Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda aldim telefonu bugun. Boyut olarak note 3den sonra biraz kucuk geldi ama alismak zaman almayacak gibi ayrica ilk ios deneyimim ve sanirim farkli bir akiciligi var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mybo37

quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

Arkadaşlar merhaba...

Yakın zamanda 5s almayı düşünüyorum.
    Sarı ekran sorunu olan telefonu nasıl anlarım?
    Bir konuda görmüştüm, bir arkadaş hatalı olan serinin seri numara başlangıcını vermişti.(Örneğin: F22 ile başlayan seriler sorunlu gibi.)
    Şimdi bulamıyorum bilen var mı?

Evet benimki de F2......... Şeklinde seri No lu..

Yani F2 ile başlayanlar sorunlu seri mi hocam?
  • byzamane kullanıcısına yanıt
    Ben S2'den geçtim yani 4.3"ten 4"e düştüm pek farketmedi hiç aramadım büyük ekranı. Aksine daha rahat tek elle rahatlıkla kullanılabiliyor daha hakim oluyorsun makinaya.
  • yarın inşallah 32 gb alacağım. uzay grisi almaya karar verdim.
  • Arkadaşlar aranızda şu ürünü kullanan var mı?

http://www.spigen.com.tr/iPhone-5-Screen-Protector-GLASt-NANO-Slim-Premium-Tempered-Glass,PR-354.html

Bunu kullanırken illaki kenar koruyucu kullanmak şart mıdır merak ediyorum çünkü sitede şiddetle tavsiye ediyorlar. Hiç sevmiyorum arka koruma kenar korumalarını. Ön cam arka film bu şekilde kullanılır mı sağlıklı olur mu?
  • Apple iPhone 5s [ANA KONU]
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Renk konusunda fikir verir umarim almal isteyenlere.

• cihaza kurulum yapamıyorum 4s ten wifi bağlantısı sağlıyorum ama 5s ten olmuyor birileri yardımcı olabilir mi acaba
  • Arkadaşlar telefonun üstteki açma-kapama tuşundan ses geliyor, bu herkesde var fakat arkadaşımda o tuşu parmağımızla sabitlediğimizde ses kesiliyor, bende ise içten yine tıkırtı geliyor. Sizde nasıl? Bir de teknosa dan aldım yarın değişim istemeyi düşünüyorum, olumlu dönüş aır mıyım sizce?
  • ya bir şey soracaüğım: benim bilgisayarım yok. bu aleti sağlıklı kullanabilmek için illa bilgisayara ihtiyaç var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pridedawson

Arkadaşlar telefonun üstteki açma-kapama tuşundan ses geliyor, bu herkesde var fakat arkadaşımda o tuşu parmağımızla sabitlediğimizde ses kesiliyor, bende ise içten yine tıkırtı geliyor. Sizde nasıl? Bir de teknosa dan aldım yarın değişim istemeyi düşünüyorum, olumlu dönüş aır mıyım sizce?

Bazı makinaların ses tuşları da gevşek oluyor güç tuşu kadar olmasa da... Onları da kontrol etmende fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serdarowsky -- 27 Ocak 2014; 22:49:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdarowsky

quote:

Arkadaşlar telefonun üstteki açma-kapama tuşundan ses geliyor, bu herkesde var fakat arkadaşımda o tuşu parmağımızla sabitlediğimizde ses kesiliyor, bende ise içten yine tıkırtı geliyor. Sizde nasıl? Bir de teknosa dan aldım yarın değişim istemeyi düşünüyorum, olumlu dönüş aır mıyım sizce?

Bazı makinaların ses tuşları da gevşek oluyor güç tuşu kadar olmasa da... Onları da kontrol etmende fayda var.

Yok hocam onlar sabit. Ses üstten geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RauLgs21

ya bir şey soracaüğım: benim bilgisayarım yok. bu aleti sağlıklı kullanabilmek için illa bilgisayara ihtiyaç var mı?

hayır hocam pc olmadanda kullanırsınız
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba...

Bir konuda görmüştüm, bir arkadaş hatalı olan serinin seri numara başlangıcını vermişti.(Örneğin: F22 ile başlayan seriler sorunlu gibi.)

