Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (303. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba , konuyu takip etmekteyim uzun zamandır, 5s gold 16 gb mevcut bende de .

şimdi bendeki problem 30 ocak tarihinde gelen ios güncellemesiyle alakalı sanırım. çünkü güncellemeden sonra telefonu uyku modundan uyandırdığımda yaklaşık 10 sn bekliyor veparmak izini okumadan geri kapanıyor. bunun için klasik şifreyle giriş yapıyorum şifreyi tuşladıkdan sonrada bi 10 sn daha bekliyorum. Şİmdi bu sorun ne ile alakalı olabilir , güncelle me mi yoksa başka bşirşey mi ? BU arada telefon 2 aydır bende ve 2 ay içinde yaklaşık 10 sefer kendini yeniden otomatik başlattı ve çok nadirde olsa takılma yaptı. Teknik servislik bi durummudur bu ? şimdiden teşekkürler.
  • Oh be dünya varmış.Sıkıldım androidten.Bi 5s de ben aldım uzay grisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßadßoy31 -- 1 Şubat 2014; 15:51:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßadßoy31

Oh be dünya varmış.Sıkıldım androidten.Bi 5s de ben aldım uzay grisi fakat henüz kullanmayacağım yaza doğru anca :))

yazın kullanacağın telefonu şimdi almanın mantığı nedir
  • Beyler telefon ekran ışığını kafasına göre arttırıp azaltıyor. Neden böyle yapıyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dalgıç murat

quote:

Orijinalden alıntı: ßadßoy31

Oh be dünya varmış.Sıkıldım androidten.Bi 5s de ben aldım uzay grisi fakat henüz kullanmayacağım yaza doğru anca :))

yazın kullanacağın telefonu şimdi almanın mantığı nedir

İlla bir mantık aramak gerekir mi?
  • Bu Apple'ı seviyorum. iTunes a bağlanmıyor diye iş isteği açtım aradılar halledemediler. ingilizce biliyorsanız sizi aktariyorum dedi Stavros Kalokairinos diye biri aradı adam anlattı anlattı anlattı. sonra dedi ki cihazınızda JB varmı dedi gülerek. var dedim. ondan kaynaklı dedi. işin aslı o da çözemedi.

Sonuç olarak restore ettim cihazı sorun düzeldi. ilk iş yine jb yaptım tabii :)

Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcink

Bu Apple'ı seviyorum. iTunes a bağlanmıyor diye iş isteği açtım aradılar halledemediler. ingilizce biliyorsanız sizi aktariyorum dedi Stavros Kalokairinos diye biri aradı adam anlattı anlattı anlattı. sonra dedi ki cihazınızda JB varmı dedi gülerek. var dedim. ondan kaynaklı dedi. işin aslı o da çözemedi.

Sonuç olarak restore ettim cihazı sorun düzeldi. ilk iş yine jb yaptım tabii :)

Saygılar

Muhtemelen iki tweak çakışmıştır birbiriyle o zaman.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lSight

Beyler telefon ekran ışığını kafasına göre arttırıp azaltıyor. Neden böyle yapıyor ?

Oto parlaklık açık mı?

• Arkadaşlar ben 5s almayı düşünüyorum ve yardımınıza ihtiyacım var.
    ben 3gs den beri iphone kullanmıyorum,sebebi de devamlı jb ile uğraşmak zorunda kalmam,crackli navigasyon falan kullanamamam (tomtom,sygic gibi) her güncellemede ayrı sorun yaşamam vs
    Telefonum yurt dışı cihazdı gelecek olanda arabistandan gelecek pasaport kayıtlı olacak ve Türkiye'de kullanabilmem için jb yapmak zorundayım sanırım.
    Merak ettiğim jb den sonra görsel ve sesli anlatımlı ücretsiz (crakcli falan) navigasyon kullanabilecek miyim ve güncellemeleri yine manuel olarak kendim mi yapmak zorundayım hala ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sersabah -- 1 Şubat 2014; 16:03:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atat54

quote:

Orijinalden alıntı: lSight

Beyler telefon ekran ışığını kafasına göre arttırıp azaltıyor. Neden böyle yapıyor ?

