Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tabi tabi öyledir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grezimonk -- 27 Ocak 2014; 18:07:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionhearts

quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

Evet hepimizde var inkar ediyoruz, biz böyleyiz işte 2000 küsür liramız var nasıl çarçur ederiz derdindeyiz.
    Ikide bir aynı şeyi ulaşamadığımız bir telefonun konusuna bırakıp gitmiyoruz ama çok şükür.

Dont feed troll. Forumun resmi trolü o hocam dikkat edersen kimse cevap yazmaz ona kendi kendine takılır gider. Sende yemleme gerek yok.

Adamın son attığı resme bak ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• klasik iSheep cevabı...
  • impreza2004 İ kullanıcısına yanıt
    Şu an dışarda olduğum için videoyu açamadım, eve geçtiğimde araştırıcam tekrar

Ama teorik olarak ben 4g'nin 4,5g şebekesinde de çalışabileceği konusunda ısrarcıyım (3g-3,5g ilişkisi gibi). Yoksa ismi 4,5 değil 5g olurdu. Tabi bilimsel bir veri sunmadığım sürece bu durum benim kişisel fikrim olarak kalacak. Dediğim gibi bu olayı eve geçince detaylıca araştırmaya çalışıcam

• schumici kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de LTE alt yapısı var sadece aktif değil avea ve vodafone beceremediğinden geciktiriyorlar... 4.5G ise mevcut LTE onu destekliyor... 5G başlarken bizdeki sabotatoj oparatörleri yüzünden 4G bile başlayamıyor...
  • 1,5 aydır uzay grisini kılıfsız kullanıyorum soyulma yok ön arka jelatinli

• şu soyulma muhabbetinden sonra uzay grisi almaya karar verdim. ön ve arkayı jelatinle kaplatırsam sanırım sorun olmaz. gold gönlümden geçiyordu ama ne bilim birden uzay girisi diye düşünmeye başladım. laciverti andırmıyor değil mi? hiç hoşlanmıyorum telefonda koyu lacivertten.
    bu araa kısmet olursa yarın alacağım ben. 32 gb
  • yeniyurt06 Y kullanıcısına yanıt
    jelatinsiz kullanırsan soyulma var... asla dik olarak düşürme... köşelerden darbe alırsa içeri göçük oluyor... sertleştirmeden kullanılırsa bu normal tabi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: atat54

quote:

Orijinalden alıntı: RauLgs21

yahu uzay grisi mi alsam ne yapsam? :D gold çok çekici geliyordu bana ama birden uzay grisi daha mı güzel düşünüyorum :D
    sizceeeeeeeee

Silver

yok kardeş onu alırdım ama almaya silver olanı 5 iş günü içinde geliyor :D o yüzden o elendi. yoksa güzel aslında
  • grezimonk kullanıcısına yanıt
    destekliyo olabilir ama mesele aradaki hız farkı nerden baksan 7 kat
  • Note 3 ' ü 5s ile başa baş takas etme gibi bir niyetim var ama sizce değer mi ? daha 1 ay ya oldu ya olmadı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrawLink

ıphoe 5s space gray aldım ancak koruma konusunda çok kararsızım. Space gray kullananlar telefonunu nasıl koruyor ?

Ben komple jelatınle kaplamak istiyorum on arka ve yanlar. korurmu yoksa illa kılıf şart mı.

Yardımınıza muhtaçım linkli olursa çok makbule geçer tşkler :)

Alıntı dostum komple body guard kapattım fakat kasaylayan şerit arasındaki inçe kısımları kaplıyamıyorsun ve ne yazıkki oraları çiziliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: malahit

quote:

Orijinalden alıntı: CrawLink

ıphoe 5s space gray aldım ancak koruma konusunda çok kararsızım. Space gray kullananlar telefonunu nasıl koruyor ?

Ben komple jelatınle kaplamak istiyorum on arka ve yanlar. korurmu yoksa illa kılıf şart mı.

Yardımınıza muhtaçım linkli olursa çok makbule geçer tşkler :)

Alıntı dostum komple body guard kapattım fakat kasaylayan şerit arasındaki inçe kısımları kaplıyamıyorsun ve ne yazıkki oraları çiziliyor

Kapak kullanmak şart yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: KAHVECİİ

Note 3 ' ü 5s ile başa baş takas etme gibi bir niyetim var ama sizce değer mi ? daha 1 ay ya oldu ya olmadı..

Benim şahsi fikrim ben note 3 kullanamazdım herhalde. öyle bir ihtimaliniz varsa 5s le takas edin derim.
  • grezimonk kullanıcısına yanıt
    yazdığınızı doğru mu anladım, sizde 4g destekleyen telefonların 4g hız limitine kadar 4,5g şebeke yayını yapan istasyonlarda çalışacağını düşünüyorsunuz değil mi?

şu an nette araştırıyorum, 4g destekleyen cihazın haliyle 4,5g hızına çıkamayacağını belirtiyor herkes ama 4,5g şebekede 4g destekleyen telefonun 3g'de takılı kalacağını beyan eden hiç bir veri yok
  • Aynen kardeşim ben silver olanını aldım kafam rahat çünkü digerinde sürekli bakıyordum çizik yerlerine

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarji nasil gidiyor telefonun 3G acikken ?

• impreza2004 İ kullanıcısına yanıt
    7 kat fark olan 3.5G LTE testlerindeki değerler Avrupa ( bence boş geç Avrupayı... ) Japonya ile benzer... avea ve vodafone olmasa BTK çoktan onaylamıştı...
  • Arkadaşlar bir şey soracağım . Telefonu aldıkdan 14 gün içerisinde telefona ne olursa olsun değişim hakkımız var mı ? Herhangi birşeyde
  • Arkadaşlar home tuşuna basmadan parmağınızın ucuyla hafif hafif hareket ettirince oynuyormuş gibi oluyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.