Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ilk defa 5s ten mesaj atıyorum klavyesi çok kullanışlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ConCarnage

arkadaşlar merhabalar. bugün 5s almayı düünüyorum. apple ın sitesindende alablirim aslında fakat araya haftasonu giriyor kargo vs. beklemek istemiyorum. şuan vodafone bayii nden alsam apple garantili olurmu ? yoksa brightstar garantilimi olur. yada vodafone dan aldım şans işte. bir sorunu varmış telin direk apple a yollayabilirmiyim ? apple ın sitesinden alanlar arıza olması halinde direk yollayıp full kutu yenisini alıyordu. vodafone dan alsam bu şekilde faydalanabilirmiyim ? teşekkürler.

tavsiyem online storeden alman.
  • 5S 16 GB GOLD ile bende bu kervana katıldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: alevlimeyve

quote:

Orijinalden alıntı: ConCarnage

arkadaşlar merhabalar. bugün 5s almayı düünüyorum. apple ın sitesindende alablirim aslında fakat araya haftasonu giriyor kargo vs. beklemek istemiyorum. şuan vodafone bayii nden alsam apple garantili olurmu ? yoksa brightstar garantilimi olur. yada vodafone dan aldım şans işte. bir sorunu varmış telin direk apple a yollayabilirmiyim ? apple ın sitesinden alanlar arıza olması halinde direk yollayıp full kutu yenisini alıyordu. vodafone dan alsam bu şekilde faydalanabilirmiyim ? teşekkürler.

tavsiyem online storeden alman.

ilgin için teşekkürler. fikrimi değiştirmeye başlamıştım vodafone dan alma konusunda. büyük ihtimal apple storedan alıcam bu gidişle.

• Arkadaşlar ilk defa iphone kullanıyorum geçen 5s 16 gb aldım ama 13 gb a yakın kullanılabilir alan bırakıyor onunda 1.3 gb ı nerdeyse hiçbirşey yüklemeden doldu normalmidir ?

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: CeYCeY_45

Ilk defa 5s ten mesaj atıyorum klavyesi çok kullanışlı

bende bir türlü alışamadım. büyük ekranlı cihazdan geçince parmaklarım hep yandaki tuşlara değiyor. hele z tuşu öldürüyor beni, ona basıcam diye hep shift tuşuna basıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem.IX

quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

Beyler güzel ve güncel bir dizi uygulama önerisi olan var mı? Özellikle yabancı dizileri direkt izlemek veya indirmek için.

direkt safari'yi ac bul bi site uygulamalar hep parali gereksiz bence.

Dizimag'dan sonra site kalmadı adam akıllı.

Aynen bende arıyorum.Dizimag efsaneydi :(

• melihcskn M kullanıcısına yanıt
    normal dostum merak etme
  • Beyler ben iphone kullanmıyorum ama bilgilendiriyim yinede sizleri bilmiyorsanız :) Eğer marketten çok uygulama satın alıyorsanız encard'da appstore ve googleplay storeda %50 indirim var. ( bi süre sonra paranın yarısını iade ediyorlar.)
  • Arkadaslar iphone 5s 64 gb acaba ikinci el alımı ne kadar bilgisi olan var mı cihaz yurt içi vodafon cıkıslı 1 haftalık cihaz uzay grisi ?

• satın aldığım bir uygulama var. ama pişman oldum. iade etmek istiyorum. zaten çekememişler parayı limit olmadığı için.
    5.49 tl borcunuz var diyor.
    bunu iptal etme şansım var mı? iphone dan silsem uygulamayı.iade etme şansım var mı?

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanoute -- 31 Ocak 2014; 18:12:18 >
  • http://www.yabancidiziizle1.com

Alternatif olarak iş görür...
  • Arkadaşlar online store da yurtdışındaki apple store lar gibi destek veriyor mu örneğin telefonda bir sorun olunca apple store a gidip değiştiriyordum online store da yapıyor mu bunu türkiyede
  • Arkadaşlar yakın zamanda 5s alıcam ama rengi konusunda kararsızım gold mu space grey mi önerirsiniz siyahta ve goldda soyulma olayı varmı ?

• çok karışık :(
  • Arkadaşlar 7.05 gelmiş yükleyeyimmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak.

Biraz önce çağrı merkezinden vodafone'dan ardı ardına gelen aynı mesajları engellettirdim. Görevli kız da telefonunuzu kapatıp açın dedi ama şu an telefonu açınca pin kodunu giriyorum tanımlanıyor olarak gözüküyor ama dakikalarca öyle kalıyor. Operatörün yaptığı işlemle mi alakalı yoksa telefonla mı? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ailinel -- 31 Ocak 2014; 19:48:27 >
  • -hay@let- kullanıcısına yanıt
    Onceki sayfalarda yorumum var bu konu ile alakali.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mp4 formatında bir video nasıl atarım telefona?

internette okuduğum kadarıyla itunes ile sorunsuz olması lazım ama itunes'a bile aktaramıyorum parçayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MK*

mp4 formatında bir video nasıl atarım telefona?

internette okuduğum kadarıyla itunes ile sorunsuz olması lazım ama itunes'a bile aktaramıyorum parçayı.

iTools kullan

• 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.