Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar PIN kodunu nasıl AKTİF hale getirebilirim? Baya arandım bulamadım internette, kimse ios 7 için yazmamış.

Düzenleme: Buldum, ayarlar>genel>telefon kısmında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U. -- 9 Ocak 2014; 13:43:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowest

"Otterbox iphone 5-5S ekran koruyucu"

bu ürün ön arka ve yanlar için 'full body' koruyucusu, almayı düşünen var ise kesinlikle uzak durmalı. piyasadaki 5 liralık 'jelatinlerden' hiç bir farkı yok..

Bu şekilde düşünmenizin sebebini mümkünse öğrenebilirmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

rahatsızlık değil de burası daha çok telefonu alanların konusu, ikinci el forumuna açarsan orda alıcı bulursun.bir de biri şikayet ederse ceza alabilirsin.

telefonla ilgili güncel sorunu olan var mı arkadaşlar, konu cansızlaşmaya başladı diye soramayan varsa sorsun.

Maile gmail hesabı ekledim ama mailler otomatik gelmiyor.
    Yani illa açmam lazım, o zaman topluca geliyor.
    Ne yapmak lazım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizyoterapi

quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

rahatsızlık değil de burası daha çok telefonu alanların konusu, ikinci el forumuna açarsan orda alıcı bulursun.bir de biri şikayet ederse ceza alabilirsin.

telefonla ilgili güncel sorunu olan var mı arkadaşlar, konu cansızlaşmaya başladı diye soramayan varsa sorsun.

Maile gmail hesabı ekledim ama mailler otomatik gelmiyor.
    Yani illa açmam lazım, o zaman topluca geliyor.
    Ne yapmak lazım?

Ayarlar --> Mail, Kişiler, Takvimler --> Yeni Verileri Al --> en altta "Her 15 dakikada bir"
    başka yolu yok diye biliyorum ben..
  • 16gb almıştım baktım yetmeyecek iade ettim 32 gb cihazım bugün geldi. İade ettiğim telefonun kilit tuşu taş gibiydi. Yeni gelen cihazı daha açmadan farkettim dansöz gibi sallanıyor şıkır şıkır
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

quote:

Orijinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

Arkadaşlar safaride gezinirken ssyfayı aşağı yukarı kaydırırken çok yavaş bunu hızlandırabilirmiyim acaba ?

Arkadaşlar şuna bi cvp verirseniz sevinirim

Cvp verirseniz gerçekten sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yake_bilisim

quote:

bu ürün ön arka ve yanlar için 'full body' koruyucusu, almayı düşünen var ise kesinlikle uzak durmalı. piyasadaki 5 liralık 'jelatinlerden' hiç bir farkı yok..

1. Öncelikle piyasada bu işin ticaretini yapanların, Otterbox'ın bu ürününü Wrapsol adı altında insanlara pazarlamaları
    2. Bu ürünün wrapsol'un şahane korucuyusu ile uzaktan yakından alakası olmaması.
    3. Wrapsol solüsyon ile uygulanan bir koruyucu, bu ise 'dry application' ürünü, hizalama vs. çok sıkıntılı
    4. Macbook ve ipad'imde yaklaşık 1.5 yıldır kullandığım wrapsol full body'ler var, ne kenarından kalktı ne rengi soldu ne üstünde çizikler var (self healing), harikulade bir ürün..
    5. Bu otterbox isimli markanın youtube'da çok fazla review'i var ancak geneli su geçirmez, darbeye dayanıklı ürünler/kılıflar üzerine..kullanmadığım için pek bir fikrim yok ancak şunu söylemeden de geçmek istemiyorum:

"Bir şemsiye tamircisi, yazmış olduğu şiirleri incelemesi için Shakespeare’e gönderdiğinde yazarın verdiği cevap: -Dostum siz şemsiye yapın, hep şemsiye yapın, sadece şemsiye yapın."

