizi koaylastiracak.Space grey ile siyah,silver ve gold ile kahverengi çok uyumlu ozllikle.İnternetten inceleme videolarina da rahatlıkla ulaşıp karar verebilirsiniz bir bakın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bnm ön kamerada dikkatli bakınca ince bir kablo geçiyo sizdede varmı bi bakın gözünüzü sevem

• quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

ücretsiz uygulama indirirken bile kredi kartı doğrulama istiyor,hatta güvenlik kodunu paramı çekecekler acaba kartımdan

bunun nedeni ne olabilir arkadaşlar appstoredan ne indirmek istesem kredi kartı doğrulama gerekli diyor,ücretsiz oyun ve uygulamalarda bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreankarali

Arkadaşlar bnm ön kamerada dikkatli bakınca ince bir kablo geçiyo sizdede varmı bi bakın gözünüzü sevem

Yok yada ben göremedim
  • beyler bu telefona ya da ios telefonlara film atmak zor mu?
  • Telefonun ön kamerasının alt kısmındaki ahizenin sol tarafında küçük kamera gibi birşey var o ne oluyor sensör mü? Ekran koruyucu jelatin orayı kapatırsa sıkıntı olur mu? Çünkü iki çeşit jelatin var elimde, birinde kapatıyor birinde kapatmıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: efsane190789

Telefonun ön kamerasının alt kısmındaki ahizenin sol tarafında küçük kamera gibi birşey var o ne oluyor sensör mü? Ekran koruyucu jelatin orayı kapatırsa sıkıntı olur mu? Çünkü iki çeşit jelatin var elimde, birinde kapatıyor birinde kapatmıyor..

o işde telefonu cevirince düşey yönlendirme var ya ona yarıyo...
  • Kasa acıklığı hafif de olsa olan var mı? bir bakarmısınız telefonun % kısmının hemen sağ yanı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

quote:

Telefonun ön kamerasının alt kısmındaki ahizenin sol tarafında küçük kamera gibi birşey var o ne oluyor sensör mü? Ekran koruyucu jelatin orayı kapatırsa sıkıntı olur mu? Çünkü iki çeşit jelatin var elimde, birinde kapatıyor birinde kapatmıyor..

o dediğin gyroscope hocam..

kameranın yanındaki sensör...

telefonla konuşurken ekranı karartır..

kapatmamasına dikkat et.. kapanmasın..şeffaf ise jelatin sıkıntı olmaz..
  • quote:

quote:

Jelatin üzerini kaplarsa sıkıntı olmaz o zaman muhtemelen?

• quote:

Orijinalden alıntı: Süper 1600

beyler bu telefona ya da ios telefonlara film atmak zor mu?

hayır çok kolay
  • arkadaşlar arama yaptıgımda dııt seslerinde yogun bi cızırtı sesi varhele telesekreter seslerinde rahatsızedecek şekilde acaba hattım kesik hat oldugundanmı kaynaklanıyo olabilir nano simle deniyimmi yada direk donanımsalmı servisemi yollayayım
  • speedman kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarı ile ortam ışık sensörü (ambient light sensor, ALS) bu dediğiniz.
  • Katibim kullanıcısına yanıt
    bana da sormuştu bi keresinde, herhangi bi para çekme söz konusu olmamalı, bende olmamıştı.
  • quote:

quote:

ücretsiz uygulama indirirken bile kredi kartı doğrulama istiyor,hatta güvenlik kodunu paramı çekecekler acaba kartımdan

bunun nedeni ne olabilir arkadaşlar appstoredan ne indirmek istesem kredi kartı doğrulama gerekli diyor,ücretsiz oyun ve uygulamalarda bile

Arkadaşım sence öyle bir şey olsa yıllardır insanlar kuzu kuzu oturup soyulmalarını mı beklerdi? O hesap senin ios hesabınla ilişkilendirildiği için kontrolünü yapıyor ve kaydediyor ki yarın bir gün aynı hesapla başka bir ios cihaz alırsan mesela ipad yada bir şekilde silinirse ona da atabiliyorsun para mata ödemeden. Yıllar önce paralı uygulamaları bir süre ios cihaz bile kullanmazsan ve sonrasında tekrar aynı apple hesabıyla girersen yine ücretsiz bir şekilde kuruyor.

• Ekle 16 gb gold

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir tane ön kameranın yanında var bir tane de ahizenin yanında var.. Bunlar farklı işlevleri var demekki.. Parlak jelatinle kaplansa bir sıkıntı olmaz heralde??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsane190789 -- 14 Şubat 2014; 18:37:54 >
  • Sonunda kararımı verip 5S aldım. Şu an burada okuduğum hiçbir sorun gözükmüyor. Gold almak istiyordum ama 1 tane kalmıştı o da açıktı o yüzden Space Grey aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

quote:

quote:

o dediğin gyroscope hocam..

kameranın yanındaki sensör...

telefonla konuşurken ekranı karartır..

kapatmamasına dikkat et.. kapanmasın..şeffaf ise jelatin sıkıntı olmaz..

gyroscope değil hocam proximity sensor. gyroscope hareketle alakalı bir sensördür amacım yanlışı düzeltmek kolay gelsin.

• 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.