Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 5s aldım ama pişman oldum. Öyle birden gaza geldim 2150 tl nakit verdim. Şimdi telefonu evde kurcalıyorum ama bana çok sıradan geliyor , kesinlikle parasının telefonu değil.
    Hevesim kaçtı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarj durumum
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • webdh kullanıcısına yanıt
    bende bu telefonu alma arifesindeyim senin gibi üstadları yorumunu okuyunca vazgeçer gibi oluyorum sen ne tavsiye edersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: webdh

Beyler 5s aldım ama pişman oldum. Öyle birden gaza geldim 2150 tl nakit verdim. Şimdi telefonu evde kurcalıyorum ama bana çok sıradan geliyor , kesinlikle parasının telefonu değil.
    Hevesim kaçtı.

zaten ekranı küçük yapmayın böyle yorumlar vazgeçireceksiniz illa
  • Flowles kullanıcısına yanıt
    ben yazmıştım direk acılıyor diye yanılmışım yokmuş öyle bırsey
  • gidin note 3 alın beyler hıc buralarda zaman kaybetmeyın.
  • uzay grisi 5s için değişim istedim cuma günü aradım ve siparişimin değiştiğini söyledi ama dünden beri siparişlerime aos den giremiyorum hep üzgünüz diyor ? nedenini bilen varmı ? ne zaman düzelir bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: neyro61

gidin note 3 alın beyler hıc buralarda zaman kaybetmeyın.

Pardonda ne bekliyorsunuz bir telefondan onu anlamadim ? Sosyal ağ aktif kullanabiliyorsun stabil, sorunsuz tum uygulamalar calisiyor baska ne istiyorsun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buferhn -- 7 Aralık 2013; 9:52:54 >
  • Pil durumu normal kullanim
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• buferhn kullanıcısına yanıt
    bende bir iphone kullanıcısıyım farkındaysan. pişman olan arkadaşlara sesleniyorum
  • quote:

Beyler 5s aldım ama pişman oldum. Öyle birden gaza geldim 2150 tl nakit verdim. Şimdi telefonu evde kurcalıyorum ama bana çok sıradan geliyor , kesinlikle parasının telefonu değil.
    Hevesim kaçtı.

nakit alacaksan kendi sitesinde 2063tü üstat

• quote:

Orijinalden alıntı: neyro61

gidin note 3 alın beyler hıc buralarda zaman kaybetmeyın.

ben de apple kullancısıyım 4s ten 5s e geçtim arkadaşlarımda ailemde android li telefonlar var note2 ve note3 kullanan arkadaşlarımda var ama bu kadar stabil değiller illa bir şeyler çıkıp duruyor ha pil konusunda onlar da memnun değiller koca telefon diyorlar her gün şarjdayız hatta gün içerisinde bile yoğun kullanımda şarja takıyoruz diyorlar
  • beşkazalı48 kullanıcısına yanıt
    iphone almakla pişman olan kişilere yazdım, yukarıda da belirttim.
  • ben de destekliyorum
  • Merhaba arkadaslar
    Touch id cok nadir olsasa sapitiyor elle sifreyi girdikten hemen sonra parmagi okuyor sonra sorunsuz okuyor 2-3 kez geldi basima sizdede var mi boyle bir problem?

• çok nadir bir iki kez sorunu buldum misal baş parmağın tanımlatmadığım yeri koyduğumda
  • quote:

Hevesim kaçtı.

15 gun iade hakkiniz var kullanabilirsiniz veya bir android telle rahatlikla takaslayabilirsiniz.

• Arkadaşlar, yılbaşına yeni telefon alacağım, Apple ürünlerine hayranım fakat 2 ürün arasında kaldım, sizce hangisi ve neden?

iPhone 5s mi HTC One mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ycp322 -- 7 Aralık 2013; 12:04:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zozorla

uzay grisinin diğerlerine göre ayrıca bir eksisi olduğunu zannetmiyorum.. görüntü zevk işi.. dediğiniz gibi ön tarafı sırf cam gibi duruyor,, muhteşem bence.... parmak izi okuyucunun çelik ring'i de siyah... telefona baktıkça daha da bakasım geliyor :)) home tuşunu parmak izi okutmak dışında kullanmıyorum nerdeyse,, assistive touch kullanıyorum eskimesin diye

cevap için teşekkürler
    bende sizin gibi düşünüyorum
    zaten şubat ın ilk haftasıı alacağım ve size değerlendirmelerimi söyliyeceğim :)
    foto da yüklerim..

• quote:

Orijinalden alıntı: ycp322

Arkadaşlar, yılbaşına yeni telefon alacağım, Apple ürünlerine hayranım fakat 2 ürün arasında kaldım, sizce hangisi ve neden?

iPhone 5s mi HTC One mı?

5ssssssssss

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.