• quote:

Orijinalden alıntı: Beyazıt Çakır

16gb almıştım baktım yetmeyecek iade ettim 32 gb cihazım bugün geldi. İade ettiğim telefonun kilit tuşu taş gibiydi. Yeni gelen cihazı daha açmadan farkettim dansöz gibi sallanıyor şıkır şıkır

Beyler üstteki sorunumdan sonra şimdi farkettim yeni gelen 32 GB ios 7.0.3 ile gelmiş. halbuki son surum 7.0.4 ve 16 gb olan telefonum 7.0.4 ile gelmişti. iyice kıl oldum
  • quote:

quote:

16gb almıştım baktım yetmeyecek iade ettim 32 gb cihazım bugün geldi. İade ettiğim telefonun kilit tuşu taş gibiydi. Yeni gelen cihazı daha açmadan farkettim dansöz gibi sallanıyor şıkır şıkır

Beyler üstteki sorunumdan sonra şimdi farkettim yeni gelen 32 GB ios 7.0.3 ile gelmiş. halbuki son surum 7.0.4 ve 16 gb olan telefonum 7.0.4 ile gelmişti. iyice kıl oldum

hocam dansöz gibi sallanıyorsa direk değiştir tekrar..
    ama sürüm bana da 7.0.3 olarak gelmişti,, üretim tarihiyle alakalı.. bence 7.0.3 olması daha iyi, kullanılmamış olma olasılığı daha yüksek

• Merhaba uzay grisi 16 gb Benide ekleyin
    www.modernreyon.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: zozorla

quote:

quote:

hocam dansöz gibi sallanıyorsa direk değiştir tekrar..
    ama sürüm bana da 7.0.3 olarak gelmişti,, üretim tarihiyle alakalı.. bence 7.0.3 olması daha iyi, kullanılmamış olma olasılığı daha yüksek

Hocam 2. cihazı da değiştirmek istemiyorum artık. cihazı elime alıp salladığımda şıkır şıkır sallanıyor. ama 16 gb telefonumda böyle değildi eminim. Sizde durum nasıl

• 5s kullanıcılarının yorumlarını bekliyorum.
  • Arkadaşlar arama kişilere eşimin resmini eklemiştim.Eşim arayınca resmi çıkıyor yani.FAkat ben onu arayınca arama ekranı nın rengi değişiyor sanki kırmızımsı oluyor gibi sebebi ne olabilir acaba.Resim eklediğim için mi?
  • Bende aynı cihazdan aldım, ilk gelenin arka yüzeyi lekeliydi ve artı olarak Home tuşu aşırı çıt çıt ses çıkartıyordu (7.0.3 ile gelmişti), değişim istedim yenisi geldi (o da 7.0.3) bu sefer ekran ile kasa arasında boşluk var ve home tuşunun sağ tarafındaki köşeye hafif basınca tık diye ses çıkıyor , sanki yerine oturuyormuş gibi. Yani home tuşundaki ses çok az ama bu sefer ekran boşluğu yüzünden değişim istedim ancak ilk değişim cihazı ellerine ulaşınca süreç başlayacak.
    Bu arada şirkette iki kişiye 16gb Siyahından aldık , onlar dediğiniz gibi 7.0.4 ile geldi, sanırım 16gb daha çok satılıyor bu yüzden yeni üretilmiş cihaz geliyor, 32 ve 64 gb daha az satıldığından eski üretimler geliyor. Gerçi ne kadar eski olabilir ki, zaten yurt dışından aylar sonra Türkiye'ye geldi .

Bakalım iade olanın geri gitmesi ve yeni için sürecin başlamasıyla tahminim bir hafta sonra yeni cihaz gelir , umarım o sorunsuz olur yoksa üçüncü cihazda da sorun çıkarsa direk iade yapacağım. Fiziki mağaza açılınca görerek alırız.

• Arkadaşlar arkadaki apple logosunda çizik oluşmuş ne üzücü bir durum ya hiç düşmedi çarpmadı durduğu yerden olmuş ilginç :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: step-team

Bende aynı cihazdan aldım, ilk gelenin arka yüzeyi lekeliydi ve artı olarak Home tuşu aşırı çıt çıt ses çıkartıyordu (7.0.3 ile gelmişti), değişim istedim yenisi geldi (o da 7.0.3) bu sefer ekran ile kasa arasında boşluk var ve home tuşunun sağ tarafındaki köşeye hafif basınca tık diye ses çıkıyor , sanki yerine oturuyormuş gibi. Yani home tuşundaki ses çok az ama bu sefer ekran boşluğu yüzünden değişim istedim ancak ilk değişim cihazı ellerine ulaşınca süreç başlayacak.
    Bu arada şirkette iki kişiye 16gb Siyahından aldık , onlar dediğiniz gibi 7.0.4 ile geldi, sanırım 16gb daha çok satılıyor bu yüzden yeni üretilmiş cihaz geliyor, 32 ve 64 gb daha az satıldığından eski üretimler geliyor. Gerçi ne kadar eski olabilir ki, zaten yurt dışından aylar sonra Türkiye'ye geldi .