Oto parlaklık açık mı?

Nereden bakıyoruz ?

• Bu taksitlendirmenin bitmesi kötü olmuş aslında,ben 32 gb yi nakit havale ile 2350 liraya almıştım yaklaşık taksitliye göre 100 lira ucuzdu apple case bedavaya gelmişti bir nevi ama bakıyorum da şimdi Store da tek fiyat var o da 2.449 lira.Yani anlaşılan yine satabilecekleri en pahalı fiyatı koyuyorlar ve nakit alanlar için hiç bir avantaj kalmadı haliyle.Nakit oldu diye fiyat düşer beklentisi yalan oldu şimdilik ama satışların düşeceğine inanıyorum ve bu belki firmaları indirime zorlayabilir gelecek dönemlerde.
  • Siz telefonunuza nasıl müzik atıyorsunuz ? veya itunnesden nasıl indiriyosunuz ben beceremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrawLink

Siz telefonunuza nasıl müzik atıyorsunuz ? veya itunnesden nasıl indiriyosunuz ben beceremedim

itools ile istedigin muzigi pc.den atabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

quote:

Siz telefonunuza nasıl müzik atıyorsunuz ? veya itunnesden nasıl indiriyosunuz ben beceremedim

Hocam peki orjinal müzik gibi ses kalitesi ve resim olan müzikleri nerden bulabilirim (biraz illegal oldu ama öğrenciyiz :D )

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

quote:

Hocam peki orjinal müzik gibi ses kalitesi ve resim olan müzikleri nerden bulabilirim (biraz illegal oldu ama öğrenciyiz :D )

Bu forumda korsan istemek ve paylaşmak yasak ama bildiği iyi bir site olan varsa PM atsın

• Telefonu PCye bağladığımızda şarj etmeyi önlemenin bir yolu var mı acaba?

İnternet kullanmak için trendeyim telefonu bağlayayım şarjı bitmesin dedim ama bu sefer de zaten %87 gibi yüksek bir şarjı varken yine şarj olmaya başladı
  • Arkadaşlar daha once ip5 kullanırken aldığım şarjlı kılıf ip5 tr ios 7 ile çalışıyordu. Fakat 1 hafta önce aldığım ip5 gold ile şarjlı kılıf çalışmıyor. Klasik uyumlu değil' uyarısını alıyorum ve tel şarj olmuyor. Dunya para verdik kılıfa elimizde mi patladı şimdi??

• Arkadaşlar bende iki hafta önce aldım iPhone 5s fakat son bikaç gündür ufak çaplı takılmalar yaşıyorum. Yukarı aşağı kaydırırken, home tuşuyla anasayfaya dönerken, kutucukları açıp kaparken ki animasyonlar da ufak kasmalar yaşıyorum. Programlardada oluyor, facebook, instagram vs vs.. Format attım herşeyi yaptım düzelmedi. Bunu başka yaşayan var mı acaba? Tek bensem garantiye göndercem. Cevaplarınızı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: U.

Telefonu PCye bağladığımızda şarj etmeyi önlemenin bir yolu var mı acaba?

İnternet kullanmak için trendeyim telefonu bağlayayım şarjı bitmesin dedim ama bu sefer de zaten %87 gibi yüksek bir şarjı varken yine şarj olmaya başladı

100 den aşağısı yüksek değil ; iphonedaki pilde eski pillerdeki hafıza etkisi çok az old. İçin önemsiz

• Gmail aplikasyonu çalışmıyor. App store'da indirdiğim uygulamalarda gözüküyor ama telefonda uygulama ikonu gibi bir şey yok. Uygulamayı aç diyorum ama açılmıyor, delirmek üzereyim. Yardım eder misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.