Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uzay grisi 64gb 5s ile yakında aranızdayım inş.
  • bende varım silver 64 gb benide ekleyin
  • ıphone 5s aldım iyi her şey hoşta uygulamaların sesleri kayboluyor. aspahlt 8 indirdim ilk zamanlar ses de bi sıkıntı yoktu sonra ses kayboldu Google arama motorundan video açınca ses yok safari den açınca var sizce sorun neyden kaynaklanıyor.

@
  • Yılların andriod kullanıcısıyım yeni gectim 5s golda.

Şu iphoneun geri tuşu fonksiyonunu sağlayacak bi hareketi yok mu arkdaş Öğrenmeye çalışıyorum
  • Arkadaşlar i5S alıcam da 16 GB'mi alıyım yoksa 32 GB'mi alıyım?

Şu yönden soruyorum, 16 GB alırsam beni 2-3 sene idare eder mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizyoterapi

quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

rahatsızlık değil de burası daha çok telefonu alanların konusu, ikinci el forumuna açarsan orda alıcı bulursun.bir de biri şikayet ederse ceza alabilirsin.

telefonla ilgili güncel sorunu olan var mı arkadaşlar, konu cansızlaşmaya başladı diye soramayan varsa sorsun.

Maile gmail hesabı ekledim ama mailler otomatik gelmiyor.
    Yani illa açmam lazım, o zaman topluca geliyor.
    Ne yapmak lazım?

belki zozorla'nın dediği gibidir tam hakim değilim şu push mail olayına.ben mailbox kullanıyorum mail uygulaması olarak, zozorla'nın dediği ayar "elle" seviyesinde ama anında mail geliyor.sorununu çözemezsen mailbox tarzı uygulamalar çözüm olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar biraz telefon aldım sattım kılıftı falan filan o konuları bıraksakta telefonu iyileştirmeyle alakalı konuşsak artık mesela geçende sordum VPN hakkında bilgisi olan var mı diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevimliKedicik

Arkadaşlar i5S alıcam da 16 GB'mi alıyım yoksa 32 GB'mi alıyım?

Uygulamalar,Grafikli oyunlar,müzik,resim ve video konularında 16 gb yetersiz kalacaktır 2-3 yıl içerisinde ama ben bunları 12 gbye sığdırırım diyebiliyorsanız 300 lira fazladan vermeye gerek olmayabilir kullancıda bitiyor mesele.
  • Arkadaşlar home tuşuna uzun süre basıldığında çıkan VOİCE OVER nasıl yok edilir ,bilen varsa yardım edebilir mi? Günde bi kaç kez sinirim bozuluyor bu duruma..
  • arkadaşlar, telefon 5s zaten apple in en iyi telefonu haliyle performans bakımından kimsenin sorunu olacağını sanmıyorum o yüzden iphone 5s e yakısır program önerileri bekliyorum. yarıdm edecek arkadaşlara da şimdiden teşekkür ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

quote:

Orijinalden alıntı: SevimliKedicik

Arkadaşlar i5S alıcam da 16 GB'mi alıyım yoksa 32 GB'mi alıyım?

Uygulamalar,Grafikli oyunlar,müzik,resim ve video konularında 16 gb yetersiz kalacaktır 2-3 yıl içerisinde ama ben bunları 12 gbye sığdırırım diyebiliyorsanız 300 lira fazladan vermeye gerek olmayabilir kullancıda bitiyor mesele.

Ya zaten öyle deliler gibi App kullanmıyorum, beş altı tane oyun sosyal ağ programları ve photo programları kullanıyorum.
    iPhone 5 alalı 10 ay oldu zaten, bunu 2 sene değiştirmeyi düşünmüyorum çünkü Türkiye de fiyatlar biraz pahalı, 2 sene sonra Almayanya gittiğim de rahatça en yükseğini alırım :D

• Bugün iPhone'un 7. doğum günü!

Apple iPhone 5s [ANA KONU]
  • Arkadaşlar uzay grisine karar verdim 1 haftaya alıcam çok hoş bir renk gibi :D
  • 5s mi 5c mi neden?

2149TL - 1599TL arada baya fiyat farkı var? Buna değer mi? 5c nispeten daha dayanıklı gözüküyor çizilme ve aşınmalara. 5 ikinci el cihazlar bile 1700TL üstünde. (Garantili ve temiz cihaz beni ilgilendiriyor.)

Bu belirttiğim bilgilere göre hangisini almak daha mantıklı? 5c olursa sadece beyaz alırım renkle işim yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sallanıyor ama çok hafif... yani kulağa baya bir yaklaştırmak gerekiyor, o kadar boşluk olması normal bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitalpgur

arkadaşlar biraz telefon aldım sattım kılıftı falan filan o konuları bıraksakta telefonu iyileştirmeyle alakalı konuşsak artık mesela geçende sordum VPN hakkında bilgisi olan var mı diye

valla ben vpn'i en son içeriği pek uygun olmayan siteler için kullanmıştım başka ne espirisi var bilmiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitalpgur

arkadaşlar biraz telefon aldım sattım kılıftı falan filan o konuları bıraksakta telefonu iyileştirmeyle alakalı konuşsak artık mesela geçende sordum VPN hakkında bilgisi olan var mı diye

Hotspot shield yükleyebilirsin vpn için. Ama arkadaşın dediği gibi sana tek getirisi yasaklı sitelere girmek olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fukasaku -- 9 Ocak 2014; 23:35:00 >
  • Ben de AOS'dan aldım kutudan çıktığında normaldi yine kendi kılıfından satın almıştım kılıfa 1 kez çıkarıp taktıktan sonra benimki de dansöz gibi oynamaya başladı. Şu an için bir sıkıntı yok zaten çoğunlukla kılıf ile kullanıyorum ancak bu kadar oynaması çok sinir bozucu.
  • yillardir iPhone kullanirim ancak bu sene firmadan is icin Galaxy S4 verdiler inanin bende i4S var 5S alacaktim Galaxyden sonra vazgectim. Nedeni Galaxynin buyuk ekranina alistim iPhone kucuk geliyor bu defa iPhone yerine i4S i kullanmaya devam edip buyuk ekran iPhone cikinca iPhone almayi dusunuyorum artik. Bu hafta nasipse iPadmini retina alacagim. Ekran en az 4.5 olmali iphonede ideali 4.7 olurdu.

• Arkadaşlar a önce şarj tamamen doldu diye teli şarjdan çıkardım %100 gösteriyordu anında %99 a düştü neden olldu anlamadım var mı bilginiz

• 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.