Bakalım iade olanın geri gitmesi ve yeni için sürecin başlamasıyla tahminim bir hafta sonra yeni cihaz gelir , umarım o sorunsuz olur yoksa üçüncü cihazda da sorun çıkarsa direk iade yapacağım. Fiziki mağaza açılınca görerek alırız.

Hocam bende nakit problemi yoktu. direk 32 gb satın aldım bugün elime ulaşınca 16 gb ı bugün gönderdim onun parasını ödeyecekler bana. Zaten taksitle felan almıyorum. bu da kafama yatmazsa bir tane daha alırım bunuda geri gönderirim. başka birtane alırım. Bu arada benim ses gelen home tuşu değil tepedeki kilit tuşu sallanıyor.
    sizin arkadaki lekeyi ve kasa açıklığını merak ettim fotoğraf var mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yake_bilisim

quote:

1. Öncelikle piyasada bu işin ticaretini yapanların, Otterbox'ın bu ürününü Wrapsol adı altında insanlara pazarlamaları
    2. Bu ürünün wrapsol'un şahane korucuyusu ile uzaktan yakından alakası olmaması.
    3. Wrapsol solüsyon ile uygulanan bir koruyucu, bu ise 'dry application' ürünü, hizalama vs. çok sıkıntılı
    4. Macbook ve ipad'imde yaklaşık 1.5 yıldır kullandığım wrapsol full body'ler var, ne kenarından kalktı ne rengi soldu ne üstünde çizikler var (self healing), harikulade bir ürün..
    5. Bu otterbox isimli markanın youtube'da çok fazla review'i var ancak geneli su geçirmez, darbeye dayanıklı ürünler/kılıflar üzerine..kullanmadığım için pek bir fikrim yok ancak şunu söylemeden de geçmek istemiyorum:

"Bir şemsiye tamircisi, yazmış olduğu şiirleri incelemesi için Shakespeare’e gönderdiğinde yazarın verdiği cevap: -Dostum siz şemsiye yapın, hep şemsiye yapın, sadece şemsiye yapın."

OtterBox ürünlerinin satışını yapan bir bayi olarak öncelikle zaman ayırıp açıklama yaptığınız için teşekkür ederim.
    Belirttiğiniz konularda haklısınız ve paylaştığınız bilgiler doğru fakat şu şekilde birkaç bilgi de ben eklemek istiyorum, OtterBox Wrapsol firmasını tamamen satın alarak kendi bünyesine katmıştır ve artık Wrapsol mühendisleri otterBox için çalışacaklardır.Mevcut ürünler esasında Wrapsol tasarımı ürünlerdir, bir benzeri durum ise OtterBox firması Lifeproof firmasının %50 sini satın alarak, Lifeproof mühendislerinin tasarımını PreServer ürünlerinde piyasaya sunmuşlardır. Wrapsol son derece kaliteki ve sadece koruyucu film üreten bir firmaydı, bu konuda sizinle aynı görüşteyim fakat piyasa da bulunan 5TL lik koruma filmleri kadar da kötü değildir OtterBox Koruma filmleri

Teşekkürlerimle,

Sevgi ile Kalın..

• Cingirakli Dumbelek kullanıcısına yanıt
    Dostum durduğu yerden çizik mi olur mutlaka dikkat etmedeğin nokta da olmuştur bişeyler takma kafana normal o çizikler herkeste oluyor zamanla kullan için rahat olsun.
  • ekran büyük olsa ve pil uzun gitse süper telefon olacaktı bu
  • mypolo kullanıcısına yanıt
    yani hocam illaki bir yerden çizildi de oldu artık neyse dert edilecek kadar büyük değill :)
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.