Kim söyledi ki bunu? Çok merak ettim doğrusu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Serdarowsky

quote:

Yok hocam onlar sabit. Ses üstten geliyor.

O zaman başka bişey bendeki güç tuşunu tutarsam ses kesiliyor. Bu arada forumdan bi mesaj geldi az önce o arkadaş sormasa farkında değildim ama telefonumda sağ üst köşeden kasa açıklığı var.
    Tuş sesini görmezden geldim, bunu da takmıyorum Nokia 5800'den alışkınım kasa açıklığına ama hayırdır inşallah bunlar nazarlık olur da başka bişeyle karşılaşmam

• quote:

Orijinalden alıntı: schumici

hocam araştırdığım kadarıyla sistemlerin standart halleriyle aralarında o kadar fark yok.

turkcell'in o 900mbps dediği hızlar standarttan çok farklı şartlarla elde edilmiş, 3 modemin aynı anda yayın yapmasıyla elde edilmiş ve stabilitesi yok (seri bağlama gibi düşünün)

ortalama olarak 3g 15mbps, 3,5g 45mbps, 4g 100mbps, 4,5g 300mbps hız limitine sahip. bunlarda tek terminalle elde edilebilen standartlar. avea 3 taşıyıcı 3 terminal ile 450mbps hızı görebilmiş zorlayarak. turkcell iyice uçmuş zaten o iyice extreme işe girişmiş. standart anlamda öyle bir hız elde edilmesi mümkün değil.

shiftdelete.net editörünün şöyle bir yoruma denk geldim;
    Belli bir hızın üzerinde elde edilen skorlar, çok kanallı modemler ya da birden fazla tek kanallı modem kullanımı neticesinde elde ediliyor. Yüksek hızların da tek kanal hızlarına bakacak olduğunuzda, 280 - 300 Mbps aralığında bir değerde olduğunu göreceksiniz. Şimdilik yurt dışında pek çok ülkede stabil olarak 150 Mbps'lik bir hız kullanıcılara sağlanmakta.

bu da yukarıda yazdıklarımı destekliyor.

gel gelelim 4,5g şebeke de 4g çalışmayacağına. bununla ilgili hiç bir bilgi bulamadım hiç bir yerde. kimse böyle bir olumsuzluktan bahsetmemiş. yani kesin denebilecek şekilde 4,5g şebekelerde 4g cihazlar 4g hız limitlerine kadar veri transferinden yararlanabilecekler.

eğer siz yada başka biri bunun aksini belgeleyebilirse paylaşmanızı rica edeceğim, doğrunun ne olduğunu kesin bir şekilde öğrenmiş olalım.

2 ay önce kuzenim amerikadaydı 5s ile 3g harici farklı bir bağlantı gerçekleştirmiş lte mi 4g mi nedir ne değildir bilmiyorum

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba...

Yani evet bize göre sorunlu ama çoğunluğa göre panel üretici farkı. LG Samsung

• Beyler benim siyah 5sim var şüphede olanlar için içiniz rahatça alın tek kelimeyle mükemmel telefon sadece home tuşundaki çıt sesine takabilirsiniz neden böyle diye oda normal bir durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: people are strange

spigen'in mat olmayan ve çabuk sararmayan bir ekran koruyucusunu önerebilir misiniz arkadaşlar?

• quote:

Arkadaşlar merhaba...

Hocam konunun en başlarında bir arkadaş bu konuya çok güzel açıklama getirmişti araştırırsanız onu bi okuyun ama kısaca özet geçmek gerekirse;
    Sarı ekran bir sorun değil. Ekranda daha sıcak tonlar yakalamak için paneller bu renk tonlarında üretiliyor, bu yüzden de beyaz renkler de ufak bi renk kaçması oluyor. Samsung super AMOLED ekranlarda uzun zamandır olan bi durumdur bu zaten. Ancak apple da bu kadar sorun haline getirilmesi şaşırtıcı geldi bana. Yarın cihaz elime geçince sizi yine bilgilendiririm ama çok büyük bir problem olmayacağını düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsung galaxy s3 'ten geçen biri olarak söyliyim ekran sararması sarı ekran denen şeyleri farketmedim bile varsada hala farkına varamadım diyebilirim, İphone 4s ile yan yana getirincede sarı ekran belirtisi yok ..
  • 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.